Starting time | 7,0 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heidi Liljeström | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 54:24 | ||
2. | Päivi Autio | Hiisirasti | 12:00:00 | 55:17 | ||
3. | Päivi Malmi | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 58:25 | ||
4. | Veronika Khismatullina | Lahden Taimi | 12:00:00 | 59:24 | ||
5. | Sirkka-Liisa Lauronen | Asikkalan Raikas | 12:00:00 | 1:00:42 | ||
6. | Tiina Väre | Someron Esa | 12:00:00 | 1:01:53 | ||
7. | Leena Jauhiainen | IF Sibbo-Vargarna | 12:00:00 | 1:02:19 | ||
8. | Anna Koponen | Lynx | 12:00:00 | 1:02:43 | ||
9. | Inkeri Lindeman | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 1:03:02 | ||
10. | Irina Sergeeva | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 1:04:28 | |
11. | Madara Sinke | Kapa OK | LAT | 12:00:00 | 1:06:48 | |
12. | Ann-Sofie Sundelin | OK Botnia | 12:00:00 | 1:07:45 | ||
13. | Lubov Kutsenina | SPB | RUS | 12:00:00 | 1:07:58 | |
14. | Natalia Paladieva | Lahden Taimi | 12:00:00 | 1:08:02 | ||
15. | Sanna Salmenoja | MS Parma | 12:00:00 | 1:08:52 | ||
16. | Tiina Isoniemi | Jyry | 12:00:00 | 1:09:04 | ||
17. | Jaana Pulkkinen | Paimion Rasti | 12:00:00 | 1:10:22 | ||
18. | Olga Glebova | Northern Wind | RUS | 12:00:00 | 1:11:12 | |
19. | Ritva Partanen | Iisalmen Visa | 12:00:00 | 1:13:00 | ||
20. | Saara Turkka | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | 1:14:03 | ||
21. | Maria Krylova | Omega Moscow | RUS | 12:00:00 | 1:14:20 | |
22. | Henna Salminen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 1:16:27 | ||
23. | Satu Annila | Rasti E4 | 12:00:00 | 1:16:36 | ||
24. | Vivian Lundholm | OK77 | 12:00:00 | 1:21:26 | ||
25. | Sanna Paavilainen | Anttolan Urheilijat | 12:00:00 | 1:22:13 | ||
26. | Eija Meriläinen | Lynx | 12:00:00 | 1:23:25 | ||
26. | Polina Kuznetsova | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 1:23:25 | ||
28. | Marilin Sulg | OK Orvand | EST | 12:00:00 | 1:23:38 | |
29. | Inese Evele-Peltoniemi | Espoon Suunta | 12:00:00 | 1:25:16 | ||
30. | Saara Juvonen | Raja-Karjalan Suunnistajat | 12:00:00 | 1:26:27 | ||
31. | Nadezda Dvorko | ABC St-Petersburg | RUS | 12:00:00 | 1:27:40 | |
32. | Anne Norrkniivilä | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 1:27:49 | ||
33. | Anna Kurkela | OH | 12:00:00 | 1:29:25 | ||
34. | Maijuleena Väli-Klemelä | Karkki-Rasti | 12:00:00 | 1:32:14 | ||
35. | Anna Burlinova | Arena | RUS | 12:00:00 | 1:35:17 | |
36. | Teija Rantala | Iisalmen Visa | 12:00:00 | 1:39:34 | ||
37. | Netta Hjelm | RastiPiikkiö | 12:00:00 | 1:40:06 | ||
38. | Alena Trapeznikova | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 1:43:55 | |
39. | Heidi Torro | IF Sibbo-Vargarna | 12:00:00 | 1:45:13 | ||
40. | Tanja Nyholm | Karkki-Rasti | 12:00:00 | 1:45:41 | ||
41. | Eva Haberkorne-Vimba | Ziemelkurzeme OK | LAT | 12:00:00 | 1:56:48 | |
42. | Natalia Zimina | Arena | RUS | 12:00:00 | 2:13:16 | |
Elina Erkkilä | Lapuan Virkiä | 12:00:00 | DNS | |||
Minna Ryyppö | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | DNF | |||
Tiia Tallila | Valkeakosken Haka | 12:00:00 | DNS | |||
Virginia Wambui Mwangi | Bushtrekkers | KEN | 12:00:00 | DNS | ||
Grace Wachuka Gichuki | Bushtrekkers | KEN | 12:00:00 | DNS | ||
Rose Waithira Ndirangu | Bushtrekkers | KEN | 12:00:00 | DNS |