Starting time | 2,5 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Johanna Hulkkonen | Pihkaniskat | 12:00:00 | 22:52 | ||
2. | Sanni Kivelä | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 24:23 | ||
3. | Henna Skog | Koovee | 12:00:00 | 24:29 | ||
4. | Oona Valkonen | Kalske | 12:00:00 | 26:32 | ||
5. | Victoria Höstman | Malax IF | 12:00:00 | 26:36 | ||
6. | Tuija Kuusela | Kankaanpään Suunnistajat | 12:00:00 | 27:25 | ||
6. | Maaret Turunen | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 27:25 | ||
8. | Anniina Suhonen | Kuopion Suunnistajat | 12:00:00 | 27:46 | ||
9. | Sara Karvonen | Lynx | 12:00:00 | 27:55 | ||
10. | Ilona Lehtinen | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 28:30 | ||
11. | Suvi Harju | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 28:50 | ||
12. | Jenna Laukkarinen | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 29:09 | ||
13. | Ekaterina Savkina | Northern Wind | RUS | 12:00:00 | 29:22 | |
14. | Emilia Mänttäri | Kuopion Suunnistajat | 12:00:00 | 29:27 | ||
15. | Emmi Mähönen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 29:41 | ||
16. | Marika Suominen | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 29:43 | ||
17. | Iida Savolainen | Kangasala SK | 12:00:00 | 30:03 | ||
18. | Sanni Kymäläinen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 30:09 | ||
19. | Milla Maijala | Lapin Veikot | 12:00:00 | 30:28 | ||
20. | Aino-Maria Mänki | Lounais-Hämeen Rasti | 12:00:00 | 30:29 | ||
21. | Emilia Hyvärinen | Rastivarsat | 12:00:00 | 30:35 | ||
22. | Ruska Saarela | Kokkolan Suunnistajat | 12:00:00 | 30:41 | ||
23. | Beata Zalaiskalna | IK Auseklis | LAT | 12:00:00 | 30:58 | |
24. | Meri Maijala | Lapin Veikot | 12:00:00 | 31:00 | ||
25. | Marjo Bergman | OH | 12:00:00 | 32:54 | ||
26. | Emmi Haavisto | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 33:27 | ||
27. | Emma Laakkio | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 34:39 | ||
28. | Anna Kerkkonen | Jämsän Retki-Veikot | 12:00:00 | 35:26 | ||
29. | Mona Lindroth | Asikkalan Raikas | 12:00:00 | 36:03 | ||
30. | Aino Kattilakoski | Kokkolan Suunnistajat | 12:00:00 | 36:13 | ||
31. | Elina Lammi | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 36:24 | ||
32. | Veronika Tomashevskaya | Polar Star | RUS | 12:00:00 | 36:31 | |
33. | Iida Haataja | OH | 12:00:00 | 37:01 | ||
34. | Pinja Toivanen | Rasti-Nokia | 12:00:00 | 37:06 | ||
35. | Kaisa Raudkepp | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 37:11 | ||
36. | Riikka Ajalin | Suomusjärven Sisu | 12:00:00 | 38:00 | ||
37. | Elin Nylund | IF Femman | 12:00:00 | 38:35 | ||
38. | Liisa Lahti | Kangasala SK | 12:00:00 | 39:39 | ||
39. | Johanna Saari | Kankaanpään Suunnistajat | 12:00:00 | 40:41 | ||
40. | Pinja Jylänki | Delta | 12:00:00 | 41:02 | ||
41. | Mia Lindroth | Asikkalan Raikas | 12:00:00 | 42:27 | ||
42. | Annukka Hanhijärvi | Espoon Akilles | 12:00:00 | 42:51 | ||
43. | Leena Tani | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | 43:51 | ||
44. | Mira Räisänen | Saloisten Reipas | 12:00:00 | 44:21 | ||
45. | Laura Mänkärlä | Lynx | 12:00:00 | 45:24 | ||
46. | Marili Zimmermann | Delta | EST | 12:00:00 | 46:05 | |
47. | Marjukka Hanhijärvi | Espoon Akilles | 12:00:00 | 47:15 | ||
48. | Iida Nummela | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 48:34 | ||
49. | Iina Santamäki | Kangasala SK | 12:00:00 | 52:31 | ||
Essi Hietaoja | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | DNS | |||
Roosa Pekkalin | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | DNS |