Starting time | 3,9 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heidi Torp-Donner | OK77 | 12:00:00 | 39:04 | ||
2. | Irina Medvedeva | Länsi-Uudenmaan Suunnistajat | RUS | 12:00:00 | 40:25 | |
3. | Liisa Tuumi-Ilomäki | Hiisirasti | 12:00:00 | 43:47 | ||
4. | Tiina Tervo-Rantakokko | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 44:00 | ||
5. | Angela Westerlund | OK Raseborg | 12:00:00 | 46:24 | ||
6. | Mari Tuomaala | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 46:29 | ||
7. | Larisa Andreeva | Veliky Novgorod | RUS | 12:00:00 | 46:33 | |
8. | Pirkko Yli-Pyky | SK Pohjantähti | 12:00:00 | 46:43 | ||
9. | Katja Schüle | Koovee | 12:00:00 | 47:39 | ||
10. | Marina Singyr | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 48:34 | |
11. | Lei Laurila | Lynx | 12:00:00 | 48:49 | ||
12. | Tuija Välimaa | Rasti 88 | 12:00:00 | 49:39 | ||
13. | Maria Käki | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | 50:04 | ||
14. | Terttu Koskela | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 51:28 | ||
15. | Anne Karanta | Kadonneen rastin metsästäjät | 12:00:00 | 52:16 | ||
16. | Katja Rantala | Riihimäen Suunnistajat | 12:00:00 | 52:30 | ||
17. | Malin Danielsson | OK Raseborg | 12:00:00 | 53:37 | ||
18. | Galina Araslanova | Prizma-Penza | RUS | 12:00:00 | 53:58 | |
19. | Leena Hanhijärvi | Espoon Akilles | 12:00:00 | 56:47 | ||
20. | Heli Lehmussaari-Rehn | Lynx | 12:00:00 | 56:58 | ||
21. | Irina Skvortsova | Vesta | RUS | 12:00:00 | 59:04 | |
22. | Marja-Leena Kunelius | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | 1:00:18 | ||
23. | Katariina Pyökäri-Hänninen | RastiPiikkiö | 12:00:00 | 1:01:15 | ||
24. | Tatiana Ivanova | YarkiyMir | RUS | 12:00:00 | 1:03:03 | |
25. | Anu Muhonen | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | 1:04:53 | ||
26. | Antonia Holper | Tipo TKE Budapest | HUN | 12:00:00 | 1:06:29 | |
27. | Elena Volkova | Northern Wind | RUS | 12:00:00 | 1:06:31 | |
28. | Tarja Simola | Lounais-Hämeen Rasti | 12:00:00 | 1:07:25 | ||
29. | Svetlana Kalenova | Prizma-Penza | RUS | 12:00:00 | 1:08:42 | |
30. | Tatiana Kortyleva | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 1:09:00 | |
31. | Tuuli Lajunen | Jämsän Retki-Veikot | 12:00:00 | 1:09:38 | ||
32. | Minna Haapalainen | Rastiketut | 12:00:00 | 1:10:23 | ||
33. | Annika Takanen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 1:10:27 | ||
34. | Maarit Oikarinen | OH | 12:00:00 | 1:10:35 | ||
35. | Mia Hakuli | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | 1:12:22 | ||
36. | Tanja Ahola-Virtanen | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 1:19:21 | ||
37. | Elena Mityakova | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 1:20:35 | |
38. | Maarit Kaitola | Rastiketut | 12:00:00 | 1:49:08 | ||
Paula Jylhä | Kokkolan Suunnistajat | 12:00:00 | DNF | |||
Lyudmila Melnikova | Petrozavodsk | RUS | 12:00:00 | DNS |