FIS Nuorten SM/ Nuorten Cup / Lahti 16.02.2014

Naiset 20 20 km (p)

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
5,0 km
Väliaika
10,0 km
Väliaika
15,0 km
Maali
20.0P km
 
1.   Elsa Airaksinen Puijon Hiihtoseura    11:35:00   14:30.7 (3)  29:24.1 (2)  44:17.7 (2)  59:17.4  
2.   Emilia Myllykoski Noormarkun Nopsa    11:35:00   14:29.5 (1)  29:23.4 (1)  44:17.1 (1)  59:29.9  
3.   Kati Roivas Liperin Hiihtoseura    11:35:00   14:40.2 (10)  29:30.2 (5)  44:25.0 (4)  59:34.4  
4.   Jenni Tolonen Liperin Hiihtoseura    11:35:00   14:31.0 (5)  29:24.5 (3)  44:18.2 (3)  59:34.9  
5.   Oona Kettunen Vehkalahden Veikot    11:35:00   14:34.1 (7)  29:35.6 (6)  44:35.6 (5)  1:00:05.7  
6.   Katri Lylynperä Ylöjärven Ryhti    11:35:00   14:43.6 (11)  29:58.8 (8)  45:06.0 (7)  1:00:10.8  
7.   Nea Katajala Kymin Koskenpojat    11:35:00   14:30.2 (2)  29:29.6 (4)  44:50.0 (6)  1:00:13.0  
8.   Sara Ray IK Falken    11:35:00   14:30.7 (3)  29:54.4 (7)  45:29.6 (8)  1:01:23.9  
9.   Leena Nurmi Kymin Koskenpojat    11:35:00   14:36.4 (8)  30:01.3 (9)  46:07.6 (10)  1:01:47.5  
10.   Hanna Varjus Imatran Urheilijat    11:35:00   14:31.2 (6)  30:01.8 (10)  45:57.0 (9)  1:01:49.6  
11.   Andrea Julin IF Minken    11:35:00   14:58.5 (12)  30:50.8 (12)  46:51.2 (12)  1:02:26.7  
12.   Inka Komonen Nastolan Naseva    11:35:00   14:39.7 (9)  30:21.9 (11)  46:18.2 (11)  1:02:32.2  
13.   Anna-Kaisa Saari Ylivieskan Kuula    11:35:00   15:33.0 (14)  31:28.8 (13)  47:46.4 (14)  1:04:27.2  
14.   Petra Torvinen Kainuun Hiihtoseura    11:35:00   15:18.0 (13)  31:39.4 (14)  47:38.7 (13)  1:04:49.3  
15.   Anni Huuha Oulaisten Huima    11:35:00   15:36.6 (15)  32:06.2 (15)  48:39.7 (15)  1:05:31.4  
16.   Saara Nikander Lohjan Louhi    11:35:00   15:57.4 (19)  32:16.4 (17)  48:47.7 (16)  1:05:51.0  
17.   Marjo Kuosmanen Pyhäjärven Pohti    11:35:00   16:23.1 (21)  33:00.2 (21)  49:45.2 (20)  1:06:08.5  
18.   Ida Meriläinen Huhtasuon Hiihto 2000    11:35:00   15:44.8 (17)  32:13.4 (16)  49:01.1 (17)  1:06:08.7  
19.   Jenni Hildén Huhtasuon Hiihto 2000    11:35:00   15:43.7 (16)  32:30.7 (18)  49:25.0 (18)  1:06:37.1  
20.   Jonna Juntunen Kainuun Hiihtoseura    11:35:00   16:13.7 (20)  32:50.0 (19)  49:28.5 (19)  1:06:50.6  
21.   Mira Haapalainen Maaningan Mahti    11:35:00   15:55.7 (18)  32:59.4 (20)  50:11.8 (21)  1:08:01.4  
22.   Elina Salmio Noormarkun Nopsa    11:35:00   16:49.7 (22)  34:58.3 (22)  53:06.2 (22)  1:12:06.8  
23.   Sofia Ervasti Kuusamon Erä-Veikot    11:35:00   18:21.6 (23)  37:25.9 (23)  56:56.3 (23)  1:16:27.0  
   Jonna Kariniemi Ounasvaaran Hiihtoseura    11:35:00            ei läht.  
   Marika Huovinen Puijon Hiihtoseura    11:35:00            ei läht.  
   Saana Kankaanpää Pargas IF    11:35:00            ei läht.  
   Miia Säilynoja Sievin Sisu    11:35:00            ei läht.  
   Johanna Niskakoski Reisjärven Pilke    11:35:00            ei läht.  
   Annika Uitto Hollolan Urheilijat -46    11:35:00            ei läht.  
   Tiina Autio Ounasvaaran Hiihtoseura    11:35:00            keskeytti  
   Kaisa Sipinen Kouvolan Hiihtoseura    11:35:00            keskeytti  
   Laura Ala-Aho Noormarkun Nopsa    11:35:00            ei läht.  
   Sofia Manninen Ounasvaaran Hiihtoseura    11:35:00            ei läht.  
   Reetta Hyvärinen Riistaveden Urheilijat    11:35:00            ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English