Starting time | 2,2 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Emmi Jokela | Suunta-Sepot | FIN | 12:00:00 | 10:13 | |
2. | Lotta Kirvesmies | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 12:00:00 | 10:26 | |
3. | Anna Haataja | Ounasvaaran Hiihtoseura | FIN | 12:00:00 | 10:50 | |
4. | Annabella Tolonen | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 11:22 | |
5. | Liisa Sassi-Päkkilä | SK Pohjantähti | FIN | 12:00:00 | 11:24 | |
6. | Karoliina Ukskoski | Perhon Kiri | FIN | 12:00:00 | 11:25 | |
7. | Tiina Anttila | Suomusjärven Sisu | FIN | 12:00:00 | 11:54 | |
8. | Hanne Manderbacka | Vaasan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 11:57 | |
9. | Noora Räisänen | Saloisten Reipas | FIN | 12:00:00 | 12:05 | |
10. | Noora Hyyrynen | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 12:18 | |
11. | Outi Hasu | OK Orient | FIN | 12:00:00 | 12:19 | |
12. | Elin Lövdal | IF Femman | FIN | 12:00:00 | 12:24 | |
13. | von Katja Schoultz | OK77 | FIN | 12:00:00 | 12:27 | |
14. | Helena Matilainen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 12:29 | |
15. | Tuulia Kivistö | IF Sibbo-Vargarna | FIN | 12:00:00 | 12:32 | |
15. | Johanna Viilo | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 12:32 | |
17. | Nelli Rehn | Lynx | FIN | 12:00:00 | 13:08 | |
17. | Salla Saarijärvi | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 13:08 | |
19. | Sarianna Sievi-Korte | Hiisirasti | FIN | 12:00:00 | 13:12 | |
20. | Jutta Jussila | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 13:16 | |
21. | Saina Pöyhönen | Hiisirasti | FIN | 12:00:00 | 13:19 | |
22. | Pinja Sipiläinen | Suunta Jyväskylä | FIN | 12:00:00 | 13:20 | |
23. | Sonja Julkunen | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 13:23 | |
24. | Mirabella Tolonen | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 13:34 | |
25. | Anna-Reetta Reunanen | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 13:41 | |
26. | Essi Väisänen | SK Vuoksi | FIN | 12:00:00 | 13:45 | |
27. | Julia Korhonen | Raja-Karjalan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 13:58 | |
28. | Elli-Noora Kamppuri | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 14:01 | |
29. | Sanni Ruuhiala | Hiisirasti | FIN | 12:00:00 | 14:23 | |
30. | Kiia Lampinen | Mäntsälän Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 15:30 | |
31. | Tanja Mäntylä | Rastiketut | FIN | 12:00:00 | 16:24 | |
32. | Minttu Paunu | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 16:38 | |
33. | Jessica Wärnman | IK Falken | FIN | 12:00:00 | 16:41 | |
34. | Sara Rinne | Kuortaneen Kunto | FIN | 12:00:00 | 20:43 | |
35. | Nuppu Peltoniemi | Kaustisen Pohjan-Veikot | FIN | 12:00:00 | 27:48 | |
Veera Koski-Säntti | Rasti-Kurikka | FIN | 12:00:00 | DNS | ||
Aino Summanen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | DNS |