Starting time | 3,0 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Päivi Malmi | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 28:40 | ||
2. | Päivi Autio | Hiisirasti | 12:00:00 | 28:46 | ||
3. | Veronika Khismatullina | Lahden Taimi | 12:00:00 | 30:19 | ||
4. | Sirkka-Liisa Lauronen | Asikkalan Raikas | 12:00:00 | 30:21 | ||
5. | Minna Ryyppö | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 30:58 | ||
6. | Leena Jauhiainen | IF Sibbo-Vargarna | 12:00:00 | 31:31 | ||
7. | Ann-Sofie Sundelin | OK Botnia | 12:00:00 | 31:57 | ||
8. | Anna Koponen | Lynx | 12:00:00 | 32:02 | ||
9. | Saara Nikkari | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 32:04 | ||
10. | Olga Glebova | Northern Wind | RUS | 12:00:00 | 33:49 | |
11. | Lubov Kutsenina | SPB | RUS | 12:00:00 | 35:02 | |
12. | Tiina Väre | Someron Esa | 12:00:00 | 35:04 | ||
13. | Sanna Salmenoja | MS Parma | 12:00:00 | 35:22 | ||
14. | Inkeri Lindeman | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 35:56 | ||
15. | Nadezda Dvorko | ABC St-Petersburg | RUS | 12:00:00 | 36:02 | |
16. | Satu Annila | Rasti E4 | 12:00:00 | 36:16 | ||
17. | Tiina Isoniemi | Jyry | 12:00:00 | 36:32 | ||
18. | Maria Krylova | Omega Moscow | RUS | 12:00:00 | 37:09 | |
19. | Madara Sinke | Kapa OK | LAT | 12:00:00 | 37:38 | |
20. | Tiia Tallila | Valkeakosken Haka | 12:00:00 | 38:24 | ||
21. | Irina Sergeeva | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 38:51 | |
22. | Anna Kurkela | OH | 12:00:00 | 39:11 | ||
23. | Jaana Pulkkinen | Paimion Rasti | 12:00:00 | 39:13 | ||
24. | Polina Kuznetsova | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 41:20 | ||
25. | Sanna Paavilainen | Anttolan Urheilijat | 12:00:00 | 41:42 | ||
26. | Alena Trapeznikova | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 42:54 | |
27. | Marilin Sulg | OK Orvand | EST | 12:00:00 | 43:06 | |
28. | Joosefiina Kukkonen | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 43:23 | ||
29. | Ritva Partanen | Iisalmen Visa | 12:00:00 | 43:34 | ||
30. | Saara Turkka | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | 44:00 | ||
31. | Anna Burlinova | Arena | RUS | 12:00:00 | 44:42 | |
32. | Teija Rantala | Iisalmen Visa | 12:00:00 | 47:18 | ||
33. | Inese Evele-Peltoniemi | Espoon Suunta | 12:00:00 | 49:46 | ||
34. | Tanja Nyholm | Karkki-Rasti | 12:00:00 | 50:27 | ||
35. | Saara Juvonen | Raja-Karjalan Suunnistajat | 12:00:00 | 51:14 | ||
36. | Henna Salminen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 52:45 | ||
37. | Anne Norrkniivilä | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 53:36 | ||
38. | Eva Haberkorne-Vimba | Ziemelkurzeme OK | LAT | 12:00:00 | 54:27 | |
39. | Eija Meriläinen | Lynx | 12:00:00 | 55:18 | ||
40. | Maijuleena Väli-Klemelä | Karkki-Rasti | 12:00:00 | 55:45 | ||
41. | Heidi Torro | IF Sibbo-Vargarna | 12:00:00 | 56:02 | ||
42. | Hanna-Mari Ruotsalainen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 57:32 | ||
43. | Netta Hjelm | RastiPiikkiö | 12:00:00 | 1:01:33 | ||
44. | Natalia Zimina | Arena | RUS | 12:00:00 | 2:02:51 | |
Virginia Wambui Mwangi | Bushtrekkers | KEN | 12:00:00 | DNS | ||
Niina Männikkö | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | DNS | |||
Elina Erkkilä | Lapuan Virkiä | 12:00:00 | DNS | |||
Rose Waithira Ndirangu | Bushtrekkers | KEN | 12:00:00 | DNS | ||
Grace Wachuka Gichuki | Bushtrekkers | KEN | 12:00:00 | DNS |