Starting time | 1,9 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Paulus Sulkula | Suunta Jyväskylä | FIN | 12:00:00 | 8:16 | |
2. | Juho Ylinen | Mäntän Seudun Eräpirkat | FIN | 12:00:00 | 8:23 | |
3. | Taneli Härkönen | Pudasjärven Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 8:32 | |
4. | Vinsci Kivinen | Hyvinkään Rasti | FIN | 12:00:00 | 8:40 | |
5. | Niko Larmala | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 8:41 | |
6. | Olli Liikkanen | Rastivarsat | FIN | 12:00:00 | 8:44 | |
7. | Antti Ursin | Lynx | FIN | 12:00:00 | 8:46 | |
8. | Juho Elovaara | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 8:58 | |
9. | Anton Laukkanen | Kuopion Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 8:59 | |
10. | Arttu Taulavuori | Alatornion Pirkat | FIN | 12:00:00 | 9:01 | |
11. | Aleksi Lammi | Lapuan Virkiä | FIN | 12:00:00 | 9:02 | |
12. | Sakari Puolakanaho | Hyvinkään Rasti | FIN | 12:00:00 | 9:03 | |
13. | Jonne Pitkänen | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 9:07 | |
14. | Juha Rauhala | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 9:08 | |
15. | Ossi Järvinen | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 9:16 | |
16. | Johannes Louhi | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 9:22 | |
17. | Iiro Kuusela | Rastivarsat | FIN | 12:00:00 | 9:31 | |
17. | Miika Vehmas | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 9:31 | |
19. | Johannes Hyvönen | Solf IK | FIN | 12:00:00 | 9:32 | |
20. | Otto Hannunen | Suunta Jyväskylä | FIN | 12:00:00 | 9:38 | |
21. | Simo Siltanen | Angelniemen Ankkuri | FIN | 12:00:00 | 9:40 | |
22. | Eero Penttilä | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 9:41 | |
23. | Oskari Jumppanen | Hyvinkään Rasti | FIN | 12:00:00 | 9:46 | |
24. | Verneri Nieminen | Rastivarsat | FIN | 12:00:00 | 10:02 | |
25. | Erno Koskenmäki | Porvoon Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 10:06 | |
26. | Lauri Lavikainen | Kymin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 10:11 | |
27. | Mauri Holopainen | Suunta 2000 | FIN | 12:00:00 | 10:13 | |
28. | Elmeri Aikio | Kuusamon Erä-Veikot | FIN | 12:00:00 | 10:37 | |
29. | Aleksi Mattila | Kyrös-Rasti | FIN | 12:00:00 | 10:44 | |
30. | Joona Huila | Hiisirasti | FIN | 12:00:00 | 10:48 | |
31. | Kimmo Heinonen | Turun Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 11:03 | |
32. | Teemu Hartman | Suunta Jyväskylä | FIN | 12:00:00 | 11:05 | |
33. | Lauri Siltanen | Turun Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 11:12 | |
Jonathan Ray | OK77 | FIN | 12:00:00 | DNS | ||
Anton Storvall | IK Kronan | FIN | 12:00:00 | DQ | ||
Dániel Molnár | Mäntsälän Urheilijat | FIN | 12:00:00 | DNS | ||
Severi Valkamo | Koovee | FIN | 12:00:00 | DNS | ||
Benjamin Tulonen | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:00:00 | DNS | ||
Vili Mustonen | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | DNS |