Starting time | 2,6 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teemu Eerola | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 18:01 | |
2. | Lauri Koivumäki | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 18:20 | |
3. | Vesa Lahtinen | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:00:00 | 19:07 | |
4. | Erik Ahola | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 19:08 | |
5. | Otto Kaario | Suunta Jyväskylä | FIN | 12:00:00 | 19:19 | |
6. | Tommi Hakuli | Keravan Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 19:20 | |
7. | Aaro Julkunen | Lounais-Hämeen Rasti | FIN | 12:00:00 | 19:30 | |
8. | Eero Lapila | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 19:35 | |
9. | Valtteri Pätäri | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 19:39 | |
10. | Tommi Härkönen | Kajaanin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 20:02 | |
11. | Samu Takanen | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 20:20 | |
12. | Mitri Tuomala | Suunta Jyväskylä | FIN | 12:00:00 | 20:46 | |
13. | Mikko Ahola | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 21:27 | |
14. | Tuukka Mäkinen | Lauttakylän Luja | FIN | 12:00:00 | 21:59 | |
15. | Aaro Lampinen | Mäntsälän Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 22:20 | |
16. | Juuso Lampinen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 22:25 | |
17. | Topias Niemi | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 22:29 | |
18. | Aleks Hiidenhovi | Lounais-Hämeen Rasti | FIN | 12:00:00 | 22:59 | |
19. | Samuli Natunen | Savon Suunta | FIN | 12:00:00 | 23:33 | |
20. | Lauri Ketola | Koovee | FIN | 12:00:00 | 23:34 | |
21. | Konsta Sipiläinen | Suunta Jyväskylä | FIN | 12:00:00 | 23:42 | |
22. | Teo Kettunen | IF Sibbo-Vargarna | FIN | 12:00:00 | 24:04 | |
23. | Linus Hansén | OK Botnia | FIN | 12:00:00 | 24:11 | |
24. | Alvar Palmen | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 24:26 | |
25. | Miika Husu | SK Vuoksi | FIN | 12:00:00 | 24:47 | |
26. | Konsta Piironen | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 24:52 | |
27. | Emil Sevelius | OK Orient | FIN | 12:00:00 | 24:53 | |
28. | Teemu Lehtoranta | Tuusulan Voima-Veikot | FIN | 12:00:00 | 25:29 | |
29. | Arttu Laaksonen | Angelniemen Ankkuri | FIN | 12:00:00 | 25:43 | |
30. | Mikko Pajukangas | Kaustisen Pohjan-Veikot | FIN | 12:00:00 | 25:56 | |
31. | Rasmus Ekström | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 26:04 | |
32. | Jeremias Joutsensaari | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 26:23 | |
33. | Linus Westerlund | OK Raseborg | FIN | 12:00:00 | 26:41 | |
34. | Ilari Visuri | OK77 | FIN | 12:00:00 | 27:01 | |
35. | Joni Hemminki | Rasti-Jussit | FIN | 12:00:00 | 27:22 | |
36. | Konsta Jutila | Rastikarhut | FIN | 12:00:00 | 27:42 | |
37. | Jani Nurminen | Valkeakosken Haka | FIN | 12:00:00 | 28:32 | |
38. | Henry Varis | Rasti E4 | FIN | 12:00:00 | 28:59 | |
39. | Tommi Kukkula | Rastikarhut | FIN | 12:00:00 | 29:46 | |
40. | Eemi Konttila | Koovee | FIN | 12:00:00 | 30:50 | |
41. | Lauri Leirimaa | Rastivarsat | FIN | 12:00:00 | 32:03 | |
42. | Juho Tuominen | Kankaanpään Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 33:35 | |
43. | Lauri Heinaro | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 35:46 | |
44. | Eero Kelosuo | SK Vuoksi | FIN | 12:00:00 | 35:58 | |
45. | Jaakko Hyttinen | Rasti E4 | FIN | 12:00:00 | 42:28 | |
46. | Fredrik Hurmerinta | Akilles OK | FIN | 12:00:00 | 46:00 | |
47. | Eskil Grahn | Närpes OK | FIN | 12:00:00 | 1:00:57 | |
Mikko Poutanen | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | DQ | ||
Aapo Tonder | SK Vuoksi | FIN | 12:00:00 | DNF | ||
Niilo Melkas | IF Sibbo-Vargarna | FIN | 12:00:00 | DNS |