Starting time | 1,7 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Susanna Aho | Länsi-Lavian Loiske | 12:00:00 | 12:29 | ||
2. | Essi Rantanen | MS Parma | 12:00:00 | 13:00 | ||
3. | Aino Lampinen | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 13:15 | ||
4. | Henna Pylvänäinen | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | 13:49 | ||
5. | Sara Kurth | OH | 12:00:00 | 13:59 | ||
6. | Leenukka Hanhijärvi | Espoon Akilles | 12:00:00 | 14:16 | ||
7. | Maija Mäkinen | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | 14:17 | ||
8. | Alli Haavisto | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 14:31 | ||
9. | Janina Donner | OK77 | 12:00:00 | 14:47 | ||
10. | Pinja Koskinen | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 15:02 | ||
11. | Anni Tanskanen | Iisalmen Visa | 12:00:00 | 15:07 | ||
12. | Anastassia Eltsova | Northern Wind | RUS | 12:00:00 | 15:36 | |
13. | Viktoriia Gerdo | Vesta | RUS | 12:00:00 | 15:55 | |
14. | Venla Turakainen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 15:56 | ||
15. | Annika Matilainen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 15:57 | ||
16. | Veera Roine | Delta | 12:00:00 | 16:03 | ||
17. | Siiri Saalo | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 16:04 | ||
18. | Vlada Bondarenko | Peterhof | RUS | 12:00:00 | 16:19 | |
19. | Jasmiina Rantala | Rasti-Lukko | 12:00:00 | 16:29 | ||
20. | Elisa Viholainen | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 16:35 | ||
21. | Sanni Oikkonen | OH | 12:00:00 | 16:45 | ||
22. | Sofia Ovsyannikova | Polar Star | RUS | 12:00:00 | 16:48 | |
23. | Tuuli Heikkilä | Lynx | 12:00:00 | 17:34 | ||
24. | Aino Varkoi | Kalske | 12:00:00 | 17:44 | ||
24. | Olga Vasilyeva | Nord West | RUS | 12:00:00 | 17:44 | |
26. | Luna Ketonen | OK Orient | 12:00:00 | 18:04 | ||
27. | Saara Saalo | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 18:08 | ||
28. | Saara Yli-Hietanen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 18:32 | ||
29. | Julia Himilä | Delta | 12:00:00 | 19:29 | ||
30. | Emma Kangas | Lapuan Virkiä | 12:00:00 | 19:33 | ||
31. | Ella Hyvärinen | Rastivarsat | 12:00:00 | 19:50 | ||
32. | Kaisa Haanpää | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 20:07 | ||
33. | Jenny Elovaara | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 20:28 | ||
34. | Anniina Tuominen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 20:30 | ||
35. | Roosa Kuusivaara | Espoon Akilles | 12:00:00 | 20:34 | ||
36. | Jenni Kivikko | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 22:00 | ||
37. | Diana Abeydulaeva | Lytkarino | RUS | 12:00:00 | 22:08 | |
38. | Emma Kivilaakso | Lynx | 12:00:00 | 22:19 | ||
39. | Milja Pohjonen | Ikaalisten Nouseva-Voima | 12:00:00 | 22:46 | ||
40. | Maria Blinova | Belie Nochi | RUS | 12:00:00 | 22:49 | |
41. | Sarah Louise Brynhildsen | Wing OK | NOR | 12:00:00 | 23:10 | |
42. | Anna Simola | Lounais-Hämeen Rasti | 12:00:00 | 23:15 | ||
42. | Ella Skog | Koovee | 12:00:00 | 23:15 | ||
44. | Kaisu Kyrö | Rastivarsat | 12:00:00 | 24:01 | ||
45. | Sofia Haglund | Solf IK | 12:00:00 | 24:11 | ||
46. | Ellinor Höstman | Solf IK | 12:00:00 | 24:49 | ||
47. | Polina Kondrasheva | Lytkarino | RUS | 12:00:00 | 24:57 | |
48. | Henriikka Tilli | Lynx | 12:00:00 | 25:03 | ||
49. | Mariia Ziganchenko | ABC St-Petersburg | RUS | 12:00:00 | 25:06 | |
50. | Ella Kaukonen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 25:17 | ||
51. | Heidi Mustonen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 25:51 | ||
52. | Maria Määttänen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 26:16 | ||
53. | Sarianna Pinola | Rasti-Nokia | 12:00:00 | 26:25 | ||
54. | Emmi Korhonen | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 27:37 | ||
55. | Natalia Bolotova | Orienta-Kyncevo | RUS | 12:00:00 | 29:14 | |
56. | Anastasiya Mashenko | ABC St-Petersburg | RUS | 12:00:00 | 29:46 | |
57. | Anna Kopra | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 30:07 | ||
58. | Sofya Mukhacheva | ABC St-Petersburg | RUS | 12:00:00 | 30:24 | |
59. | Elizaveta Lobanova | Vesta | RUS | 12:00:00 | 32:01 | |
60. | Jonna Hakala | IF Femman | 12:00:00 | 36:16 | ||
61. | Anne Penttilä | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 36:57 | ||
62. | Arina Lobanova | Vesta | RUS | 12:00:00 | 37:08 | |
63. | Nora Lindroos | OK Raseborg | 12:00:00 | 37:12 | ||
64. | Arina Bektasheva | O-Sestrore | RUS | 12:00:00 | 41:17 | |
65. | Natalia Shabliy | Orienta-Kyncevo | RUS | 12:00:00 | 43:54 | |
66. | Veronika Visherskaya | Belie Nochi | RUS | 12:00:00 | 44:37 | |
67. | Anna Chelnova | Northern Wind | RUS | 12:00:00 | 50:00 | |
68. | Patricia Knip | IF Femman | 12:00:00 | 52:19 | ||
69. | Loviisa Kalliokoski | Perhon Kiri | 12:00:00 | 1:00:29 | ||
70. | Anna Skripka | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 1:05:15 | |
71. | Mira Mandell | IF Femman | 12:00:00 | 1:34:21 | ||
Olga Afonina | SKRUM Moscow | RUS | 12:00:00 | DNS | ||
Wilma Westerlund | OK Raseborg | 12:00:00 | DQ | |||
Maria Temkina | Northern Wind | RUS | 12:00:00 | DNS |