1 | Antti Heinikoski | Kuivaniemen Isku | 12:00:00 |   3501 | |
2 | Ari Brunni | Liminka | 12:00:00 |   3502 | |
3 | Ilkka Siirtola | Oulu | 12:00:00 |   3503 | |
4 | Mika Niemela | Oulu | 12:00:00 |   3504 | |
5 | Jari Simola | Pellos Marin Oy | 12:00:00 |   3505 | |
6 | Marko Vapa | E-Coach | 12:00:00 |   3506 | |
7 | Tuomo Herttua | Lapin Liha Oy | 12:00:00 | ||
8 | Ville Silvasti | Kuljetusliike Ville Silvasti Oy | 12:00:00 |   3508 | |
9 | Asko Pirttijärvi | Rovaniemi | 12:00:00 |   3509 | |
10 | Juha Sandberg | Ahola Team/pori | 12:00:00 |   3510 | |
11 | Juhan-Petteri Laakso | Espoon Palolaitoksen Urheilijat | 12:00:00 |   3511 | |
12 | Kaj Lindqvist | Kokkola | 12:00:00 |   3512 | |
13 | Kimmo Kylänen | Rovaniemen palolaitoksen Urhei | 12:00:00 |   3513 | |
14 | Jukka Lehtonen | Tampere | 12:00:00 |   3514 | |
15 | Jouko Kaarteenaho | Oulu | 12:00:00 |   3515 | |
16 | Marko Metsämuuronen | Kuehne&nagel Ltd | 12:00:00 |   3516 | |
17 | Jaakko Hietamäki | Tornio | 12:00:00 |   3517 | |
18 | Janne Sutinen | Tornio | 12:00:00 |   3518 | |
19 | Janne Kristo | Tornio | 12:00:00 |   3519 | |
20 | Piotr Chmiel | Plock-Poland | 12:00:00 |   3520 | |
21 | Kalle Ehrnrooth | Helsinki/kelpokuljetus | 12:00:00 |   3521 | |
22 | Ari Vuorinen | Itt Water & Wastewater Suomi Oy | 12:00:00 |   3522 | |
23 | Vesa Mäkelä | Itt Water & Wastewater Suomi Oy | 12:00:00 |   3523 | |
24 | Juho Roimaa | Kolström - Muonio | 12:00:00 |   3524 | |
25 | Marko Miettinen | K-Kauppiaat | 12:00:00 |   3525 | |
26 | Janne Saarinen | Häjyt | 12:00:00 |   3526 | |
27 | Mikko Halinen | Kouvola | 12:00:00 |   3527 | |
29 | Anders Ekholm | Www.eufex.fi | 12:00:00 |   3529 | |
30 | Jari Peltola | Ultimate Runners | 12:00:00 |   3530 | |
31 | Antti Parkkinen | Joensuu | 12:00:00 |   3531 | |
32 | Jyri Sihvo | Ultimate Runners | 12:00:00 |   3532 | |
33 | Mika Valkeejärvi | - / Pori / - | 12:00:00 |   3533 | |
34 | Matti Linna | Nilivaara Is | 12:00:00 |   3534 | |
35 | Sami Suopajärvi | Sodankylä | 12:00:00 |   3535 | |
36 | Tero Pyykkö | Koja Oy | 12:00:00 |   3536 | |
37 | Esa Korhonen | Team Vonkamies | 12:00:00 |   3537 | |
38 | Aapo Urjanheimo | Rakenanssi | 12:00:00 |   3538 | |
39 | Kjell Sundell | Häjyt | 12:00:00 |   3539 | |
40 | Heikki Viittala | Oulu | 12:00:00 |   3540 | |
41 | Immonen Heikki | Muurolan Kisa-Veikot (mkv) | 12:00:00 |   3541 | |
42 | Christian Storrank | Orc | 12:00:00 |   3542 | |
43 | Juha-Pekka Honkanen | Inex Partners Oy | 12:00:00 |   3543 | |
44 | Antti Siipola | Oulu | 12:00:00 |   3544 | |
45 | Xavier Illa | Espoo | 12:00:00 |   3545 | |
46 | Mika Raudasoja | Kemi | 12:00:00 |   3546 | |
47 | Hannu-Pekka Määttä | Lahti | 12:00:00 |   3547 | |
48 | Joel Määttä | Oulunsalo | 12:00:00 |   3548 | |
49 | Timo Autto | Rovaniemi | 12:00:00 |   3549 | |
50 | Teijo Nurmikumpu | Kajaani | 12:00:00 |   3550 | |
51 | Mika Pesonen | Rovaniemi | 12:00:00 |   3551 | |
52 | Veikko-Matti Mäkitalo | Puusepänliike Hangasvaara Oy | 12:00:00 |   3552 | |
276 | Heikki Immonen | MKV | 12:00:00 |   3776 | |
285 | Hannu Zitting | Kempele | 12:00:00 |   3785 | |
292 | Antti Runtti | VRJ Group | 12:00:00 |   3792 | |
294 | Carl Silander | Tromson Lepklubb | 12:00:00 |   3794 | |
301 | Timo Hankila | Kajaani | 12:00:00 |   3801 | |
307 | Mika Ekonen | Aalman | 12:00:00 |   3807 | |
308 | Juha Aalto | Aalman | 12:00:00 |   3808 | |
309 | Tuomo Alaviuhkola | Hyvinkää | 12:00:00 |   3809 | |
316 | Pasi Ahola | Lakeuden Sport, Alavus | 12:00:00 |   3816 | |
317 | Pasi Huhtalo | Aavasaksan Kisa | 12:00:00 |   3817 | |
323 | Esko Korhonen | Oulun Yliopisto | 12:00:00 |   3823 | |
338 | Marko Alatalo | Raahe | 12:00:00 |   3838 | |
342 | Heikki Keskitalo | Hirvaan Miesvoimistelijat | 12:00:00 |   3842 |