Starting time | 3,2 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Anne Pelto-Huikko | Hiisirasti | 12:00:00 | 36:29 | ||
2. | Pirjo Aalto | Rasti-Nokia | 12:00:00 | 38:39 | ||
3. | Brigitte Howald | OLG Herzogenbuchsee | SUI | 12:00:00 | 39:30 | |
4. | Leena Mutka | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 39:57 | ||
5. | Kirsi Laasonen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 40:07 | ||
6. | Sari Maijala | Epilän Esa | 12:00:00 | 41:43 | ||
7. | Anne Udd | Markbygdens OK | SWE | 12:00:00 | 42:09 | |
8. | Tea Eisanen | Maarian Mahti | 12:00:00 | 43:11 | ||
9. | Sirkka Sarkki | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | 45:37 | ||
10. | Tuula Sani | Hollolan Urheilijat -46 | 12:00:00 | 46:57 | ||
11. | Arija Sinke | Kapa OK | LAT | 12:00:00 | 47:27 | |
12. | Heli Antikainen-Pauna | Pargas IF | 12:00:00 | 47:33 | ||
13. | Liisa Juga | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | 47:50 | ||
14. | Mirja Linjama | Espoon Suunta | 12:00:00 | 48:04 | ||
15. | Marjo Virtanen | Hiisirasti | 12:00:00 | 49:39 | ||
16. | Päivi Mäkineste-Mäkelä | Rasti-Kurikka | 12:00:00 | 49:55 | ||
17. | Lea Nenonen | SK Vuoksi | 12:00:00 | 50:29 | ||
18. | Victoria Fershalova | SPB Baltiiskiy Bereg | RUS | 12:00:00 | 50:48 | |
19. | Näf Ruth Humbel | OLGCordo | SUI | 12:00:00 | 50:51 | |
20. | Merja Airaksinen | Kuopion Suunnistajat | 12:00:00 | 51:36 | ||
21. | Pirjo Rämänen | Ilomantsin Urheilijat | 12:00:00 | 52:38 | ||
22. | Päivi Niemi | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 52:39 | ||
23. | Maija Kerkola | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 54:00 | ||
24. | Pirkko Vehomäki | Olavin Rasti | 12:00:00 | 54:01 | ||
25. | Tuula Kuisma | Someron Esa | 12:00:00 | 55:07 | ||
26. | Marita Kokkila | Espoon Suunta | 12:00:00 | 55:09 | ||
27. | Leena Salmenkylä-Mattila | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 55:46 | ||
28. | Paula Malinen | Kajaanin Suunnistajat | 12:00:00 | 55:56 | ||
29. | Ulla Soininen | Säyneisen Salpa | 12:00:00 | 56:56 | ||
30. | Irina Strizhkova | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 58:36 | |
31. | Irma Jokinen | Turengin Sarastus | 12:00:00 | 59:57 | ||
32. | Tuula Lallo | Joutsenon Kullervo | 12:00:00 | 1:02:44 | ||
33. | Liisa Nordberg | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 1:03:05 | ||
34. | Tamara Fedorova | Perm | RUS | 12:00:00 | 1:03:49 | |
35. | Päivi Litmanen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 1:07:21 | ||
36. | Eeva-Liisa Ylipelkola | Lappajärven Veikot | 12:00:00 | 1:07:49 | ||
37. | Tuija Rantalainen | Nastolan Terä | 12:00:00 | 1:10:54 | ||
38. | Merja Äijälä | Navi | 12:00:00 | 1:13:04 | ||
39. | Katriina Kalliokoski | Perhon Kiri | 12:00:00 | 1:15:04 | ||
40. | Suvi-Päivikki Uusitalo | Itä-Hämeen Rasti | 12:00:00 | 1:16:36 | ||
41. | Kaisa Kuoppala | Lounais-Hämeen Rasti | 12:00:00 | 1:17:54 | ||
42. | Raija Savolainen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 1:19:15 | ||
43. | Inga Hjelm | RastiPiikkiö | 12:00:00 | 1:19:56 | ||
44. | Helena Saarimäki | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 1:20:15 | ||
45. | Tarja Puumala | Koovee | 12:00:00 | 1:23:15 | ||
46. | Tuula Toivanen | Rasti-Nokia | 12:00:00 | 1:27:35 | ||
47. | Galina Onofreychuk | Tver | RUS | 12:00:00 | 1:44:47 | |
Anne Hannukainen | Kankaanpään Suunnistajat | 12:00:00 | DNS | |||
Tiina Leskinen | Lynx | 12:00:00 | DNF | |||
Outi Montonen | Lammin Säkiä | 12:00:00 | DQ | |||
Tuula Kananen | Jämsän Retki-Veikot | 12:00:00 | DNS |