Starting time | 2,9 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sara Forsström | OK Raseborg | FIN | 12:00:00 | 11:18 | |
2. | Caballero Alicia Cobo | SK Pohjantähti | ESP | 12:00:00 | 11:31 | |
3. | Piia Latva-Kiskola | Rasti-Kurikka | FIN | 12:00:00 | 11:49 | |
4. | Päivi Autio | Hiisirasti | FIN | 12:00:00 | 12:00 | |
5. | Katja Vanhalakka | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 12:07 | |
6. | Riikka Timperi | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 12:09 | |
7. | Tiia Tallila | Valkeakosken Haka | FIN | 12:00:00 | 12:16 | |
7. | Erika Uotila | Koovee | FIN | 12:00:00 | 12:16 | |
9. | Maiju Kohonen | Rasti-Nokia | FIN | 12:00:00 | 12:24 | |
10. | Sabina Bäck | IF Femman | FIN | 12:00:00 | 12:28 | |
11. | Matleena Fincke | Angelniemen Ankkuri | FIN | 12:00:00 | 12:34 | |
11. | Sanni Lepola | OK Orient | FIN | 12:00:00 | 12:34 | |
13. | Hanna Laine | Kalevan Rasti | FIN | 12:00:00 | 12:35 | |
13. | Hanna-Mari Kalliokoski | Halsuan Toivo | FIN | 12:00:00 | 12:35 | |
15. | Hanna Sivén | Ähtärin Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 12:38 | |
16. | Mia-Riitta Hongell | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 12:40 | |
17. | Anni Toiviainen | SK Vuoksi | FIN | 12:00:00 | 12:44 | |
18. | Eija Meriläinen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 12:45 | |
19. | Johanna Tervo | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 12:48 | |
20. | Johanna Pensas | Lappeen Riento | FIN | 12:00:00 | 12:52 | |
21. | Mari Seppänen | IF Sibbo-Vargarna | FIN | 12:00:00 | 12:55 | |
22. | Sari Vääränen | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 12:58 | |
23. | Milla Mattila | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 13:05 | |
24. | Satu Heittola | Rasti-Kurikka | FIN | 12:00:00 | 13:11 | |
25. | Hanna Ruhanen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 13:14 | |
26. | Saara Malinen | Kajaanin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 13:24 | |
27. | Salla Koskela | Lounais-Hämeen Rasti | FIN | 12:00:00 | 13:30 | |
28. | Katri Lindeqvist | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | 13:57 | |
29. | Kristiina Lampinen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 14:28 | |
30. | Frida Lönnberg | Pargas IF | FIN | 12:00:00 | 14:43 | |
31. | Eveliina Hasu | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 16:27 | |
Sanna Andelin | Lahden Taimi | FIN | 12:00:00 | DNS | ||
Kaisa Pirkonen | Kuopion Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | DNS | ||
Eveliina Hirvonen | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | DNS |