Lähtöaika | 2,4 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lassi Kuva | Rastivarsat | 12:00:00 | 13:04 | ||
2. | Arttu Lindqvist | Kuusankosken Urheiluseura | 12:00:00 | 13:29 | ||
3. | Miika Tala | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 13:48 | ||
4. | Vili Mähönen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 13:57 | ||
5. | Lasse Viilo | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 14:13 | ||
6. | Leevi Roine | Delta | 12:00:00 | 14:14 | ||
7. | Vesa Nokka | Rasti 88 | 12:00:00 | 14:23 | ||
8. | Vertti Lepo | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 14:32 | ||
8. | Lasse Laakso | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 14:32 | ||
10. | Väinö Kotro | Kymin Suunnistajat | 12:00:00 | 15:02 | ||
11. | Saku Hakulinen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 15:07 | ||
12. | Teemu Kerkola | Suomusjärven Sisu | 12:00:00 | 15:18 | ||
13. | Oskari Silvennoinen | Kalevan Rasti | 12:00:00 | 15:22 | ||
14. | Lassi Vaismaa | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 16:09 | ||
14. | Roni Luukkanen | SK Vuoksi | 12:00:00 | 16:09 | ||
16. | Eetu Martikainen | Ilomantsin Urheilijat | 12:00:00 | 16:22 | ||
17. | Eero Turkki | Olavin Rasti | 12:00:00 | 16:35 | ||
18. | Markus Simonen | Kalevan Rasti | 12:00:00 | 17:00 | ||
19. | Juho Ojala | Ulvilan Ura | 12:00:00 | 17:02 | ||
20. | Valentin Degtev | Juventa | RUS | 12:00:00 | 17:37 | |
21. | Leevi Keronen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 17:44 | ||
21. | Markus Harald Pais | Ok West | EST | 12:00:00 | 17:44 | |
23. | Eero Rötsä | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 17:46 | ||
24. | Lukas Enlund | IF Femman | 12:00:00 | 17:56 | ||
25. | Janne Lehtimäki | Hiisirasti | 12:00:00 | 18:02 | ||
26. | Nikita Shevchenko | Juventa | RUS | 12:00:00 | 18:04 | |
27. | Iiro Kurttila | Navi | 12:00:00 | 18:16 | ||
28. | Vilppu Viinikainen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 18:20 | ||
29. | Jussi Jalonen | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 18:42 | ||
30. | Semen Kisil | Onego | RUS | 12:00:00 | 18:48 | |
31. | Denis Smirnov | BelieNochi | RUS | 12:00:00 | 18:52 | |
32. | Daniil Melnitskiy | Nord West | RUS | 12:00:00 | 19:11 | |
33. | Jani Manderbacka | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | 19:42 | ||
34. | Mikko Tervakangas | Espoon Suunta | 12:00:00 | 21:13 | ||
35. | Markus Suutari | Sippurasti | 12:00:00 | 21:30 | ||
36. | Toivo Hursti | Espoon Suunta | 12:00:00 | 21:59 | ||
37. | Aleksi Mutka | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 22:06 | ||
38. | Ilya Doroshev | Lytkarino | RUS | 12:00:00 | 22:36 | |
39. | Andrey Lakomkin | Kalinka | RUS | 12:00:00 | 22:55 | |
40. | Pieti Liukka | Kalevan Rasti | 12:00:00 | 23:47 | ||
41. | Vitalii Pustovoyt | ABCSt-Pete | RUS | 12:00:00 | 25:27 | |
42. | Egor Shashinkov | Sestrorets | RUS | 12:00:00 | 25:33 | |
43. | Denis Khimanych | Foton-Mosc | RUS | 12:00:00 | 26:17 | |
44. | Arttu Asikainen | Navi | 12:00:00 | 28:54 | ||
45. | Topias Kulmala | Keuruun Kisailijat | 12:00:00 | 29:38 | ||
46. | Artem Pkin | Juventa | RUS | 12:00:00 | 34:33 | |
47. | Eetu Hänninen | RastiPiikkiö | 12:00:00 | 35:41 | ||
48. | Jaakko Myllys | Olavin Rasti | 12:00:00 | 38:21 | ||
Pyry Mattila | KuUs | 12:00:00 | ei läht. | |||
Pyry Sirviö | SK Pohjantähti | 12:00:00 | ei läht. |