Starting time | 2,8 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Arttu Peltola | Lynx | FIN | 12:00:00 | 12:11 | |
2. | Otto Lintula | IF Sibbo-Vargarna | FIN | 12:00:00 | 13:30 | |
3. | Karim Mbembela | Lynx | FIN | 12:00:00 | 13:47 | |
4. | Matias Koponen | Lynx | FIN | 12:00:00 | 14:03 | |
5. | Tuomas Ruuskanen | Mäntsälän Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 14:12 | |
6. | Tuukka Pekkala | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 15:03 | |
7. | Daniel Rautio | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 16:06 | |
8. | Elias Lönnström | OK Orient | FIN | 12:00:00 | 16:08 | |
9. | Timur Emaldynov | Angelniemen Ankkuri | FIN | 12:00:00 | 16:18 | |
10. | Simo Klemettinen | Suunta Jyväskylä | FIN | 12:00:00 | 16:25 | |
11. | Viktor Asklöf | Lynx | FIN | 12:00:00 | 16:28 | |
12. | Veeti Mähönen | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 16:30 | |
13. | Juuso Tervakangas | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 16:34 | |
14. | Simon Nordgren | Akilles OK | FIN | 12:00:00 | 16:41 | |
15. | Jesper Donner | OK77 | FIN | 12:00:00 | 16:51 | |
16. | Aku Koskenvuo | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 17:45 | |
17. | Florian Fritzen | Karjaan Ura | FIN | 12:00:00 | 17:46 | |
18. | Eetu Korhonen | Hyvinkään Rasti | FIN | 12:00:00 | 17:58 | |
19. | Topias Muukkonen | Keravan Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 18:03 | |
20. | Eelis Axelin | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | 18:14 | |
21. | Tatu Aaltonen | Lynx | FIN | 12:00:00 | 18:21 | |
22. | Matias Lehtola | Lynx | FIN | 12:00:00 | 18:47 | |
23. | Elias Pelkonen | Mäntsälän Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 19:07 | |
24. | Ville Isoniemi | Akilles OK | FIN | 12:00:00 | 19:08 | |
25. | Jussi Nurminen | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:00:00 | 19:40 | |
26. | Aamos Laavainen | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 19:48 | |
26. | Markus Maronen | Lynx | FIN | 12:00:00 | 19:48 | |
26. | Akseli Forma | Karjaan Ura | FIN | 12:00:00 | 19:48 | |
29. | Miska Riissanen | Espoon Akilles | FIN | 12:00:00 | 19:51 | |
30. | Topias Mäkelä | Lynx | FIN | 12:00:00 | 20:01 | |
31. | Jesse Reijo | Rasti-Vihti | FIN | 12:00:00 | 20:03 | |
32. | Aapo Kytömäki | Keravan Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 20:14 | |
33. | Atte Himilä | Karkki-Rasti | FIN | 12:00:00 | 20:17 | |
34. | Nikanor Pitkänen | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 20:18 | |
35. | Rasmus Koponen | Lynx | FIN | 12:00:00 | 20:35 | |
36. | Luukas Karelo | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 20:36 | |
37. | Miikka Pekkala | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 20:38 | |
38. | Karo Kantola | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 12:00:00 | 20:43 | |
39. | Rasmus Porthin | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 20:51 | |
40. | Pyry Riissanen | Espoon Akilles | FIN | 12:00:00 | 21:04 | |
41. | Hannes Nikkinen | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:00:00 | 21:12 | |
42. | Matvey Kalinin | Russia | FIN | 12:00:00 | 22:07 | |
43. | Antti Huisko | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 22:30 | |
44. | Veeti Roine | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:00:00 | 23:06 | |
45. | Eemil Peltola | Lynx | FIN | 12:00:00 | 23:30 | |
46. | Linus Ekholm | OK Orient | FIN | 12:00:00 | 23:31 | |
47. | Juho Rinta-Jouppi | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 24:00 | |
48. | Viljami Tuovinen | OK77 | FIN | 12:00:00 | 24:10 | |
49. | Juho Malmi | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 25:53 | |
50. | Aapo Lintula | IF Sibbo-Vargarna | FIN | 12:00:00 | 26:13 | |
51. | Valtteri Nikkanen | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:00:00 | 26:19 | |
52. | Simo Puupponen | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 26:31 | |
53. | Miika Kankaanpää | Lynx | FIN | 12:00:00 | 29:41 | |
54. | Markus Määttänen | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 30:28 | |
55. | Joona Eronen | Karkki-Rasti | FIN | 12:00:00 | 47:44 | |
Juho Kivilaakso | Lynx | FIN | 12:00:00 | DNS | ||
Jussi Raasakka | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | DNS | ||
Juho Hursti | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | DNS |