Starting time | 10,5 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Evgeniy Paladiev | Joutsenon Kullervo | 12:00:00 | 1:10:24 | ||
2. | Tomi Silvonen | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 1:15:31 | ||
3. | Alexander Raykov | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 1:19:00 | ||
4. | Ville Hämäläinen | Rasti-Kurikka | 12:00:00 | 1:19:10 | ||
5. | Riku Koivusalo | Rastikarhut | 12:00:00 | 1:21:50 | ||
6. | Raphael Stefanini | Kangasala SK | 12:00:00 | 1:22:37 | ||
7. | Petteri Suominen | MS Parma | 12:00:00 | 1:24:30 | ||
8. | Jyri Rantala | Koovee | 12:00:00 | 1:24:47 | ||
9. | Ville-Veikko Nurminen | Suosmeren Salpa | 12:00:00 | 1:27:35 | ||
10. | Olli Kara | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 1:30:10 | ||
11. | Christopher Mikander | OK Orient | 12:00:00 | 1:31:15 | ||
12. | Tuomas Hakkarainen | MS Parma | 12:00:00 | 1:31:56 | ||
13. | Visa Koponen | Perttelin Peikot | 12:00:00 | 1:33:35 | ||
14. | Matti Raitoharju | Rasti-Lukko | 12:00:00 | 1:34:01 | ||
15. | Juha Lassila | Vetelin Urheilijat | 12:00:00 | 1:37:41 | ||
16. | Mikko Ruokolainen | OK77 | 12:00:00 | 1:40:16 | ||
17. | Ulf Meriheinä | IF Sibbo-Vargarna | 12:00:00 | 1:43:10 | ||
18. | Jyrki Kajavalta | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 1:44:50 | ||
19. | Aleksi Aaltonen | Suunta-Sepot | 12:00:00 | 1:47:02 | ||
20. | Antti Virtanen | Kosken Kaiku | 12:00:00 | 1:49:52 | ||
21. | Aki Lahti | Itä-Hämeen Rasti | 12:00:00 | 2:00:55 | ||
22. | Jesse Heckrodt | sageKamloo | 12:00:00 | 2:15:37 | ||
Oskari Liukkonen | Delta | 12:00:00 | DNS | |||
Rasmus Alén | Kangasala SK | 12:00:00 | DNS | |||
Santeri Vaara | Kankaanpään Suunnistajat | 12:00:00 | DNS | |||
Pauli Lempa | Rasti 88 | 12:00:00 | DNS | |||
Aleksi Leskinen | Lynx | 12:00:00 | DNS | |||
Sami Levijoki | Delta | 12:00:00 | DNS | |||
Aapo Lindberg | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | DNS | |||
Kalle Liukkonen | Delta | 12:00:00 | DNS | |||
Antti Örn | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | DNS | |||
Yury Tambasau | MS Parma | 12:00:00 | DNS | |||
Antti Malm | Kankaanpään Suunnistajat | 12:00:00 | DNS | |||
Heikki Manninen | Anttolan Urheilijat | 12:00:00 | DNS | |||
Timo Mikkola | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | DNS | |||
Tero Väisänen | Lappeen Riento | 12:00:00 | DNS | |||
Sauli Viitasaari | Kokkolan Suunnistajat | 12:00:00 | DNS | |||
Ville Sabel | Hiisirasti | 12:00:00 | DNS | |||
Mikko Vainio | Koovee | 12:00:00 | DNS | |||
Antti Anttonen | Vaajakosken Terä | 12:00:00 | DNS | |||
Olli-Jussi Korpinen | Anttolan Urheilijat | 12:00:00 | DNS | |||
Benny Forsström | OK Raseborg | 12:00:00 | DNS | |||
Juuso Kujanpää | Lynx | 12:00:00 | DNS | |||
Antti Erämaja | Koovee | 12:00:00 | DNF | |||
Antti Kaunisto | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | DNF | |||
Jaakko Murtomäki | Ylistaron Kilpa-Veljet | 12:00:00 | DNF | |||
Heikki Nenonen | SK Vuoksi | 12:00:00 | DNF | |||
Ville Suntioinen | Karkki-Rasti | 12:00:00 | DNF | |||
Juho-Veikko Hytönen | JärlaIFOK | 12:00:00 | DNS | |||
Mikko Lassila | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | DNS | |||
Ville Kokkila | Espoon Suunta | 12:00:00 | DNS | |||
Janne Heikka | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | DNS | |||
Olli-Pekka Koistinen | Delta | 12:00:00 | DNS | |||
Matti Kivelä | Delta | 12:00:00 | DNS | |||
Jörgen Wickholm | IF Sibbo-Vargarna | 12:00:00 | DNS | |||
Jaakko Istolahti | Ylistaron Kilpa-Veljet | 12:00:00 | DNS | |||
Milko Lehto | Karjaan Ura | 12:00:00 | DNS | |||
Antti Heinola | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | DNS | |||
Rami Heikkonen | Suomusjärven Sisu | 12:00:00 | DNS | |||
Martti Tytykoski | Loimaan Jankko | 12:00:00 | DNS |