Lähtöaika | 2,8 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Arto Talvinen | MS Parma | 12:00:00 | 22:44 | ||
2. | Veli Kangas | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 24:21 | ||
3. | Olli Ojanaho | OH | 12:00:00 | 24:52 | ||
4. | Anton Kuukka | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 26:51 | ||
5. | Ville Lampinen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 28:13 | ||
6. | Eetu Holmberg | Ulvilan Ura | 12:00:00 | 28:25 | ||
7. | Eero Saleva | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 29:06 | ||
8. | Lauri Roininen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 29:13 | ||
9. | Justus Laitinen | Koovee | 12:00:00 | 29:17 | ||
10. | Riku Juhala | Hiisirasti | 12:00:00 | 29:38 | ||
11. | Lasse-Pekka Lahti | Kangasala SK | 12:00:00 | 30:08 | ||
12. | Lari Takanen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 30:15 | ||
13. | Miika Koskinen | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 30:21 | ||
14. | Eero Tuomaala | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 31:21 | ||
15. | Nikita Vinogradov | Nord-West | RUS | 12:00:00 | 31:53 | |
16. | Antti Sainio | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 32:07 | ||
17. | Akseli Leino | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 32:18 | ||
18. | Jere Kommio | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 32:19 | ||
19. | Miika Irtola | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | 32:38 | ||
20. | Niko Herttuainen | Raja-Karjalan Suunnistajat | 12:00:00 | 32:53 | ||
21. | Aaro Ruohola | MS Parma | 12:00:00 | 33:25 | ||
22. | Daniil Khodyrev | Prizma-Penza | RUS | 12:00:00 | 33:27 | |
23. | Christoffer Melin | IK Falken | 12:00:00 | 33:41 | ||
24. | Sampo Hyppölä | Sotkamon Jymy | 12:00:00 | 33:50 | ||
25. | Sauli Pietikäinen | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | 34:07 | ||
26. | Joachim Harald | IK Falken | 12:00:00 | 34:21 | ||
27. | Nikita Stepanov | Nord-West | RUS | 12:00:00 | 34:44 | |
28. | Tuomas Kattelus | Lapuan Virkiä | 12:00:00 | 35:04 | ||
29. | Joona Lindroth | Asikkalan Raikas | 12:00:00 | 36:27 | ||
30. | Joakim Hakala | IF Femman | 12:00:00 | 36:36 | ||
31. | Jonas Jern | IF Femman | 12:00:00 | 36:40 | ||
32. | Joonatan Kivelä | Perhon Kiri | 12:00:00 | 36:59 | ||
33. | Petrus Hanhijärvi | Espoon Akilles | 12:00:00 | 37:12 | ||
34. | Elias Lehto | Karjaan Ura | 12:00:00 | 37:28 | ||
35. | Markku Bergman | OH | 12:00:00 | 37:34 | ||
36. | Linus Lehto | Karjaan Ura | 12:00:00 | 37:38 | ||
37. | Joonas Rantala | Riihimäen Suunnistajat | 12:00:00 | 38:02 | ||
38. | Joni Juva | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 38:32 | ||
39. | Magnus Struckmann | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 39:00 | ||
40. | Niklas Sarparanta | Lynx | 12:00:00 | 39:06 | ||
41. | Aleksi Mäenpää | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 39:22 | ||
42. | Jussi Harju | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 40:06 | ||
43. | Niko Kauria | Navi | 12:00:00 | 40:48 | ||
44. | Viljam Grahn | Närpes OK | 12:00:00 | 41:38 | ||
45. | Ville Vuorenmaa | Espoon Suunta | 12:00:00 | 42:10 | ||
46. | Konstantin Firsov | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 42:26 | |
47. | Alexander Myshakin | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 43:56 | |
48. | Antti Kemppi | Kangasala SK | 12:00:00 | 44:02 | ||
49. | Janne Lousio | Pihkaniskat | 12:00:00 | 44:05 | ||
50. | Dennis Rehn | OK Raseborg | 12:00:00 | 44:33 | ||
51. | Aapo Lönnroth | Suomusjärven Sisu | 12:00:00 | 46:03 | ||
52. | Niko Viljanen | Lapuan Virkiä | 12:00:00 | 46:21 | ||
53. | Jooseppi Kalliokoski | RasTiimi | 12:00:00 | 50:00 | ||
54. | Max-Mikael Wörlin | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 52:49 | ||
55. | Matvey Chernenko | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 53:55 | |
56. | Axel Granberg | IF Femman | 12:00:00 | 54:10 | ||
57. | Nikita Kozadaev | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 54:32 | |
58. | Jonas Björkgård | Kokkolan Suunnistajat | 12:00:00 | 54:50 | ||
59. | Sergey Gorlanov | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 1:00:15 | |
Ulian Mezentsev | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | hylätty | ||
Joona Leipijärvi | HLS | 12:00:00 | hylätty | |||
Lauri Gummerus | RasTiimi | 12:00:00 | ei läht. |