Lähtöaika | 2,6 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Anni Valtonen | MS Parma | 12:00:00 | 21:22 | ||
2. | Noora Koskinen | Hiisirasti | 12:00:00 | 21:34 | ||
3. | Janika Puikkonen | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 23:03 | ||
4. | Roosa Metsola | Kymin Suunnistajat | 12:00:00 | 24:46 | ||
5. | Alexandra Enlund | IF Femman | 12:00:00 | 25:10 | ||
6. | Ruslana Beliykova | Juventa | RUS | 12:00:00 | 25:48 | |
7. | Emma Muhonen | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | 26:45 | ||
8. | Venla Kinnala | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 27:14 | ||
9. | Natalia Malukova | Kirishi-La | RUS | 12:00:00 | 27:45 | |
9. | Veera Ahola | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | 27:45 | ||
11. | Rita Bakustina | NordWest | RUS | 12:00:00 | 27:50 | |
12. | Miisa-Maria Leinonen | Kymin Suunnistajat | 12:00:00 | 28:05 | ||
13. | Nea Isolähteenmäki | Länsi-Lavian Loiske | 12:00:00 | 29:26 | ||
14. | Alisa Laitinen | Navi | 12:00:00 | 29:46 | ||
15. | Hanne-Line Ekström | MS Parma | 12:00:00 | 30:36 | ||
16. | Johanna Paasi | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 30:45 | ||
17. | Tatiana Krylova | NorthernWi | RUS | 12:00:00 | 31:34 | |
18. | Anni Kivilaakso | Lynx | 12:00:00 | 33:30 | ||
19. | Sanni ROmu | Someron Esa | 12:00:00 | 33:32 | ||
20. | Ekaterina Yakovleva | Vesta | RUS | 12:00:00 | 34:44 | |
21. | Emmi Hiltunen | Siikaisten Sisu | 12:00:00 | 34:52 | ||
22. | Eveliina Nurmi | Rastiketut | 12:00:00 | 34:54 | ||
23. | Isabel Donner | OK77 | 12:00:00 | 35:43 | ||
24. | Aino Prittinen | Hämeenlinnan Tarmo | 12:00:00 | 36:13 | ||
25. | Emmi Latvala | Alajärven Ankkurit | 12:00:00 | 36:20 | ||
26. | Natalia Blagonravova | Olimp-Vidn | RUS | 12:00:00 | 37:19 | |
27. | Anna Krylova | Olimp-Vidn | RUS | 12:00:00 | 38:59 | |
28. | Hilla Toivanen | Rasti-Nokia | 12:00:00 | 40:34 | ||
29. | Krista Lahtinen | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 41:19 | ||
30. | Venla-Lyydia Raivio | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 42:02 | ||
31. | Sophia Arrakoski | OK77 | 12:00:00 | 43:14 | ||
32. | Iita Pulkkinen | Navi | 12:00:00 | 43:18 | ||
33. | Sara Mäkelä | Kyrös-Rasti | 12:00:00 | 43:53 | ||
34. | Anri Pohjonen | Ikaalisten Nouseva-Voima | 12:00:00 | 45:14 | ||
35. | Ekaterina Kurguzova | Olimp-Vidn | RUS | 12:00:00 | 50:43 | |
36. | Pirjo Ala-Mäyry | Koovee | 12:00:00 | 53:24 | ||
37. | Alena Belyaeva | Orienta-Ky | RUS | 12:00:00 | 1:01:10 | |
Minerva Juhola | Lahden Suunnistajat-37 | 12:00:00 | ei läht. | |||
Venla Liljeström | Olavin Rasti | 12:00:00 | hylätty | |||
Emilia Riitaoja | Länsi-Lavian Loiske | 12:00:00 | ei läht. | |||
Kiira Karvonen | Lynx | 12:00:00 | ei läht. |