Starting time | 2,6 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hanna Kirmula | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 27:25 | ||
2. | Annamari Vierikko | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 27:46 | ||
3. | Annika Viilo | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 29:15 | ||
4. | Elina Raijas | Kalevan Rasti | 12:00:00 | 29:31 | ||
5. | Outi Ala-Kasari | Rasti-Kurikka | 12:00:00 | 29:53 | ||
6. | Eija Koskivaara | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 31:11 | ||
7. | Svetlana Berezina | Saint-Petersburg | RUS | 12:00:00 | 31:21 | |
8. | Mirja Matilainen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 31:59 | ||
9. | Pia Molnar | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 32:44 | ||
10. | Riikka Otsamo | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 33:18 | ||
11. | Pauliina Lankinen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 33:23 | ||
12. | Pirjo Kauria | Olavin Rasti | 12:00:00 | 36:22 | ||
13. | Liisa Rihko-Struckmann | Braunschweiger Mtv | GER | 12:00:00 | 36:51 | |
14. | Sirpa Liukkonen | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 36:55 | ||
15. | Lubov Sergeeva | Nord-West | RUS | 12:00:00 | 37:47 | |
16. | Nina Ljungqvist-Sarparanta | Lynx | 12:00:00 | 38:51 | ||
17. | Päivi Virekunnas | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 38:52 | ||
18. | Ulla Mellin | Suomusjärven Sisu | 12:00:00 | 39:04 | ||
19. | Riitta Hakkarainen | Raja-Karjalan Suunnistajat | 12:00:00 | 39:08 | ||
20. | Maritta Kymäläinen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 39:26 | ||
21. | Annika Schoultz von | OK77 | 12:00:00 | 39:32 | ||
22. | Leena Myllys | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 40:26 | ||
23. | Leena Tuumi-Niemi | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 43:07 | ||
24. | Minna Hämäläinen | Pihkaniskat | 12:00:00 | 43:08 | ||
25. | Galina Mitereva | Orienta-Kyncevo | RUS | 12:00:00 | 43:09 | |
26. | Tarja Pääkkönen | Karjaan Ura | 12:00:00 | 43:25 | ||
27. | Susanna Lamminpää | OK Orient | 12:00:00 | 43:45 | ||
28. | Tiina Mäkelä | Rauman Työväen Urheilijat | 12:00:00 | 43:49 | ||
29. | Sirpa Suhonen | Kuopion Suunnistajat | 12:00:00 | 44:13 | ||
30. | Päivi Ojajärvi | Rastiketut | 12:00:00 | 44:18 | ||
31. | Pirjo Rantanen | MS Parma | 12:00:00 | 46:30 | ||
32. | Velga Zalaiskalna | mona | LAT | 12:00:00 | 47:00 | |
33. | Catarina Frenckell | OK Raseborg | 12:00:00 | 47:33 | ||
34. | Katri Lilja | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 48:08 | ||
35. | Hanna Paronen | Itä-Hämeen Rasti | 12:00:00 | 48:33 | ||
36. | Pirjo Pyymäki | Espoon Suunta | 12:00:00 | 50:57 | ||
37. | Britt-Marie Mylläri | Närpes OK | 12:00:00 | 53:11 | ||
38. | Seija Kohvakka | Navi | 12:00:00 | 54:14 | ||
39. | Eeva Mäki-Petäys | Espoon Akilles | 12:00:00 | 54:20 | ||
40. | Saara Pekkanen | Valkeakosken Haka | 12:00:00 | 55:13 | ||
41. | Helena Alden-Nieminen | Akilles OK | 12:00:00 | 55:35 | ||
42. | Lea Martikainen | Ilomantsin Urheilijat | 12:00:00 | 55:51 | ||
43. | Suvi Jalli | Hauhon Sisu | 12:00:00 | 56:18 | ||
44. | Riitta Lehvonen | Lapin Veikot | 12:00:00 | 57:17 | ||
45. | Nadezda Chumova | Novosibirsk | RUS | 12:00:00 | 57:56 | |
46. | Sari Koskela | Rasti-Jussit | 12:00:00 | 57:58 | ||
47. | Nadezhda Makeeva | Polar Star | RUS | 12:00:00 | 58:44 | |
48. | Sinikka Kukkola | Kuopion Suunnistajat | 12:00:00 | 59:23 | ||
49. | Galina Tsvetaeva | Korolev - Buran | RUS | 12:00:00 | 1:04:07 | |
50. | Natalia Gontcharenko | Orienta-Kyncevo | RUS | 12:00:00 | 1:08:02 | |
51. | Sanna Hilska | Karkki-Rasti | 12:00:00 | 1:13:17 | ||
52. | Raewyn Simpson | Bay of Plenty | NZL | 12:00:00 | 1:16:54 | |
53. | Maire Kosamo | Pudasjärven Urheilijat | 12:00:00 | 1:27:23 | ||
Soili Kuittinen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | DNF | |||
Virpi Rehmal | Lahden Suunnistajat-37 | 12:00:00 | DNS |