Starting time | 1,9 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Niklas Ekström | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 12:45 | |
2. | Touko Seppä | Turun Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 13:17 | |
3. | Akseli Virtanen | Kymin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 14:12 | |
4. | Alex Virtala | Pargas IF | FIN | 12:00:00 | 14:17 | |
5. | Aleksi Karttila | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 15:15 | |
6. | Akseli Konttila | Koovee | FIN | 12:00:00 | 15:58 | |
7. | Mikko Kuusisto | Angelniemen Ankkuri | FIN | 12:00:00 | 16:31 | |
8. | Otto Kuusela | Rastivarsat | FIN | 12:00:00 | 16:39 | |
9. | Ilari Laakso | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 16:51 | |
10. | Eelis Johansson | OK Orient | FIN | 12:00:00 | 16:53 | |
11. | Anton Hamppu | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 17:31 | |
12. | Matias Maronen | Lynx | FIN | 12:00:00 | 17:40 | |
13. | Olli Mustajoki | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 17:48 | |
14. | Vili Olkkonen | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 18:17 | |
15. | Antti Reiman | Angelniemen Ankkuri | FIN | 12:00:00 | 18:24 | |
16. | Aleksanteri Hiiro | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 18:26 | |
17. | Visa Salonen | Koovee | FIN | 12:00:00 | 18:30 | |
18. | Samuli Rousku | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 18:31 | |
19. | Topias Ahola | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 18:50 | |
20. | Emil Laaksonen | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 19:01 | |
21. | Oula Pelkonen | Mäntsälän Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 19:33 | |
22. | Niilo Syrjälä | Lounais-Hämeen Rasti | FIN | 12:00:00 | 19:49 | |
23. | Mikko Määttälä | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 20:13 | |
24. | Rasmus Toivanen | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:00:00 | 20:18 | |
25. | Otso Pajuoja | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 20:22 | |
26. | Oskar Haapala | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 20:53 | |
27. | Vertti Kolkkala | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 21:04 | |
28. | Benjamin Saarela | Lounais-Hämeen Rasti | FIN | 12:00:00 | 21:29 | |
29. | Olli Forma | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:00:00 | 22:14 | |
30. | Antti Sorsa | Pihkaniskat | FIN | 12:00:00 | 22:36 | |
31. | Olli Tiainen | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 23:02 | |
32. | Taneli Lehtonen | Tuusulan Voima-Veikot | FIN | 12:00:00 | 23:05 | |
33. | Markus Sojakka | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 24:28 | |
34. | Kasimir Niinimäki | Kyrös-Rasti | FIN | 12:00:00 | 24:38 | |
35. | Aapo Roininen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 25:05 | |
36. | Voima Tuomasjukka | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | 25:06 | |
37. | Tuomo Haapala | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | 26:19 | |
38. | Sakari Seppälä | Tuusulan Voima-Veikot | FIN | 12:00:00 | 28:28 | |
39. | Leevi Röntynen | Turun Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 29:30 | |
40. | Lenni Väisänen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 38:22 | |
41. | Matti Rintanen | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 41:06 | |
Esa Huisko | MS Parma | FIN | 12:00:00 | DNS | ||
Tommi Liljeström | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | DQ | ||
Alvar Seppälä | Lauttakylän Luja | FIN | 12:00:00 | DQ | ||
Tommi Viilo | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | DNS |