Lähtöaika | 2,9 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Riikka Haltia | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 24:09 | ||
2. | Janika Puikkonen | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 25:04 | ||
3. | Noora Koskinen | Hiisirasti | 12:00:00 | 25:53 | ||
4. | Laura Holmberg | Ulvilan Ura | 12:00:00 | 27:16 | ||
5. | Roosa Metsola | Kymin Suunnistajat | 12:00:00 | 27:49 | ||
6. | Krista Lahtinen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 27:56 | ||
7. | Alexandra Enlund | IF Femman | 12:00:00 | 28:15 | ||
8. | Ella-Noora Rahkola | OH | 12:00:00 | 29:03 | ||
9. | Eveliina Nurmi | Rastiketut | 12:00:00 | 29:25 | ||
10. | Aurora Näsi | SK Pohjantähti | 12:00:00 | 32:29 | ||
11. | Hanne-Line Ekström | MS Parma | 12:00:00 | 32:31 | ||
12. | Henna Yliluikki | Suomusjärven Sisu | 12:00:00 | 32:50 | ||
13. | Inna Antikainen | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 33:04 | ||
14. | Anni Valtonen | MS Parma | 12:00:00 | 33:06 | ||
15. | Juliaana Näsi | SK Pohjantähti | 12:00:00 | 33:35 | ||
16. | Milla Rajala | Lapuan Virkiä | 12:00:00 | 34:32 | ||
17. | Laura Jerkku | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 34:42 | ||
18. | Tatiana Krylova | Northern Wind | RUS | 12:00:00 | 35:14 | |
19. | Aino Prittinen | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 35:25 | ||
20. | Emma Muhonen | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | 35:27 | ||
21. | Venla Kinnala | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 35:47 | ||
22. | Katariina Aaltonen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 35:49 | ||
23. | Angelina Gontcharenko | Orienta-Kyncevo | RUS | 12:00:00 | 35:55 | |
24. | Anna Semenova | Orienta-Kyncevo | RUS | 12:00:00 | 36:16 | |
25. | Johanna Brink | Pargas IF | 12:00:00 | 36:28 | ||
26. | Anri Pohjonen | Ikaalisten Nouseva-Voima | 12:00:00 | 36:53 | ||
27. | Anni Kivilaakso | Lynx | 12:00:00 | 36:59 | ||
28. | Veera Ahola | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | 37:26 | ||
29. | Mai Ly Sorri | GOIFTjalve | SWE | 12:00:00 | 39:30 | |
30. | Olga Bondarchik | JUVENTA | RUS | 12:00:00 | 40:46 | |
31. | Isabel Donner | OK77 | 12:00:00 | 41:16 | ||
32. | Lotta Ketola | Lapuan Virkiä | 12:00:00 | 44:22 | ||
33. | Sanni Romu | Someron Esa | 12:00:00 | 45:19 | ||
34. | Hilla Toivanen | Rasti-Nokia | 12:00:00 | 46:12 | ||
35. | Natalia Malukova | Kirishi-Ladoga | RUS | 12:00:00 | 46:48 | |
36. | Alena Belyaeva | Orienta-Kyncevo | RUS | 12:00:00 | 48:46 | |
37. | Anna Virtanen | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 49:22 | ||
38. | Emmi Hiltunen | Siikaisten Sisu | 12:00:00 | 50:02 | ||
39. | Varpu Vehomäki | Olavin Rasti | 12:00:00 | 50:53 | ||
40. | Petra Pienimäki | Rastiketut | 12:00:00 | 55:37 | ||
41. | Venla-Lyydia Raivio | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 56:42 | ||
42. | Iida Mäntylä | Kortesjärven Järvi-Veikot | 12:00:00 | 59:05 | ||
43. | Kiira Karvonen | Lynx | 12:00:00 | 59:59 | ||
44. | Sophia Arrakoski | OK77 | 12:00:00 | 1:03:08 | ||
45. | Margarita Bakustina | Nord West | RUS | 12:00:00 | 1:03:26 | |
46. | Ekaterina Yakovleva | Vesta | RUS | 12:00:00 | 1:07:12 | |
47. | Mira Turunen | Lounais-Hämeen Rasti | 12:00:00 | 1:28:57 | ||
48. | Pirjo Ala-Mäyry | Koovee | 12:00:00 | 1:33:50 | ||
49. | Natalia Zinovieva | Vesta | RUS | 12:00:00 | 2:05:21 | |
Nea Isolähteenmäki | Länsi-Lavian Loiske | 12:00:00 | ei läht. | |||
Minerva Juhola | Lahden Suunnistajat-37 | 12:00:00 | keskeytti | |||
Jessi Mäkinen | MS Parma | 12:00:00 | hylätty | |||
Elina Helin | Paimion Rasti | 12:00:00 | ei läht. |