Lähtöaika | 5,5 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Maxim Prosyan | Peterhof | RUS | 12:00:00 | 47:14 | |
2. | Alexey Buzov | Vesta | RUS | 12:00:00 | 48:13 | |
3. | Konstantin Lebedev | Kalinka | RUS | 12:00:00 | 48:54 | |
4. | Alexander Zaslonkin | Northern Wind | RUS | 12:00:00 | 50:29 | |
5. | Denis Pominov | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 51:27 | |
6. | Ilya Kasatkin | Orienta-Kyncevo | RUS | 12:00:00 | 51:31 | |
7. | Valerii Bondarenko | Peterhof | RUS | 12:00:00 | 51:36 | |
8. | Kostya Serebryanitskiy | KUZMOLOVO-110% | RUS | 12:00:00 | 51:51 | |
9. | Kirill Slame | Moscow | RUS | 12:00:00 | 52:31 | |
10. | Ilya Kudryavtsev | KUZMOLOVO-110% | RUS | 12:00:00 | 52:34 | |
11. | Casper Linnaila | OK Orient | 12:00:00 | 53:07 | ||
12. | Erno Kähkönen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 55:20 | ||
13. | Sergey Adeev | Orienta-Kyncevo | RUS | 12:00:00 | 56:20 | |
14. | Aapo Häkkinen | Saarijärven Pullistus | 12:00:00 | 1:00:03 | ||
15. | Ismo Voutilainen | Karjaan Ura | 12:00:00 | 1:00:18 | ||
16. | Iliya Didenko | Polar Star | RUS | 12:00:00 | 1:01:44 | |
17. | Lassi Heikkinen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 1:02:33 | ||
18. | Valentin Koziavin | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 1:05:31 | |
19. | Artur Kulagin | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 1:06:31 | ||
20. | Nikita Rodnov | JUVENTA | RUS | 12:00:00 | 1:08:16 | |
21. | Maxim Nikolaev | Peterhof | RUS | 12:00:00 | 1:08:45 | |
22. | Simo Vaittinen | Someron Esa | 12:00:00 | 1:08:58 | ||
23. | Alexander Shakhunov | Kalinka | RUS | 12:00:00 | 1:10:06 | |
24. | Atte Jurvakainen | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 1:10:34 | ||
25. | Anton Zhilin | RUS | RUS | 12:00:00 | 1:11:45 | |
26. | Aleksandr Bubnov | Lytkarino | RUS | 12:00:00 | 1:13:35 | |
27. | Riku Kerkola | Suomusjärven Sisu | 12:00:00 | 1:14:06 | ||
28. | Oskari Kuusisto | MS Parma | 12:00:00 | 1:16:55 | ||
29. | Egor Shein | JUVENTA | RUS | 12:00:00 | 1:19:01 | |
30. | Juho Lehto | Riihimäen Suunnistajat | 12:00:00 | 1:20:22 | ||
31. | Caj Snickars | Solf IK | 12:00:00 | 1:20:52 | ||
32. | Eero Kuusela | Kankaanpään Suunnistajat | 12:00:00 | 1:21:42 | ||
33. | Ivan Maslov | Belie Nochi | RUS | 12:00:00 | 1:26:06 | |
34. | Mikael Mandell | IF Femman | 12:00:00 | 1:26:14 | ||
35. | Anton Nozdrachev | Lytkarino | RUS | 12:00:00 | 1:27:10 | |
36. | Sergey Lunkin | Orienta-Kyncevo | RUS | 12:00:00 | 1:29:17 | |
37. | Pekka Jylhä | Kokkolan Suunnistajat | 12:00:00 | 1:33:16 | ||
38. | Aleksandr Bektashev | O-Sestrore | RUS | 12:00:00 | 1:36:34 | |
39. | Adam Mihaczi | Tipo TKE Budapest | HUN | 12:00:00 | 1:39:28 | |
40. | Vladimir Musin | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 1:42:27 | |
41. | Kjell Daehnn | MTK Bad Harzburg | GER | 12:00:00 | 1:42:29 | |
Ilmari Ikäheimo | Espoon Suunta | 12:00:00 | ei läht. | |||
Maxim Pershin | Northern Wind | RUS | 12:00:00 | ei läht. | ||
Toni Anttila | Suomusjärven Sisu | 12:00:00 | ei läht. | |||
Teemu Hakulinen | Espoon Suunta | 12:00:00 | ei läht. |