Starting time | 1,9 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Essi Rantanen | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 9:24 | |
2. | Jasmiina Rantala | Rasti-Lukko | FIN | 12:00:00 | 10:03 | |
3. | Emma Stenbacka | Vaasan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 10:09 | |
3. | Annika Sopo | Kuopion Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 10:09 | |
5. | Tuuli Heikkilä | Lynx | FIN | 12:00:00 | 10:18 | |
6. | Alli Haavisto | Turun Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 10:26 | |
7. | Elisa Viholainen | Suunta Jyväskylä | FIN | 12:00:00 | 10:33 | |
8. | Ella Hyvärinen | Rastivarsat | FIN | 12:00:00 | 10:36 | |
9. | Amanda Strandvall | IF Minken | FIN | 12:00:00 | 10:55 | |
10. | Leenukka Hanhijärvi | Espoon Akilles | FIN | 12:00:00 | 10:56 | |
11. | Anu Tuomisto | Vaasan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 11:06 | |
12. | Roosa Pelkonen | Mäntsälän Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 11:09 | |
13. | Jenna Tulonen | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:00:00 | 11:12 | |
14. | Annika Matilainen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 11:14 | |
15. | Klaara Kontinen | OK Orient | FIN | 12:00:00 | 11:15 | |
16. | Johanna Siltanen | Turun Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 11:19 | |
17. | Luna Ketonen | OK Orient | FIN | 12:00:00 | 11:25 | |
18. | Ella Skog | Koovee | FIN | 12:00:00 | 11:27 | |
19. | Henna Pylvänäinen | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 11:33 | |
20. | Linnea Myrskog | IK Kronan | FIN | 12:00:00 | 11:58 | |
21. | Venla Kääriä | Kymin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 12:00 | |
22. | Aino Lampinen | Mäntsälän Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 12:08 | |
23. | Krista Tuominen | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 12:00:00 | 12:12 | |
24. | Iida Heijari | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 12:13 | |
25. | Anni Tanskanen | Iisalmen Visa | FIN | 12:00:00 | 12:18 | |
26. | Julia Himilä | Karkki-Rasti | FIN | 12:00:00 | 12:20 | |
26. | Satu Tuomisto | Vaasan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 12:20 | |
28. | Helmi Koli | IF Sibbo-Vargarna | FIN | 12:00:00 | 12:54 | |
29. | Claudia Kantola | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 12:00:00 | 12:56 | |
30. | Tuuli Salmia | Tarpian Suunta | FIN | 12:00:00 | 12:57 | |
31. | Venla Tikkanen | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 13:12 | |
32. | Mari Ryytty | SK Vuoksi | FIN | 12:00:00 | 13:17 | |
33. | Antonia Holmgren | IF Sibbo-Vargarna | FIN | 12:00:00 | 13:19 | |
34. | Janina Donner | OK77 | FIN | 12:00:00 | 13:30 | |
35. | Viivi Varjus | SK Vuoksi | FIN | 12:00:00 | 13:39 | |
36. | Salla Päivähonka | Rastivarsat | FIN | 12:00:00 | 14:20 | |
37. | Elsa Peltonen | Itä-Päijänteen Rasti | FIN | 12:00:00 | 15:10 | |
38. | Maija Laasanen | Laihian Luja | FIN | 12:00:00 | 16:15 | |
39. | Iida Hämäläinen | Olavin Rasti | FIN | 12:00:00 | 16:19 | |
40. | Emma Kivilaakso | Lynx | FIN | 12:00:00 | 17:45 | |
41. | Loviisa Kalliokoski | Perhon Kiri | FIN | 12:00:00 | 23:52 |