Lähtöaika | 4,0 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bodil Fred | IF Femman | 12:00:00 | 45:12 | ||
2. | Sirkka Ketola | Saarijärven Pullistus | 12:00:00 | 45:47 | ||
3. | Eija Tikka | Raja-Karjalan Suunnistajat | 12:00:00 | 46:01 | ||
4. | Vappu Hyvärinen | Saarijärven Pullistus | 12:00:00 | 46:17 | ||
5. | Maarit Juura | Kankaanpään Suunnistajat | 12:00:00 | 47:31 | ||
6. | Marjatta Lahtinen | Koo-Vee | 12:00:00 | 49:08 | ||
7. | Riitta Hämäläinen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 49:40 | ||
8. | Anneli Hämäläinen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 50:41 | ||
9. | Birgit Mäntyniemi | Tampereen Yritys | 12:00:00 | 51:19 | ||
10. | Irmeli Laine | Delta | 12:00:00 | 51:36 | ||
11. | Saga Pått | IF Minken | 12:00:00 | 51:44 | ||
12. | Sirpa Koivula | Rastikarhut | 12:00:00 | 51:46 | ||
13. | Hely Salmenoja | Hirvensalon Heitto | 12:00:00 | 52:12 | ||
14. | Marja-Liisa Salonen | Hauhon Sisu | 12:00:00 | 54:08 | ||
15. | Paula Korpinen | Rasti-Lukko | 12:00:00 | 54:24 | ||
16. | Leena Savonen | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 54:29 | ||
17. | Kaija Lähdekorpi | IF Femman | 12:00:00 | 55:02 | ||
18. | Sirpa Tarkiainen | Suunta-Sepot | 12:00:00 | 55:30 | ||
19. | Beatrice Malmsten | Lynx | 12:00:00 | 55:50 | ||
20. | Anja Siuko | Suunta-Sepot | 12:00:00 | 56:21 | ||
21. | Leena Hellsten | Rasti 88 | 12:00:00 | 56:22 | ||
22. | Anneli Bergström | Espoon Suunta | 12:00:00 | 56:40 | ||
23. | Heidi Strang | Hyvinkään Rasti | 12:00:00 | 57:18 | ||
24. | Maria-Leena Törrö | Valkeakosken Haka | 12:00:00 | 59:35 | ||
25. | Oivi Mäkelä | Suunta-Sepot | 12:00:00 | 59:40 | ||
26. | Hilkka Lankia | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 59:46 | ||
27. | Ritva Liitola | RastiPiikkiö | 12:00:00 | 59:52 | ||
28. | Gia Alexandersson | Pargas IF | 12:00:00 | 1:00:18 | ||
29. | Gunilla Björklund | IK Falken | 12:00:00 | 1:00:22 | ||
30. | Paula Kämäräinen | Hiidenkiertäjät | 12:00:00 | 1:03:33 | ||
31. | Pia Vähänen | Hyvinkään Rasti | 12:00:00 | 1:04:45 | ||
32. | Tuula Pöntinen | Navi | 12:00:00 | 1:05:38 | ||
33. | Kerttu Jäntti | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 1:06:54 | ||
34. | Eija Nurminen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 1:09:06 | ||
35. | Pirkko Rinne-Tamminen | Turun Visat | 12:00:00 | 1:10:54 | ||
36. | Kaija Turku | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 1:12:35 | ||
37. | Maaria Ritasalo | Vakka-Rasti | 12:00:00 | 1:13:47 | ||
38. | Pirjo Karvonen | Suomusjärven Sisu | 12:00:00 | 1:16:15 | ||
39. | Kaisu Hellström | Paimion Rasti | 12:00:00 | 1:16:27 | ||
40. | Riitta Toikka | RastiPiikkiö | 12:00:00 | 1:19:17 | ||
41. | Anita Laukkanen | Hiidenkiertäjät | 12:00:00 | 1:23:41 | ||
42. | Leni Windahl | OK Raseborg | 12:00:00 | 1:24:51 | ||
43. | Monica Eriksson-Kronberg | IF Femman | 12:00:00 | 1:26:08 | ||
44. | Marja Laine | Asikkalan Raikas | 12:00:00 | 1:29:33 | ||
45. | Liisa Penttilä | Someron Esa | 12:00:00 | 1:34:29 | ||
46. | Marja Kanerva | Raisu Lumous | 12:00:00 | 1:35:49 | ||
47. | Eeva Tala | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 1:46:52 | ||
Marjaana Eskola | Salon Viesti | 12:00:00 | ei läht. | |||
Marketta Savelainen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | keskeytti | |||
Kaija Dahlman | Rastivarsat | 12:00:00 | ei läht. | |||
Ulla Kurvinen | Länsi-Uudenmaan Suunnistajat | 12:00:00 | ei läht. |