Lähtöaika | 4,3 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Arvo Paulin | Delta | 12:00:00 | 37:19 | ||
2. | Jouni Markku | Mustalammen Pallo | 12:00:00 | 37:37 | ||
3. | Jussi Kauppinen | Suomussalmen Rasti | 12:00:00 | 38:17 | ||
4. | Juha Korhonen | Olavin Rasti | 12:00:00 | 39:45 | ||
5. | Ari Mikkonen | Olavin Rasti | 12:00:00 | 39:58 | ||
6. | Tuomo Lusa | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 40:31 | ||
7. | Timo Halla-Aho | Ylä-Savon Rasti | 12:00:00 | 40:36 | ||
8. | Ari MÄntynen | Kymin Suunnistajat | 12:00:00 | 41:13 | ||
9. | Seppo Hurri | Navi | 12:00:00 | 41:37 | ||
10. | Alexander Borachneko | St.-Petersburg | RUS | 12:00:00 | 41:56 | |
11. | Kauko Parkkinen | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 43:19 | ||
12. | Petri Nurmela | Raja-Karjalan Suunnistajat | 12:00:00 | 43:30 | ||
13. | Mikko Viinikainen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 44:03 | ||
14. | Jukka Toikkanen | Porvoon Urheilijat | 12:00:00 | 44:04 | ||
15. | Alexandr Levichev | VereskSPb | RUS | 12:00:00 | 44:11 | |
16. | Mikhail Semenov | Gulfstream | RUS | 12:00:00 | 45:16 | |
17. | Ari Virekunnas | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 47:32 | ||
18. | Erkki Huhtala | MS Parma | 12:00:00 | 49:31 | ||
19. | Maris Zalaiskalns | Toktaka | LAT | 12:00:00 | 49:40 | |
20. | Esa Kuukka | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 49:51 | ||
21. | Pentti Viitanen | RastiPiikkiö | 12:00:00 | 50:08 | ||
22. | Jouko Paaso | Oulun NMKY | 12:00:00 | 51:14 | ||
23. | Seppo Linjakumpu | Kuusamon Erä-Veikot | 12:00:00 | 52:12 | ||
24. | Kari Nuuttila | Kauhajoen Karhu | 12:00:00 | 53:07 | ||
25. | Simo Keltamäki | Oulun Tarmo | 12:00:00 | 53:33 | ||
26. | Sergei Stulov | Inus | 12:00:00 | 54:50 | ||
27. | Kari Pajunen | Navi | 12:00:00 | 54:51 | ||
28. | Christoph Trachsel | OLGThun | SUI | 12:00:00 | 55:14 | |
29. | Ari Lahtinen | Päijät-Rasti | 12:00:00 | 57:37 | ||
30. | Seppo Ojanen | Kangasala SK | 12:00:00 | 58:03 | ||
31. | Sergei Murskij | Inus | 12:00:00 | 58:23 | ||
32. | Jan Enegren | Solf IK | 12:00:00 | 58:57 | ||
33. | Kristian Forsell | OK Raseborg | 12:00:00 | 1:06:51 | ||
34. | Ari Linna | Hauhon Sisu | 12:00:00 | 1:08:23 | ||
35. | Alexander Ivanov | Olimp-Vidn | RUS | 12:00:00 | 1:11:57 | |
36. | Simo Nieminen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 1:14:25 | ||
Pekka Valkonen | Kangasniemen Kalske | 12:00:00 | ei läht. | |||
Raimo Summanen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | hylätty | |||
Kenneth Nygård | Solf IK | 12:00:00 | ei läht. | |||
Jouni Tourunen | Rastivarsat | 12:00:00 | ei läht. | |||
Esa Huhtanen | Rasti-Jussit | 12:00:00 | ei läht. | |||
Jouko Rautasalo | Kalevan Rasti | 12:00:00 | ei läht. | |||
Mikko Kosonen | Anttolan Urheilijat | 12:00:00 | ei läht. |