Lähtöaika | 2,0 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Veera Klemettinen | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 14:48 | ||
2. | Ida-Marie Cederberg | Pargas IF | 12:00:00 | 14:50 | ||
3. | Amy Nymalm | Pargas IF | 12:00:00 | 15:03 | ||
4. | Leenukka Hanhijärvi | Espoon Akilles | 12:00:00 | 16:17 | ||
5. | Zuzanna Morawska | Flota Gdynia | POL | 12:00:00 | 16:26 | |
6. | Liinu Nummela | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 16:56 | ||
7. | Sanna Koskela | Rasti-Jussit | 12:00:00 | 17:12 | ||
8. | Ekaterina Koltounova | Peterhof | RUS | 12:00:00 | 18:19 | |
9. | Maija Mäkinen | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | 18:25 | ||
10. | Anna Vysotskaya | LytkarinoK | RUS | 12:00:00 | 18:26 | |
11. | Lidia Stakhanova | Kirishi-La | RUS | 12:00:00 | 18:58 | |
12. | Tuuli Heikkilä | Lynx | 12:00:00 | 19:07 | ||
13. | Saana Lahdelma | Navi | 12:00:00 | 19:23 | ||
14. | Olga Bondarchik | Juventa | RUS | 12:00:00 | 19:38 | |
15. | Ksenya Tkach | LytkarinoK | RUS | 12:00:00 | 20:28 | |
16. | Anna Petrova | Kirishi-La | RUS | 12:00:00 | 20:52 | |
17. | Anni Haanpää | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 20:57 | ||
18. | Anna Bulashevich | Kalinka | RUS | 12:00:00 | 20:59 | |
19. | Saara Korhonen | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 21:11 | ||
20. | Riikka Mäkinen | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 21:12 | ||
21. | Heidi Plit | Lynx | 12:00:00 | 21:13 | ||
22. | Sonja Laasonen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 21:23 | ||
23. | Hanna-Mari Saalo | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 21:25 | ||
24. | Anni-Kaisa Salomaa | Navi | 12:00:00 | 21:43 | ||
25. | Sara Tuomaala | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 21:50 | ||
26. | Kiia Isokallio | Rasti-Nokia | 12:00:00 | 21:54 | ||
27. | Irina Bulashevich | Kalinka | RUS | 12:00:00 | 22:10 | |
28. | Sara Ruokonen | Lappeen Riento | 12:00:00 | 22:37 | ||
29. | Elina Nissinen | Navi | 12:00:00 | 22:59 | ||
30. | Eerika Alho | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 23:50 | ||
31. | Iina Rautasalo | Kalevan Rasti | 12:00:00 | 23:58 | ||
31. | Silva Vaismaa | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 23:58 | ||
33. | Elizaveta Fomina | Peterhof | RUS | 12:00:00 | 24:13 | |
34. | Jasmiina Rantala | Rasti-Lukko | 12:00:00 | 24:18 | ||
35. | Anna Simola | Lounais-Hämeen Rasti | 12:00:00 | 24:29 | ||
36. | Jonna Hakala | IF Femman | 12:00:00 | 24:40 | ||
37. | Irina Osoblivetc | Juventa | RUS | 12:00:00 | 24:41 | |
38. | Tuuli Kärjä | Savon Suunta | 12:00:00 | 24:54 | ||
39. | Josefiina Sundman | Delta | 12:00:00 | 24:59 | ||
40. | Alexandra Khimanych | Foton-Mosc | RUS | 12:00:00 | 25:15 | |
41. | Elsa Pyymäki | Kouvolan Rasti-72 | 12:00:00 | 25:30 | ||
42. | Alli Haavisto | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 25:35 | ||
43. | Elisa Viholainen | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 25:52 | ||
44. | Isabella Paganus | Lynx | 12:00:00 | 26:02 | ||
45. | Laura Kylmälä | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 26:44 | ||
46. | Diana Abeidulaeva | Lytkarino | RUS | 12:00:00 | 26:56 | |
47. | Tatiana Artamonova | Baltiyskiy | RUS | 12:00:00 | 27:24 | |
48. | Sofia Zaporozhtseva | Nord West | RUS | 12:00:00 | 27:49 | |
49. | Aino Kulmala | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 28:15 | ||
50. | Aino Koskivirta | Kymin Suunnistajat | 12:00:00 | 28:21 | ||
51. | Anna Skobeleva | NorthernWi | RUS | 12:00:00 | 28:35 | |
52. | Maria Muravnik | Lemur | RUS | 12:00:00 | 29:45 | |
53. | Bolotova Natalia | Orienta-Ky | RUS | 12:00:00 | 30:20 | |
54. | Sofia Niinimäki | Kyrös-Rasti | 12:00:00 | 31:27 | ||
55. | Polina Kondrashova | Lytkarino | RUS | 12:00:00 | 31:59 | |
56. | Margarita Shumilova | Olimp-Vidn | RUS | 12:00:00 | 32:23 | |
57. | Olga Vasilieva | Polar Star | RUS | 12:00:00 | 32:43 | |
58. | Nella Rontu | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 33:15 | ||
59. | Olga Afonina | SKRUMMosco | RUS | 12:00:00 | 34:04 | |
60. | Aino Reiman | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 36:30 | ||
61. | Ellinor Höstman | Solf IK | 12:00:00 | 38:03 | ||
62. | Anastasia Eltsova | NorthernWi | RUS | 12:00:00 | 39:27 | |
63. | Roosa Pelkonen | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 39:39 | ||
64. | Loviisa Kalliokoski | Perhon Kiri | 12:00:00 | 39:51 | ||
65. | Ksenya Lisyutkina | LytkarinoK | RUS | 12:00:00 | 40:23 | |
66. | Arina Oryol | SKRUMMosco | RUS | 12:00:00 | 44:10 | |
67. | Olga Haataja | Ounasvaaran Hiihtoseura | 12:00:00 | 46:00 | ||
Eliisa Laine | Rasti-Lukko | 12:00:00 | ei läht. | |||
Eveliina Ahola | Navi | 12:00:00 | keskeytti | |||
Ida Snickars | Solf IK | 12:00:00 | hylätty | |||
Iida Heijari | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | hylätty | |||
Mirva Toivio | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | hylätty | |||
Ella Kaukonen | Espoon Suunta | 12:00:00 | ei läht. | |||
Julia Rapo | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | ei läht. | |||
Milla Rainio | OK Orient | 12:00:00 | ei läht. | |||
Venla Sirviö | SK Pohjantähti | 12:00:00 | ei läht. |