Starting time | 2,9 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hannes Stubb | IK Falken | FIN | 12:00:00 | 22:46 | |
2. | Ilari Visuri | OK77 | FIN | 12:00:00 | 22:51 | |
3. | Ville Tiljander | Hyvinkään Rasti | FIN | 12:00:00 | 24:15 | |
4. | Veeti Otsamo | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 24:21 | |
5. | Elmeri Toivanen | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 24:30 | |
6. | Mikko Poutanen | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 24:33 | |
7. | Alvar Palmen | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 24:39 | |
8. | Justus Vuori | Turun Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 25:16 | |
9. | Jeremias Joutsensaari | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 25:24 | |
10. | Pyry Hyppölä | Sotkamon Jymy | FIN | 12:00:00 | 25:53 | |
11. | Antti Väyrynen | Kymin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 25:57 | |
12. | Petteri Hakala | Rasti-Nokia | FIN | 12:00:00 | 26:41 | |
13. | Edvin Kuokkanen | Turun Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 26:52 | |
14. | Jani Nurminen | Valkeakosken Haka | FIN | 12:00:00 | 27:03 | |
15. | Ville Rehn | Lynx | FIN | 12:00:00 | 27:12 | |
16. | Lauri Leirimaa | Rastivarsat | FIN | 12:00:00 | 27:20 | |
17. | Lauri Heinaro | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 27:22 | |
18. | Teo Kettunen | IF Sibbo-Vargarna | FIN | 12:00:00 | 27:24 | |
19. | Konsta Piironen | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 27:36 | |
20. | Henry Varis | Rasti E4 | FIN | 12:00:00 | 28:10 | |
21. | Konsta Pitkänen | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 28:22 | |
22. | Rasmus Ekström | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 28:53 | |
23. | Juho Tuominen | Kankaanpään Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 29:08 | |
23. | Mikko Kemppi | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 29:08 | |
25. | Kiri Huhtanen | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 29:09 | |
26. | Miikka Korhonen | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 29:41 | |
27. | Matias Salonen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 29:51 | |
28. | Teemu Lehtoranta | Tuusulan Voima-Veikot | FIN | 12:00:00 | 30:56 | |
29. | Linus Hansén | OK Botnia | FIN | 12:00:00 | 31:06 | |
30. | Konsta Jutila | Rastikarhut | FIN | 12:00:00 | 32:08 | |
31. | Konsta Sipiläinen | Suunta Jyväskylä | FIN | 12:00:00 | 32:09 | |
32. | Matti Hakola | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 33:02 | |
33. | Eemi Konttila | Koovee | FIN | 12:00:00 | 33:37 | |
34. | Joni Hemminki | Rasti-Jussit | FIN | 12:00:00 | 33:53 | |
35. | Reetu Inkilä | Keuruun Kisailijat | FIN | 12:00:00 | 34:41 | |
36. | Miika Husu | SK Vuoksi | FIN | 12:00:00 | 35:03 | |
37. | Jaakko Mesiäinen | Navi | FIN | 12:00:00 | 36:00 | |
38. | Jere Manninen | Navi | FIN | 12:00:00 | 36:10 | |
39. | Jaakko Hyttinen | Rasti E4 | FIN | 12:00:00 | 36:26 | |
40. | Mikko Lähdesmäki | Rasti-Jussit | FIN | 12:00:00 | 39:16 | |
41. | Eemeli Kiljunen | Rastivarsat | FIN | 12:00:00 | 43:45 | |
42. | Eemeli Saukkonen | Pihkaniskat | FIN | 12:00:00 | 46:09 | |
43. | Tommi Kukkula | Rastikarhut | FIN | 12:00:00 | 46:37 | |
44. | Juho Tiukkanen | Vaasan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 47:42 | |
45. | Eero Kelosuo | SK Vuoksi | FIN | 12:00:00 | 55:11 | |
46. | Fredrik Hurmerinta | Akilles OK | FIN | 12:00:00 | 56:13 | |
Arttu Laaksonen | Angelniemen Ankkuri | FIN | 12:00:00 | DNS | ||
Peetu Rantala | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | DQ | ||
Axel Aurén | OK Botnia | FIN | 12:00:00 | DQ | ||
Eskil Grahn | Närpes OK | FIN | 12:00:00 | DQ | ||
Eric Lönnström | OK Orient | FIN | 12:00:00 | DNS | ||
Saku Valkila | Turun Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | DNS | ||
Arttu Vesterinen | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | DNS | ||
Roni-Ville Rissanen | Sonkajärven Pahka | FIN | 12:00:00 | DNS | ||
Valtteri Heikkinen | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | DNS | ||
Aapo Tonder | SK Vuoksi | FIN | 12:00:00 | DNS | ||
Niilo Melkas | IF Sibbo-Vargarna | FIN | 12:00:00 | DNS | ||
Linus Westerlund | OK Raseborg | FIN | 12:00:00 | DNS | ||
Mikko Pajukangas | Kaustisen Pohjan-Veikot | FIN | 12:00:00 | DNS | ||
Emil Sevelius | OK Orient | FIN | 12:00:00 | DNS |