Starting time | 2,7 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Marttiina Joensuu | SK Pohjantähti | FIN | 12:00:00 | 13:12 | |
2. | Ina Westerlund | OK77 | FIN | 12:00:00 | 13:54 | |
3. | Emma Silvennoinen | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | 13:55 | |
4. | Laura Palm | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 14:18 | |
5. | Taru Ikäheimonen | Lynx | FIN | 12:00:00 | 14:21 | |
6. | Tiia Miettinen | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 14:28 | |
7. | Tiina Haarlaa | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 14:40 | |
7. | Elisa Murtola | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 14:40 | |
9. | Sanna Kauppila | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 14:41 | |
10. | Niina Papinsaari | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 15:06 | |
11. | Laura Pajunen | Anttolan Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 15:33 | |
12. | Niina Laakso | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:00:00 | 15:35 | |
13. | Miitu Korhonen | Kuopion Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 15:38 | |
14. | Ida-Marie Skogvik | IK Kronan | FIN | 12:00:00 | 15:46 | |
15. | Alena Neradova | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 15:52 | |
16. | Hanna-Mari Kalliokoski | Halsuan Toivo | FIN | 12:00:00 | 15:53 | |
17. | Riikka Timperi | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 15:54 | |
18. | Miina Ruokolainen | OK77 | FIN | 12:00:00 | 16:00 | |
19. | Elina Kilpeläinen | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 16:05 | |
20. | Sari Suomalainen | Leppävaaran Sisu | FIN | 12:00:00 | 16:06 | |
20. | Emma Juga | IF Sibbo-Vargarna | FIN | 12:00:00 | 16:06 | |
22. | Erika Uotila | Koovee | FIN | 12:00:00 | 16:13 | |
23. | Tuuli Paunonen | Koovee | FIN | 12:00:00 | 16:30 | |
24. | Henna Höglund | Kalevan Rasti | FIN | 12:00:00 | 16:40 | |
25. | Katja Kyckling | Hyvinkään Rasti | FIN | 12:00:00 | 16:45 | |
26. | Anni Mäkelä | Angelniemen Ankkuri | FIN | 12:00:00 | 16:57 | |
27. | Anna Moilanen | Kajaanin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 17:07 | |
28. | Sini Närvä | Lynx | FIN | 12:00:00 | 17:18 | |
29. | Jenni Sabel | Hiisirasti | FIN | 12:00:00 | 17:34 | |
30. | Kristiina Lampinen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 17:48 | |
31. | Aliisa Klemelä | Lounais-Hämeen Rasti | FIN | 12:00:00 | 18:01 | |
32. | Anni Karhunen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 18:13 | |
33. | Hanna Ruhanen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 18:30 | |
34. | Emmi Jokinen | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 19:49 | |
35. | Anu Pietilänaho | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:00:00 | 19:51 | |
36. | Jenni Castrén | Rasti-Jyry | FIN | 12:00:00 | 20:47 | |
37. | Marjaana Andelin | Lahden Taimi | FIN | 12:00:00 | 21:34 | |
Eija Meriläinen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | DQ | ||
Sanni Lepola | OK Orient | FIN | 12:00:00 | DNS | ||
Sonja Liukkonen | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:00:00 | DNS | ||
Vivian Lindholm | OK77 | FIN | 12:00:00 | DNS | ||
Säde Suutari | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | DNS |