Lähtöaika | 2,4 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Niklas Heikkilä | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | 18:01 | ||
2. | Lauri Heinaro | Espoon Suunta | 12:00:00 | 21:05 | ||
3. | Joona Laitinen | Kalske | 12:00:00 | 21:17 | ||
4. | Markus Pais | OK West | EST | 12:00:00 | 21:49 | |
5. | Saku Hakulinen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 22:19 | ||
6. | Leevi Ilomäki | Hiisirasti | 12:00:00 | 22:25 | ||
7. | Pauli Hietanen | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | 24:01 | ||
8. | Simo-Atte Somppi | Laihian Luja | 12:00:00 | 24:07 | ||
9. | Mikko Tervakangas | Espoon Suunta | 12:00:00 | 24:08 | ||
10. | Henri Kinnunen | Olavin Rasti | 12:00:00 | 24:19 | ||
11. | Sergey Mityakov | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 24:45 | |
12. | Pyry Hyppölä | Sotkamon Jymy | 12:00:00 | 24:58 | ||
13. | Sergey Kravtsov | JUVENTA | RUS | 12:00:00 | 25:39 | |
14. | Rasmus Salminen | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | 26:05 | ||
15. | Santtu Kanerva | Suunta-Sepot | 12:00:00 | 26:35 | ||
16. | Joni Koskinen | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 26:53 | ||
17. | Sergey Popov | ABC St-Petersburg | RUS | 12:00:00 | 27:38 | |
18. | Vilppu Viinikainen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 28:20 | ||
19. | Eetu Martikainen | Ilomantsin Urheilijat | 12:00:00 | 28:50 | ||
20. | Jonny Donner | OK77 | 12:00:00 | 29:23 | ||
21. | Aapo Salonen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 29:30 | ||
22. | Eetu Hänninen | RastiPiikkiö | 12:00:00 | 30:11 | ||
23. | Joonas Säde | SK Vuoksi | 12:00:00 | 30:15 | ||
24. | Igor Tuzov | SKRUM Moscow | RUS | 12:00:00 | 30:19 | |
25. | Anton Dovgalenko | ABC St-Petersburg | RUS | 12:00:00 | 31:36 | |
26. | Janne Lehtimäki | Hiisirasti | 12:00:00 | 31:49 | ||
27. | Topias Kulmala | Keuruun Kisailijat | 12:00:00 | 36:18 | ||
28. | Artjom Hestakov | SKRUM Moscow | RUS | 12:00:00 | 36:21 | |
29. | Lucas Mylläri | Närpes OK | 12:00:00 | 36:25 | ||
30. | Vladislav Epifanov | Balt:Bereg | RUS | 12:00:00 | 39:05 | |
31. | Heikki Onnela | Lapin Veikot | 12:00:00 | 39:10 | ||
32. | Elmeri Mäkinen | Rastikarhut | 12:00:00 | 41:08 | ||
33. | Alexey Klimentyev | Moscow | RUS | 12:00:00 | 44:43 | |
34. | Valerii Mihailov | ABC St-Petersburg | RUS | 12:00:00 | 45:11 | |
35. | Eetu Lindi | Paimion Rasti | 12:00:00 | 46:31 | ||
36. | Vitalii Pustovoyt | ABC St-Petersburg | RUS | 12:00:00 | 52:02 | |
37. | Anton Poleschuk | JUVENTA | RUS | 12:00:00 | 53:55 | |
38. | Emil Salmenkylä | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 54:08 | ||
39. | Esko Kuusela | Epilän Esa | 12:00:00 | 56:23 | ||
40. | Joonas Alitalo | Oulunsalon Vasama | 12:00:00 | 56:55 | ||
41. | Mikhail Semenchykov | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 1:24:40 | |
Artem Sokolov | Balt:Bereg | RUS | 12:00:00 | hylätty | ||
Nikita Bystryi | JUVENTA | RUS | 12:00:00 | hylätty | ||
Elias Miikkulainen | Espoon Akilles | 12:00:00 | ei läht. |