1 | Christian Pfeifer | TeamAustri | 15:20:00 | |
2 | Hannu-Pekka Pukema | Kalevan Rasti | 15:21:00 | |
3 | Juuso Metsälä | Lynx | 15:22:00 | |
4 | Henri Taanila | Ikaalisten Nouseva-Voima | 15:23:00 | |
5 | Vadim Tolstopjatov | SoIKHellas | 15:24:00 | |
6 | Antti Anttonen | Vaajakosken Terä | 15:25:00 | |
7 | David Brichill-Jones | Rasti-Kurikka | 15:26:00 | |
8 | Lukas Scharnagl | TeamAustri | 15:27:00 | |
9 | Lasse Kautto | Angelniemen Ankkuri | 15:28:00 | |
10 | Jere Pajunen | Kalevan Rasti | 15:29:00 | |
11 | Aapo Leskinen | Lynx | 15:30:00 | |
12 | Juho-Matti Taivainen | Pellon Ponsi | 15:31:00 | |
13 | Andreas Hall | IF Femman | 15:32:00 | |
14 | Mårten Boström | Lynx | 15:33:00 | |
15 | Esa Huttunen | OK Orient | 15:34:00 | |
16 | Henrik Väisänen | Hiisirasti | 15:35:00 | |
17 | Juho-Veikko Hytönen | Ikaalisten Nouseva-Voima | 15:36:00 | |
18 | Antti Nurmonen | Kalevan Rasti | 15:37:00 | |
19 | Juri Kirjanov | Hämeenlinnan Suunnistajat | 15:38:00 | |
20 | Sergey Gorokhov | Rasti-Kurikka | 15:39:00 | |
21 | Jonne Lakanen | Vaajakosken Terä | 15:40:00 | |
22 | Matti Kivelä | Delta | 15:41:00 | |
23 | Tuomas Kari | Angelniemen Ankkuri | 15:42:00 | |
24 | Johannes Pohjola | Hiisirasti | 15:43:00 | |
25 | Timo Saarinen | Tampereen Pyrintö | 15:44:00 | |
26 | Jani Myllärinen | Koovee | 15:45:00 | |
27 | Olli-Pekka Koistinen | Anttolan Urheilijat | 15:46:00 | |
28 | Kim Fagerudd | Paimion Rasti | 15:47:00 | |
29 | Olli-Markus Taivainen | Pellon Ponsi | 15:48:00 | |
30 | Oskari Liukkonen | Delta | 15:49:00 | |
31 | Jörgen Wickholm | IF Sibbo-Vargarna | 15:50:00 | |
32 | Tuomas Tervo | Rajamäen Rykmentti | 15:51:00 | |
33 | Tero Föhr | Vehkalahden Veikot | 15:52:00 | |
34 | Jarkko Huovila | Tampereen Pyrintö | 15:53:00 | |
35 | Pasi Ikonen | Vaajakosken Terä | 15:54:00 | |
36 | Vesa Taanila | Ikaalisten Nouseva-Voima | 15:55:00 | |
37 | Petteri Muukkonen | Vehkalahden Veikot | 15:56:00 | |
38 | Jani Lakanen | Vaajakosken Terä | 15:57:00 | |
39 | Hannu Airila | Kalevan Rasti | 15:58:00 |