Starting time | 2,5 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Siiri Julkunen | Lounais-Hämeen Rasti | FIN | 12:00:00 | 19:32 | |
2. | Ansa-Lotta Ojanaho | Ounasvaaran Hiihtoseura | FIN | 12:00:00 | 19:33 | |
3. | Fanny Kukonlehto | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 19:35 | |
4. | Elli Salonen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 19:49 | |
5. | Enni Petrelius | Ounasvaaran Hiihtoseura | FIN | 12:00:00 | 20:41 | |
6. | Pihla Häkkinen | KooVee | FIN | 12:00:00 | 21:39 | |
7. | Juulia Tala | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 22:10 | |
8. | Anna Korpi | Länsi-Rajan Rasti | FIN | 12:00:00 | 22:29 | |
9. | Lotta Voutilainen | Muuramen Rasti | FIN | 12:00:00 | 22:52 | |
10. | Pinja Kilpeläinen | S_-JKL | FIN | 12:00:00 | 23:11 | |
11. | Silja Lauri | Ounasvaaran Hiihtoseura | FIN | 12:00:00 | 23:28 | |
12. | Saana Kuusinen | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 23:48 | |
13. | Emilia Tala | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 25:17 | |
14. | Eeva Peltola | Lapuan Virkiä | FIN | 12:00:00 | 25:35 | |
15. | Maija Goman | Vesaisen Pojat | FIN | 12:00:00 | 25:51 | |
16. | Marika Rantoja | Rastiketut | FIN | 12:00:00 | 26:50 | |
17. | Iina Koskela | RasTiimi | FIN | 12:00:00 | 27:15 | |
18. | Kiia Määttä | Ounasvaaran Hiihtoseura | FIN | 12:00:00 | 29:14 | |
19. | Nora Kytäjä | Karkki-Rasti | FIN | 12:00:00 | 30:18 | |
20. | Helmi Liinamaa | SK Pohjantähti | FIN | 12:00:00 | 31:00 | |
21. | Tinka Sundström | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 31:16 | |
22. | Elina Lauri | OHc | FIN | 12:00:00 | 31:38 | |
23. | Sara Laurén | Pargas IF | FIN | 12:00:00 | 31:53 | |
24. | Juulia Sundström | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 32:26 | |
25. | Kaisa Vuopio | Pellon Ponsi | FIN | 12:00:00 | 32:40 | |
26. | Matilda Havukorpi | Delta | FIN | 12:00:00 | 33:29 | |
27. | Ronja Gröhn | Hollolan Urheilijat -46 | FIN | 12:00:00 | 34:32 | |
28. | Ella Rantala | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 35:18 | |
29. | Emma Siirilä | Saarijärven Pullistus | FIN | 12:00:00 | 38:58 | |
30. | Venla Viippola | Oulun Tarmo | FIN | 12:00:00 | 39:37 | |
31. | Veera Leinonen | Keuruun Kisailijat | FIN | 12:00:00 | 40:29 | |
32. | Laura Parkkinen | Ylikiimingin Nuijamiehet | FIN | 12:00:00 | 40:44 | |
33. | Sari Rantoja | Rastiketut | FIN | 12:00:00 | 40:48 | |
34. | Magdaleeena Havukorpi | Delta | FIN | 12:00:00 | 43:30 | |
Saana Niska | Lapuan Virkiä | FIN | 12:00:00 | DNS |