Lähtöaika | 1,9 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Topias Ahola | Kangasala SK | 12:00:00 | 13:45 | ||
2. | Aaro Ojala | Kuusankosken Urheiluseura | 12:00:00 | 14:27 | ||
3. | Eemeli Kivelä | Kangasala SK | 12:00:00 | 14:43 | ||
4. | Niklas Ekström | MS Parma | 12:00:00 | 14:50 | ||
5. | Eetu Korhonen | SK Vuoksi | 12:00:00 | 15:01 | ||
6. | Topi Laakso | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 15:34 | ||
7. | Paulus Hanhijärvi | Espoon Akilles | 12:00:00 | 15:37 | ||
8. | Matias Lautamäki | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 15:52 | ||
9. | Bolotov Alexey | Orienta-Ky | RUS | 12:00:00 | 16:21 | |
10. | Seeti Salonen | Valkeakosken Haka | 12:00:00 | 16:24 | ||
11. | Karim Mbembela | Lynx | 12:00:00 | 16:34 | ||
12. | Otso Hursti | Espoon Suunta | 12:00:00 | 16:39 | ||
13. | Jonne Nieminen | Akilles OK | 12:00:00 | 16:49 | ||
14. | Kristian Boström | Lynx | 12:00:00 | 16:50 | ||
15. | Elias Pelkonen | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 17:41 | ||
16. | Valtteri Kivelä | Kangasala SK | 12:00:00 | 17:43 | ||
17. | Kasimir Niinimäki | Kyrös-Rasti | 12:00:00 | 17:47 | ||
18. | Antti Sorsa | Pihkaniskat | 12:00:00 | 18:01 | ||
19. | Miska Tähtinen | Päijät-Rasti | 12:00:00 | 18:48 | ||
20. | Ivan Kornev | Juventa | RUS | 12:00:00 | 19:58 | |
21. | Taavi Kelosuo | SK Vuoksi | 12:00:00 | 20:39 | ||
22. | Antti Reiman | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 21:06 | ||
23. | Paavo Terä | Sippurasti | 12:00:00 | 21:47 | ||
24. | Juho Pekkala | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | 22:19 | ||
25. | Mihkel Pais | OKWest | EST | 12:00:00 | 22:30 | |
26. | Denis Osoblivetc | Juventa | RUS | 12:00:00 | 22:49 | |
27. | Juuso Tervakangas | Espoon Suunta | 12:00:00 | 22:57 | ||
28. | Simo Puupponen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 23:22 | ||
29. | Oula Pelkonen | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 24:02 | ||
30. | Elliot Dannecker | OJura | FRA | 12:00:00 | 24:20 | |
31. | Hannes Lervik | Solf IK | 12:00:00 | 24:39 | ||
32. | Arttu Kulmala | SuuntaSepo | 12:00:00 | 25:13 | ||
33. | Alexey Bakhaev | Juventa | RUS | 12:00:00 | 26:00 | |
34. | Atte Nymalm | IF Nagu IF | 12:00:00 | 26:06 | ||
35. | Vertti Myllärinen | Lappeen Riento | 12:00:00 | 26:51 | ||
36. | Taneli Lehtonen | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 27:59 | ||
37. | Matias Koponen | Lynx | 12:00:00 | 31:03 | ||
38. | Aatu Niskanen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 31:19 | ||
39. | Kristen Rohtla | Koeravere | EST | 12:00:00 | 33:01 | |
40. | Onni Siljander | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 35:07 | ||
41. | Anton Leppämäki | Viitasaaren Suunta | 12:00:00 | 38:33 | ||
Johannes Kivistö | IF Sibbo-Vargarna | 12:00:00 | ei läht. | |||
Kalle Huttunen | Olavin Rasti | 12:00:00 | ei läht. |