Starting time | 3,4 km |
4,2 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Severi Kymäläinen | Tampereen Pyrintö | FIN | 9:51:00 | 17:58 (1) | |||
Aaro Asikainen | Kalevan Rasti | FIN | 9:53:00 | 18:23 (2) | |||
Jani Lakanen | Vaajakosken Terä | FIN | 9:55:00 | 18:28 (3) | |||
Otto Sund | IF Femman | FIN | 9:48:00 | 18:51 (4) | |||
Topi Penttinen | OK Orient | FIN | 9:50:00 | 19:20 (5) | |||
Samu Lehtola | Kangasala SK | FIN | 9:43:00 | 19:23 (6) | |||
Jonne Lehto | Vehkalahden Veikot | FIN | 9:52:00 | 19:26 (7) | |||
Samuli Salmenoja | MS Parma | FIN | 9:49:00 | 19:28 (8) | |||
Andris Jubelis | Lapuan Virkiä | FIN | 9:01:00 | 19:33 (9) | |||
Vesa Taanila | Ikaalisten Nouseva-Voima | FIN | 9:54:00 | 19:33 (9) | |||
Mikko Heinonen | Kalevan Rasti | FIN | 9:47:00 | 19:55 (11) | |||
Jarkko Liuha | Vehkalahden Veikot | FIN | 9:40:00 | 20:06 (12) | |||
Lasse Kautto | Vaajakosken Terä | FIN | 9:46:00 | 20:08 (13) | |||
Miika Arvola | Koovee | FIN | 9:35:00 | 20:26 (14) | |||
Antti Kaivosaari | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 9:36:00 | 21:06 (15) | |||
Teppo Pellinen | Joutsenon Kullervo | FIN | 9:27:00 | 21:10 (16) | |||
Mikko Kivelä | Ylistaron Kilpa-Veljet | FIN | 9:41:00 | 21:14 (17) | |||
Peter Sundelin | IF Femman | FIN | 9:42:00 | 21:24 (18) | |||
Simo Turunen | SK Vuoksi | FIN | 9:20:00 | 21:39 (19) | |||
Victor Mansner | IF Sibbo-Vargarna | FIN | 9:22:00 | 21:54 (20) | |||
Perttu Sorsa | Hiidenkiertäjät | FIN | 9:44:00 | 21:56 (21) | |||
Mika Rautanen | Tuupovaaran Sepot | FIN | 9:26:00 | 22:12 (22) | |||
Ville Uitto | Rasti-Kurikka | FIN | 9:29:00 | 22:22 (23) | |||
Juho Matikainen | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 9:09:00 | 22:31 (24) | |||
Eero-Matti Vainio | MS Parma | FIN | 9:32:00 | 22:39 (25) | |||
Eetu Summanen | Rajamäen Rykmentti | FIN | 9:19:00 | 22:40 (26) | |||
Lauri Tammemäe | Helsingin Suunnistajat | FIN | 9:18:00 | 22:44 (27) | |||
Jari Ikäheimonen | Turun Metsänkävijät | FIN | 9:31:00 | 22:46 (28) | |||
Tommi Uusimäki | Pellon Ponsi | FIN | 9:38:00 | 23:09 (29) | |||
Kare Kaskinen | Ulvilan Ura | FIN | 9:15:00 | 23:17 (30) | |||
Matti Maajärvi | Lappeen Riento | FIN | 9:28:00 | 23:28 (31) | |||
Tuomo Lahtinen | Itä-Hämeen Rasti | FIN | 9:24:00 | 23:31 (32) | |||
Juha Lassila | Vetelin Urheilijat | FIN | 9:33:00 | 23:53 (33) | |||
Markus Kainu | Vetelin Urheilijat | FIN | 9:13:00 | 24:13 (34) | |||
Tuomo Laine | Hiidenkiertäjät | FIN | 9:39:00 | 24:40 (35) | |||
Olli-Petteri Hirvonen | Rastivarsat | FIN | 9:17:00 | 25:01 (36) | |||
Kalle Manninen | Anttolan Urheilijat | FIN | 9:21:00 | 25:01 (36) | |||
Antti Iivari | Rasti-Kurikka | FIN | 9:34:00 | 25:06 (38) | |||
Juho Partanen | Suunta Jyväskylä | FIN | 9:12:00 | 26:35 (39) | |||
Joonas Salminen | Valkeakosken Haka | FIN | 9:11:00 | 26:41 (40) | |||
Daniel Blomster | IF Sibbo-Vargarna | FIN | 9:37:00 | 27:45 (41) | |||
Janne Runtti | Vesaisen Pojat | FIN | 9:08:00 | 28:11 (42) | |||
Kimmo Kaario | Vaajakosken Terä | FIN | 9:14:00 | 28:27 (43) | |||
Jari Järvinen | Vaajakosken Terä | FIN | 9:06:00 | 28:28 (44) | |||
Matti Lahdenperä | Lappeen Riento | FIN | 9:07:00 | 30:55 (45) | |||
Markku Heinonen | Keravan Urheilijat | FIN | 9:05:00 | 32:46 (46) | |||
Risto Ruohola | MS Parma | FIN | 9:10:00 | 37:51 (47) | |||
Petri Lyytikäinen | Lappeen Riento | FIN | 9:04:00 | 41:47 (48) | |||
Timo Hämynen | Äänekosken Sarjakuvaseura | FIN | 9:03:00 | 43:52 (49) |