Lähtöaika | 2,4 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Suvi Heikkilä | Lynx | 12:00:00 | 13:44 | ||
2. | Sabina Aumo | OK Orient | 12:00:00 | 14:21 | ||
3. | Ida Heikkinen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 15:59 | ||
4. | Ansa-Lotta Ojanaho | OH | 12:00:00 | 16:14 | ||
5. | Veera Ylipulli | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | 16:38 | ||
6. | Silja Yli-Hietanen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 16:54 | ||
7. | Enni Petrelius | OH | 12:00:00 | 17:01 | ||
8. | Pihla Hietanen | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | 17:18 | ||
9. | Alina Niggli | OJura | FRA | 12:00:00 | 17:30 | |
10. | Lotte-Line Ekström | MS Parma | 12:00:00 | 18:03 | ||
11. | Anna Kaitola | Rastiketut | 12:00:00 | 18:49 | ||
12. | Emma-Leena Portimojärvi | OH | 12:00:00 | 19:13 | ||
13. | Maria Yurchuk | Foton-Moscow | RUS | 12:00:00 | 19:31 | |
14. | Emilia Tala | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 19:35 | ||
15. | Ilona Ruohola | MS Parma | 12:00:00 | 19:38 | ||
16. | Elsa Leppämäki | Viitasaaren Suunta | 12:00:00 | 20:45 | ||
17. | Juulia Tala | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 20:53 | ||
18. | Sanni Hartman | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 21:03 | ||
19. | Emma Haglund | Solf IK | 12:00:00 | 21:38 | ||
20. | Aada Kerkkonen | Jämsän Retki-Veikot | 12:00:00 | 22:03 | ||
21. | Salla Isoherranen | Lynx | 12:00:00 | 22:11 | ||
22. | Elli Salonen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 22:42 | ||
23. | Tinja Varonen | Leppävaaran Sisu | 12:00:00 | 22:44 | ||
24. | Tinka Sundström | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 22:49 | ||
25. | Kristiina Martikainen | Ilomantsin Urheilijat | 12:00:00 | 22:51 | ||
26. | Silja Korhonen | SK Vuoksi | 12:00:00 | 23:19 | ||
27. | Noora Lehtinen | Kauhajoen Karhu | 12:00:00 | 23:22 | ||
28. | Maijukka Hanhijärvi | Espoon Akilles | 12:00:00 | 24:03 | ||
29. | Jessica Weber | Karjaan Ura | 12:00:00 | 24:14 | ||
30. | Vilja Viinikainen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 24:40 | ||
31. | Ronja Nevala | Teuvan Rivakka | 12:00:00 | 26:21 | ||
32. | Sara Snickars | Solf IK | 12:00:00 | 26:30 | ||
33. | Juulia Sundström | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 27:02 | ||
34. | Reeta Virtanen | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 27:24 | ||
35. | Maria Mäki-Petäys | Espoon Akilles | 12:00:00 | 27:28 | ||
36. | Salla Kaukonen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 28:05 | ||
37. | Ida Rantamäki | OK Raseborg | 12:00:00 | 28:18 | ||
38. | Veera Turakainen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 28:34 | ||
39. | Irbe Lacare | COKSILVA | LAT | 12:00:00 | 30:18 | |
40. | Saga Juhola | Lahden Suunnistajat-37 | 12:00:00 | 30:33 | ||
41. | Sonja Annala | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 30:56 | ||
42. | Venla Romu | Someron Esa | 12:00:00 | 31:05 | ||
43. | Ksenia Zimina | Arena | RUS | 12:00:00 | 32:11 | |
44. | Helmi Pitkänen | Jämsän Retki-Veikot | 12:00:00 | 32:46 | ||
45. | Elviira Mäkinen | Rastikarhut | 12:00:00 | 34:16 | ||
46. | Hanna Keinänen | Lynx | 12:00:00 | 34:25 | ||
47. | Aino Moisio | Saarijärven Pullistus | 12:00:00 | 46:16 | ||
48. | Siru Numminen | Espoon Akilles | 12:00:00 | 51:48 |