Lähtöaika | 4,8 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Taru Ikäheimonen | Lynx | 12:00:00 | 38:45 | ||
2. | Sara Fosström | Paimion Rasti | 12:00:00 | 42:33 | ||
3. | Katja Kyckling | Hyvinkään Rasti | 12:00:00 | 43:56 | ||
4. | Pinja Mäkinen | Koovee | 12:00:00 | 46:17 | ||
5. | Signe Dambe | Paimion Rasti | 12:00:00 | 46:47 | ||
6. | Riitta Mähönen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 47:58 | ||
7. | Miina Ruokolainen | OK77 | 12:00:00 | 50:20 | ||
8. | Elena Bannikova | Foton-Moscow | RUS | 12:00:00 | 50:55 | |
9. | Jeannette Aumo | OK Orient | 12:00:00 | 51:09 | ||
10. | Annelie Haka | Närpes OK | 12:00:00 | 51:32 | ||
11. | Salla Hirvonen | Lahden Suunnistajat-37 | 12:00:00 | 51:52 | ||
12. | Maria Salmi | Lappeen Riento | 12:00:00 | 52:33 | ||
13. | Sanna Karjalainen | Suomusjärven Sisu | 12:00:00 | 53:00 | ||
14. | Galina Ovsyannikova | Orienta-Victoria | RUS | 12:00:00 | 56:02 | |
15. | Leena-Maija Harju | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 56:05 | ||
16. | Heidi Smeds | Närpes OK | 12:00:00 | 56:51 | ||
17. | Miia Hovi | Jyry | 12:00:00 | 58:22 | ||
18. | Anniina Breilin | Asikkalan Raikas | 12:00:00 | 58:37 | ||
19. | Kirsi Sipilä | Hollolan Urheilijat -46 | 12:00:00 | 59:22 | ||
20. | Merja Lahtinen | Päijät-Rasti | 12:00:00 | 1:00:31 | ||
21. | Eugeniya Batulova | Nord West | RUS | 12:00:00 | 1:01:03 | |
22. | Eeva Korteniemi | Suunta 2000 | 12:00:00 | 1:02:20 | ||
23. | Ekaterina Rebrova | SKRUM Moscow | RUS | 12:00:00 | 1:02:56 | |
24. | Laura Kylliäinen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 1:04:05 | ||
24. | Maija Asikainen | Rasti-Lukko | 12:00:00 | 1:04:05 | ||
26. | Outi Nieminen | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 1:04:49 | ||
27. | Johanna Luhtala | Someron Esa | 12:00:00 | 1:06:49 | ||
28. | Sanna Laakso | Hiisirasti | 12:00:00 | 1:08:24 | ||
29. | Tatiana Volkova | SPB | RUS | 12:00:00 | 1:09:16 | |
30. | Carina Nyberg | IF Sibbo-Vargarna | 12:00:00 | 1:10:06 | ||
31. | Jenni Pulkkinen | Rasti-Lukko | 12:00:00 | 1:10:17 | ||
32. | Hanna Kuusela | Punkalaitumen Kunto | 12:00:00 | 1:11:32 | ||
33. | Milla Lötjönen | Rastikarhut | 12:00:00 | 1:14:12 | ||
34. | Madara Kirmuska | COKSILVA | LAT | 12:00:00 | 1:15:36 | |
35. | Heidi Hautala | Rasti-Jussit | 12:00:00 | 1:18:55 | ||
36. | Mari Seppänen | IF Sibbo-Vargarna | 12:00:00 | 1:19:34 | ||
37. | Mari Reinivuo-Kenttä | OK77 | 12:00:00 | 1:19:47 | ||
38. | Anna Liimatainen | Rastihaukat | 12:00:00 | 1:21:17 | ||
39. | Anastasia Melnikova | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 1:25:23 | |
40. | Irina Nefedova | Espoon Suunta | RUS | 12:00:00 | 1:37:59 | |
41. | Valeria Kytovenko | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 1:39:59 | |
42. | Anastasya Korzhova | Belgorod | RUS | 12:00:00 | 1:45:06 | |
43. | Pia Holmberg | OK Raseborg | 12:00:00 | 1:47:08 | ||
44. | Daria Niggli | OJura | FRA | 12:00:00 | 1:59:29 | |
45. | Minna Koivisto | Kortesjärven Järvi-Veikot | 12:00:00 | 2:02:22 | ||
46. | Polina Kotrovskaya | SPB 31KP | RUS | 12:00:00 | 2:20:27 | |
Satu Heittola | Rasti-Kurikka | 12:00:00 | hylätty | |||
Irina Terekhina | Kentavr-Penza | RUS | 12:00:00 | keskeytti | ||
Terhi Kauppila | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | ei läht. |