Lähtöaika | 1,8 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Elmeri Toivanen | Delta | 12:00:00 | 13:17 | ||
2. | Akseli Ruohola | MS Parma | 12:00:00 | 13:18 | ||
3. | Tuomas Heikkilä | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 13:23 | ||
4. | Aaro Lampinen | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | 13:43 | ||
5. | Antti Pasi | Kymin Suunnistajat | 12:00:00 | 14:23 | ||
6. | Niilo Ojanaho | Ounasvaaran Hiihtoseura | 12:00:00 | 14:29 | ||
6. | Niku Rintala | Teuvan Rivakka | 12:00:00 | 14:29 | ||
8. | Juuso Lampinen | Navi | 12:00:00 | 14:31 | ||
9. | Erik Ahola | Kangasala SK | 12:00:00 | 14:33 | ||
10. | Samu Takanen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 14:37 | ||
11. | Juuso Järviö | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 14:41 | ||
12. | Arttu Malmlund | Koovee | 12:00:00 | 15:16 | ||
13. | Nikita Trifonov | Juventa | RUS | 12:00:00 | 15:17 | |
14. | Samuli Natunen | Savon Suunta | 12:00:00 | 15:19 | ||
14. | Valtteri Heikkinen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 15:19 | ||
16. | Mitri Tuomala | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 15:29 | ||
17. | Santeri Oikkonen | Ounasvaaran Hiihtoseura | 12:00:00 | 16:00 | ||
18. | Kiri Huhtanen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 16:11 | ||
19. | Joona Nisula | Teuvan Rivakka | 12:00:00 | 16:21 | ||
20. | Matti Suutari | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 16:44 | ||
21. | Vladislav Grachev | LytkarinoK | RUS | 12:00:00 | 16:45 | |
22. | Tommi Hakuli | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | 16:48 | ||
23. | Atte Nokka | Rasti 88 | 12:00:00 | 17:00 | ||
24. | Eemeli Saukkonen | Pihkaniskat | 12:00:00 | 17:12 | ||
25. | Aaro Haikonen | Ulvilan Ura | 12:00:00 | 17:16 | ||
26. | Kirill Gurlev | Sestrorets | RUS | 12:00:00 | 17:19 | |
27. | Ville Kinnala | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 18:06 | ||
28. | Topias Niemi | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 18:16 | ||
29. | Egor Annenkov | Vesta | RUS | 12:00:00 | 18:28 | |
30. | Vesa Lahtinen | Delta | 12:00:00 | 18:32 | ||
31. | Mikko Kemppi | Kangasala SK | 12:00:00 | 18:33 | ||
32. | Alexander Knip | IF Femman | 12:00:00 | 18:41 | ||
33. | Antti Väyrynen | Kymin Suunnistajat | 12:00:00 | 18:50 | ||
34. | Lars Brunner | OLGKöllike | SUI | 12:00:00 | 18:56 | |
35. | Janne Niskanen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 19:07 | ||
36. | Lauri Kaitola | Rastiketut | 12:00:00 | 19:10 | ||
37. | Ville Launonen | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | 19:14 | ||
38. | Andrey Varpahovskiy | ABCSt-Pete | RUS | 12:00:00 | 19:18 | |
39. | Mikhail Vikhrov | Kirishi-La | RUS | 12:00:00 | 19:27 | |
40. | Evgeny Perevedentsev | Foton-Mosc | RUS | 12:00:00 | 19:51 | |
41. | Atte Reunanen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 20:27 | ||
42. | Hannes Stubb | IK Falken | 12:00:00 | 20:28 | ||
43. | Georgy Fadin | Foton-Mosc | RUS | 12:00:00 | 20:37 | |
44. | Hannes Holmback | IF Femman | 12:00:00 | 20:56 | ||
45. | Kasper Ena | IK Falken | 12:00:00 | 21:03 | ||
46. | Anatoliy Yenalskiy | LytkarinoK | RUS | 12:00:00 | 21:20 | |
47. | Rasmus Ekström | MS Parma | 12:00:00 | 21:25 | ||
48. | Aatu Korja | Delta | 12:00:00 | 21:26 | ||
49. | Juho Lakanen | Perhon Kiri | 12:00:00 | 21:54 | ||
50. | Kasatkin Artem | Orienta-Ky | RUS | 12:00:00 | 22:32 | |
51. | Urho Vepsäläinen | Espoon Akilles | 12:00:00 | 23:13 | ||
52. | Egor Melnikov | SKRUMMosco | RUS | 12:00:00 | 23:15 | |
53. | Jeremias Joutsensaari | Kangasala SK | 12:00:00 | 23:21 | ||
54. | Kirill Pustovoyt | ABCSt-Pete | RUS | 12:00:00 | 23:55 | |
55. | Alexander Garbuz | Olimp-Vidn | RUS | 12:00:00 | 23:56 | |
56. | Vladislav Vikhrov | Kirishi-La | RUS | 12:00:00 | 24:20 | |
57. | Antti Paasi | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 24:21 | ||
58. | Alexander Khoroshavin | ABCSt-Pete | RUS | 12:00:00 | 24:59 | |
59. | Matias Mäki-Petäys | Espoon Akilles | 12:00:00 | 25:58 | ||
60. | Konsta Mäntylä | Lynx | 12:00:00 | 26:22 | ||
61. | Alexander Barazenko | Nord West | RUS | 12:00:00 | 26:32 | |
62. | Valerii Mihailov | ABCSt-Pete | RUS | 12:00:00 | 26:47 | |
63. | Iiro Kaitola | Rastiketut | 12:00:00 | 26:51 | ||
64. | Valera Kostetskiy | Nord West | RUS | 12:00:00 | 27:16 | |
65. | Timofey Durynin | Lytkarino | RUS | 12:00:00 | 27:20 | |
66. | Vladimir Shefov | Sestrorets | RUS | 12:00:00 | 27:23 | |
67. | Konstantin Kurilov | NorthernWi | RUS | 12:00:00 | 27:50 | |
68. | Smirnov Mihail | Orienta-Ky | RUS | 12:00:00 | 29:24 | |
69. | Dmitrii Kuharchuk | ABCSt-Pete | RUS | 12:00:00 | 29:47 | |
70. | Akseli Laatikainen | SK Vuoksi | 12:00:00 | 30:40 | ||
71. | Alexey Kurochkin | NorthernWi | RUS | 12:00:00 | 30:51 | |
72. | Ville Rehn | Lynx | 12:00:00 | 31:39 | ||
73. | Riku Saksa | Teuvan Rivakka | 12:00:00 | 32:25 | ||
74. | Daniil Botigin | BelieNochi | RUS | 12:00:00 | 35:20 | |
75. | Niko Kontinen | Navi | 12:00:00 | 36:19 | ||
76. | Maxim Karpelson | NorthernWi | RUS | 12:00:00 | 38:39 | |
77. | Evgeny Rogov | Foton-Mosc | RUS | 12:00:00 | 43:04 | |
78. | Hugo Lervik | Solf IK | 12:00:00 | 44:29 | ||
79. | Dmitriy Gulchenko | SKRUMMosco | RUS | 12:00:00 | 53:09 | |
Jyri Kankkunen | Savon Rasti | 12:00:00 | ei läht. | |||
Ville Remahl | Lahden Suunnistajat-37 | 12:00:00 | ei läht. |