Starting time | 3,5 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Taru Ikäheimonen | Lynx | 12:00:00 | 29:36 | ||
2. | Katja Kyckling | Hyvinkään Rasti | 12:00:00 | 32:37 | ||
3. | Elena Bannikova | Foton-Moscow | RUS | 12:00:00 | 34:27 | |
4. | Maria Salmi | Lappeen Riento | 12:00:00 | 34:46 | ||
5. | Pinja Mäkinen | Koovee | 12:00:00 | 36:06 | ||
6. | Miia Hovi | Jyry | 12:00:00 | 36:12 | ||
7. | Signe Dambe | Paimion Rasti | 12:00:00 | 36:52 | ||
8. | Riitta Mähönen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 36:57 | ||
9. | Salla Hirvonen | Lahden Suunnistajat-37 | 12:00:00 | 37:25 | ||
10. | Sara Fosström | Paimion Rasti | 12:00:00 | 37:30 | ||
11. | Galina Ovsyannikova | Orienta-Victoria | RUS | 12:00:00 | 37:37 | |
12. | Johanna Luhtala | Someron Esa | 12:00:00 | 37:51 | ||
12. | Miina Ruokolainen | OK77 | 12:00:00 | 37:51 | ||
14. | Jeannette Aumo | OK Orient | 12:00:00 | 38:36 | ||
15. | Ekaterina Rebrova | SKRUM Moscow | RUS | 12:00:00 | 38:39 | |
16. | Sanna Karjalainen | Suomusjärven Sisu | 12:00:00 | 38:43 | ||
17. | Satu Heittola | Rasti-Kurikka | 12:00:00 | 38:53 | ||
18. | Anniina Breilin | Asikkalan Raikas | 12:00:00 | 39:14 | ||
19. | Laura Kylliäinen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 39:44 | ||
20. | Mari Seppänen | IF Sibbo-Vargarna | 12:00:00 | 40:12 | ||
21. | Niina Männikkö | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 41:02 | ||
22. | Annelie Haka | Närpes OK | 12:00:00 | 41:55 | ||
23. | Heidi Smeds | Närpes OK | 12:00:00 | 44:45 | ||
24. | Leena-Maija Harju | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 44:51 | ||
25. | Jenni Pulkkinen | Rasti-Lukko | 12:00:00 | 45:39 | ||
26. | Madara Kirmuska | COKSILVA | LAT | 12:00:00 | 46:12 | |
27. | Tatiana Volkova | SPB | RUS | 12:00:00 | 46:49 | |
28. | Merja Lahtinen | Päijät-Rasti | 12:00:00 | 47:21 | ||
29. | Sara Huhtanen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 47:23 | ||
30. | Kirsi Sipilä | Hollolan Urheilijat -46 | 12:00:00 | 47:37 | ||
31. | Eugeniya Batulova | Nord West | RUS | 12:00:00 | 48:21 | |
32. | Sanna Laakso | Hiisirasti | 12:00:00 | 49:12 | ||
33. | Carina Nyberg | IF Sibbo-Vargarna | 12:00:00 | 49:21 | ||
34. | Outi Nieminen | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 49:23 | ||
35. | Maria Taanila | Kankaanpään Suunnistajat | 12:00:00 | 52:39 | ||
36. | Eeva Korteniemi | Suunta 2000 | 12:00:00 | 53:36 | ||
37. | Heidi Hautala | Rasti-Jussit | 12:00:00 | 53:51 | ||
38. | Minna Koivisto | Kortesjärven Järvi-Veikot | 12:00:00 | 55:02 | ||
39. | Mari Reinivuo-Kenttä | OK77 | 12:00:00 | 56:43 | ||
40. | Daria Niggli | OJura | FRA | 12:00:00 | 1:02:20 | |
41. | Irina Nefedova | Espoon Suunta | RUS | 12:00:00 | 1:02:51 | |
42. | Anna Liimatainen | Rastihaukat | 12:00:00 | 1:04:32 | ||
43. | Valeria Kytovenko | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 1:08:56 | |
44. | Polina Kotrovskaya | SPB 31KP | RUS | 12:00:00 | 1:10:14 | |
45. | Irina Terekhina | Kentavr-Penza | RUS | 12:00:00 | 1:15:05 | |
46. | Anastasia Melnikova | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 1:16:07 | |
47. | Anastasya Korzhova | Belgorod | RUS | 12:00:00 | 1:36:00 | |
Pia Holmberg | OK Raseborg | 12:00:00 | DNS | |||
Terhi Kauppila | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | DNS |