Starting time | 1,9 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nora Kytäjä | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:00:00 | 9:36 | |
2. | Sini Salmi | Turun Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 9:58 | |
3. | Silva Kemppi | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 10:10 | |
4. | Ilona Lohtander | Rasti-Lukko | FIN | 12:00:00 | 10:40 | |
5. | Kirsi Kontio | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 12:02 | |
6. | Elina Hamppu | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 12:22 | |
7. | Ida Kattilakoski | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 12:29 | |
8. | Roosa Heikkinen | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 12:35 | |
9. | Venla Syrjäläinen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 12:57 | |
10. | Kiia Jokela | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 12:59 | |
11. | Ella Rantala | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 13:00 | |
12. | Emmi Virtala | Pargas IF | FIN | 12:00:00 | 13:18 | |
13. | Kia Mbembela | Lynx | FIN | 12:00:00 | 13:29 | |
14. | Lotta Sjöblom | Nakkilan Wisa | FIN | 12:00:00 | 13:32 | |
15. | Ada Kares | Nakkilan Wisa | FIN | 12:00:00 | 13:46 | |
16. | Jennifer Gustafsson | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 14:22 | |
17. | Jonna Ketonen | Rastivarsat | FIN | 12:00:00 | 14:24 | |
18. | Aino Haavisto | Kyrös-Rasti | FIN | 12:00:00 | 14:38 | |
19. | Moona Multala | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 14:40 | |
20. | Ella Hirvilammi | Auran Vannas | FIN | 12:00:00 | 14:43 | |
21. | Liisa Matinheikki | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 14:45 | |
22. | Anni Rintanen | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 15:04 | |
23. | Lumi Maasilta | Rastivarsat | FIN | 12:00:00 | 15:40 | |
24. | Sini Hietala | Lapuan Virkiä | FIN | 12:00:00 | 15:54 | |
24. | Outi Lukkari | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 15:54 | |
26. | Nelli Aaltonen | Lynx | FIN | 12:00:00 | 16:10 | |
27. | Ulrika Rautio | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 16:12 | |
27. | Noora Hannula | Laitilan Jyske | 12:00:00 | 16:12 | ||
29. | Aada Suuronen | MS Parma | 12:00:00 | 16:43 | ||
30. | Wilma Wickholm | IF Sibbo-Vargarna | FIN | 12:00:00 | 16:51 | |
31. | Sanni Sinervä | Turun Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 17:00 | |
32. | Aino Virtanen | Angelniemen Ankkuri | FIN | 12:00:00 | 17:07 | |
32. | Linnea Rantanen | Keravan Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 17:07 | |
34. | Johanna Naskali | Kyrös-Rasti | FIN | 12:00:00 | 17:13 | |
35. | Selina Arola | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | 17:31 | |
36. | Linnea Soikkeli | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 17:58 | |
37. | Alisa Emaldynova | Angelniemen Ankkuri | FIN | 12:00:00 | 18:11 | |
38. | Talvi Tuomasjukka | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | 18:12 | |
39. | Senni Ruuskanen | Mäntsälän Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 18:48 | |
40. | Jenny Krappe | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 18:51 | |
41. | Fanni Määttälä | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 19:43 | |
42. | Saga Wickholm | IF Sibbo-Vargarna | FIN | 12:00:00 | 19:53 | |
43. | Netta Korhonen | Mäntsälän Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 21:41 | |
44. | Maija Varmavuo | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 25:57 | |
45. | Meri Myllynen | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 27:21 | |
46. | Patricia Biskop | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 31:49 | |
47. | Inkeri Holmroos | Turun Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 32:58 | |
Pinja Laakso | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | DNS | ||
Ilona Kukkonen | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | DNS | ||
Aliisa Heinonen | Pargas IF | FIN | 12:00:00 | DNS | ||
Amiina Heinonen | Pargas IF | FIN | 12:00:00 | DNS | ||
Emilia Rantanen | Keravan Urheilijat | FIN | 12:00:00 | DNS |