Lähtöaika | 2,3 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Eetu Pohja | Koovee | 12:00:00 | 11:23 | ||
2. | Niklas Heikkilä | Kuusankosken Urheiluseura | 12:00:00 | 11:28 | ||
3. | Aapo Puranen | Koovee | 12:00:00 | 11:47 | ||
4. | Mikko Eerola | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 12:27 | ||
5. | Eemeli Toivanen | Delta | 12:00:00 | 12:28 | ||
6. | Lasse Viilo | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 12:30 | ||
7. | Vili Mähönen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 12:38 | ||
8. | Sakari Koskela | Rasti-Jussit | 12:00:00 | 12:57 | ||
9. | Vesa Nokka | Rasti 88 | 12:00:00 | 13:18 | ||
10. | Sebastian Fingerroos | MS Parma | 12:00:00 | 13:46 | ||
11. | Arttu Kaario | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 13:51 | ||
12. | Juuso Juuruspolvi | Ounasvaaran Hiihtoseura | 12:00:00 | 13:58 | ||
13. | Miika Halonen | Koskelankylän Riento | 12:00:00 | 14:18 | ||
14. | Väinö Venetjoki | Himangan Urheilijat | 12:00:00 | 14:53 | ||
15. | Topias Helminen | Mäntän Seudun Eräpirkat | 12:00:00 | 15:06 | ||
16. | Joni Koskinen | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 15:20 | ||
17. | Veikka Orava | Rastivarsat | 12:00:00 | 16:23 | ||
18. | Eljas Erkkilä | Saloisten Reipas | 12:00:00 | 16:37 | ||
19. | Juho-Pekka Salo | Lynx | 12:00:00 | 17:13 | ||
20. | Matias Shnoro | Sonkajärven Pahka | 12:00:00 | 17:50 | ||
21. | Joni Kemppainen | Paimion Rasti | 12:00:00 | 18:12 | ||
22. | Lauri Tuomisto | Rasti-Jussit | 12:00:00 | 18:47 | ||
23. | Aleksi Uotila | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 18:53 | ||
24. | Severi Hölsö | Ylistaron Kilpa-Veljet | 12:00:00 | 19:03 | ||
25. | Olli Jurvakainen | Kiimingin Urheilijat | 12:00:00 | 19:04 | ||
26. | Elias Kukkonen | Oulun Tarmo | 12:00:00 | 20:09 | ||
27. | Aleksi Mutka | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 21:21 | ||
28. | Valtteri Ojala | Ähtärin Urheilijat | 12:00:00 | 22:27 | ||
29. | Aapo Salonen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 22:34 | ||
30. | Kalle Kinnunen | SK Pohjantähti | 12:00:00 | 22:57 | ||
31. | Eetu Nieminen | Lounais-Hämeen Rasti | 12:00:00 | 24:46 | ||
32. | Leevi Partanen | Raisu Lumous | 12:00:00 | 24:56 | ||
33. | Oskari Arvela | Lahden Suunnistajat-37 | 12:00:00 | 25:46 | ||
34. | Aleksi Reinivuo | Paimion Rasti | 12:00:00 | 27:07 | ||
35. | Eetu Lindi | Paimion Rasti | 12:00:00 | 28:36 | ||
36. | Ville Järvinen | Hiisirasti | 12:00:00 | 29:42 | ||
37. | Kristoffer Tengroth | Sundbyberg IK | SWE | 12:00:00 | 32:52 | |
38. | Severi Partanen | Raisu Lumous | 12:00:00 | 33:00 | ||
39. | Valtteri Niska | Lapuan Virkiä | 12:00:00 | 40:47 | ||
Juuso Keinänen | SK Pohjantähti | 12:00:00 | ei läht. | |||
Vacant | Vac | 12:00:00 | ei läht. | |||
Heikki Onnela | Lapin Veikot | 12:00:00 | ei läht. | |||
Pyry Sirviö | SK Pohjantähti | 12:00:00 | ei läht. |