Starting time | 1,1 km |
3,0 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Santeri Silvennoinen | Kalevan Rasti | 12:00:00 | 6:54 (1) | 18:56 | ||
2. | Topias Ahola | Navi | 12:00:00 | 6:54 (1) | 19:19 | ||
3. | Aleksi Niemi | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 7:45 (6) | 19:33 | ||
4. | Edvard Sundman | Delta | 12:00:00 | 6:57 (3) | 19:58 | ||
5. | Arto Talvinen | MS Parma | 12:00:00 | 8:49 (17) | 20:56 | ||
6. | Joonas Ahola | Navi | 12:00:00 | 7:31 (4) | 21:09 | ||
7. | Topi Raitanen | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 7:41 (5) | 21:26 | ||
8. | Antti Sainio | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 7:48 (7) | 21:45 | ||
9. | Aleksi Karppinen | Laitasaaren Veto | 12:00:00 | 8:36 (13) | 22:13 | ||
10. | Lari-Antti Rissanen | Sonkajärven Pahka | 12:00:00 | 8:36 (13) | 22:14 | ||
11. | Eero Saleva | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 8:23 (10) | 22:21 | ||
12. | Veli Kangas | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 8:45 (16) | 22:53 | ||
13. | Jesse Ihalainen | Navi | 12:00:00 | 9:02 (23) | 22:57 | ||
14. | Lari Takanen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 9:14 (26) | 23:00 | ||
15. | Pyry-Santeri Paloposki | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 8:43 (15) | 23:30 | ||
16. | Aleksi Sopo | Kuopion Suunnistajat | 12:00:00 | 8:57 (22) | 23:41 | ||
17. | Anssi Koirikivi | RasTiimi | 12:00:00 | 8:56 (21) | 23:48 | ||
18. | Miika Koskinen | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 9:12 (25) | 24:09 | ||
18. | Samuli Schroderus | SK Pohjantähti | 12:00:00 | 8:25 (12) | 24:09 | ||
20. | Anton Kuukka | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 10:20 (30) | 24:41 | ||
21. | Miro Tuomala | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 8:08 (8) | 24:43 | ||
22. | Jonas Jern | IF Femman | 12:00:00 | 10:14 (28) | 25:13 | ||
23. | Vili Sormunen | Rasti E4 | 12:00:00 | 8:24 (11) | 25:18 | ||
24. | Justus Laitinen | Koovee | 12:00:00 | 8:18 (9) | 25:35 | ||
25. | Anssi Huostila | Lammin Säkiä | 12:00:00 | 10:27 (32) | 25:44 | ||
26. | Eero Tuomaala | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 11:03 (34) | 25:58 | ||
27. | Aki Saari | Pohjankyrön Rasti | 12:00:00 | 12:12 (36) | 25:59 | ||
28. | Akseli Leino | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 11:07 (35) | 26:00 | ||
29. | Miika Irtola | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | 10:22 (31) | 26:19 | ||
30. | Arttu Syrjäläinen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 13:20 (38) | 26:42 | ||
31. | Lasse-Pekka Lahti | Kangasala SK | 12:00:00 | 8:53 (18) | 26:52 | ||
32. | Eemeli Suominen | Delta | 12:00:00 | 8:55 (20) | 27:01 | ||
33. | Linus Lehto | Karjaan Ura | 12:00:00 | 9:23 (27) | 27:43 | ||
34. | Lauri Roininen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 12:37 (37) | 28:02 | ||
35. | Jarkko Koivumäki | Rastikarhut | 12:00:00 | 10:51 (33) | 28:28 | ||
36. | Antti Saikko | Lappeen Riento | 12:00:00 | 9:07 (24) | 28:55 | ||
37. | Henri Similä | SK Vuoksi | 12:00:00 | 14:52 (39) | 29:51 | ||
38. | Niko Herttuainen | Raja-Karjalan Suunnist. | 12:00:00 | 10:17 (29) | 34:02 | ||
39. | Arttu Nummela | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 8:54 (19) | 34:19 |