MERIDA MTB Finlandia 22.8.2010
Limit results
Region in Finland / country
-- Choose region/country
Etelä-Karjala
Etelä-Pohjanmaa
Helsinki
Häme
Kainuu
Keski-Pohjanmaa
Keski-Suomi
Kymi
Lahti
Lappi
Länsi-Pohja
Pohjois-Karjala
Pohjois-Pohjanmaa
Pohjois-Savo
Satakunta
Suur-Savo
Uusimaa
Varsinais-Suomi
FSS
OTHER
and
0 best
winner
3 best
5 best
10 best
20 best
50 best
100 best
200 best
300 best
400 best
500 best
1000 best
1500 best
Long club names
Short club names
Media
-- Choose media
Aamuposti
Alasatakunta-lehti
Borgåbladet
Etelä-Suomen Sanomat
Forssan lehti
Hämeen Sanomat
Ilkka
Itä-Savo
Jakobstads Tidning
Kangasalan Sanomat
Karkkilalainen-lehti
Kauhajoen Kunnallislehti
Kaupunkilehti Tamperelainen
Keski-Uusimaa
Keskipohjanmaa
Koillis-Häme
Koillissanomat
Kouvolan Sanomat
Kunnallislehti
Lapin Kansa
Lauttakylä-lehti
Länsi-Savo
Länsi-Suomi
Nokian uutiset
Pietarsaaren Sanomat
Pohjois-Satakunta -lehti
Salon Seudun Sanomat
Suur-Keuruun lehti
Turun Tienoo
Vakka-Suomen Sanomat
Västra Nyland
Warkauden Lehti
YLE
Åbo Underrättelser
and
0 best
winner
3 best
5 best
10 best
20 best
50 best
100 best
200 best
300 best
400 best
500 best
1000 best
1500 best
Long club names
Short club names
Club
-- Choose club
-
--
---
Aitoo
Ajokoirat
Akilles OK
Ausgezeichnet-Klub
BA Ski Club RY
BASkiClubr
BC Ratrace
BC/HC
BORGÅ AKILLES
BrandFactoryFinland Oy
CC Picaro
CKCY
Cazze Sanomatalo
Cycle Club Helsinki
CycleCenter CT
Cycling Club Helsinki
Cycling El Burro
Cycling El Burro
Daft Pricks
DeepHealth
Dieffenbacher
E-Pmmk
Ei
Ei ole
Eiseuraa
Ericsson
Espoo
Espoo Slalom
FCLK
Fillarikoulu
Forssa
Forte Sport
GRT VARKAUS
Groindead
HC Kaivoksela
HC-KAIVOKSELA
HC-Kaivoks
HHCMB
HHCMB/ORBEA
HTH / Finlandia Koru
Hajala
Heinola
Helsinki
Helsinki Triathlon
Herralan Hukat
Hi5Racing
Holilo BCK
Huittisten pyöräilijät
Hyvinkää
Hyvinkään Pyöräilijät
Hämeenlinnan Tarmo
IF Sibbo-Vargarna
IK-32
Iisalmen pyöräpojat
Iitti
Ikaalisten Nouseva-Voima
Imatra
Imatran rajanylityspaikka
Ingen klubb
JUVAN URHEILIJAT
JYPS
Joensuun Pyöräilijät
Joroisten Sporttiklubi
Joutsa
Jyväskylä
Jyväskylän Pyöräilyseura
KOIVISTON ISKU
Kammenkiertäjät
Kaqrth
Karttulan Urheilijat
Kaupin Kanuunat
Kellokoski
Kelohongan kankeat
Kiikan Riento
Kirkkonummi
Kirkkonummi
Kirkkovuoren Kunto
Kiskon VPK
Klupi JuMiTu
Koo-Vee
Koodata Oy
Korson Kaiku
Kosken Kaiku
Kotka
KouVu
Kouvola
Kouvolan pyöräilijät
Kova Luu
Kuhmalahden Kisa
Kukkulinna Allstars
Kuntosumppu Rauma
Kuopion Pyöräilyseura
Köyhät Pamput
LAPPEEN RIENTO
LEPPÄVIRRAN VIRI
Lahden Gentai
Lahden Hiihtoseura
Lahela
Lahti
Lammin Betoni Oy
Lappeenrannan Pyöräilijät
Lappeenranta
Laukaa
Länsi-Uudenmaan Suunnistajat
MC Kramppi
MNT
MTB Järvenpää
MTB Porvoo
MTBCF
Marttulan Urheilijat
Metso MTB
Mikkeli
Muu seura
Muu seura
Muuramen Urheilijat
Mäntsälä
Mäntsälän Sähkö Oy
Mäntsälän Urheilijat
Mäntsälän Urheilijat
Nestehukat
Nokia MTB
Nokia Outdoor Sports Club
ORIMATTILAN TOIVE
Ok Orient
Oulu Triathlon & Cycling
Ounasvaaran hiihtoseura
PK Team
PLC-TEC
PLUSARK
PPP-97
PPPMtb
PT-75
Pellon Ponsi
Perttula
Porin Slalomseura
Porter Racing Club
Power Team
PuiU98
PuuppolaRu
Puuppolarules
Pyorahuolto.com
Pyöräilyseura Zeus
Päijät-Hämeen Urheilijat
Pälkäne
Racing Monkeys
Rantasalmi
Rauman Seudun Pyöräilijät
Rekolan PullaPosket
Royal Cycling Team
SKI BIKE TEAM
SPP-56
Saimaanharju
Sammatin Dynamo
Scuba-Steve
Seinäjoki
Studio25
Suur-Hollolan Suunnistajat
Sysmän Sisu
Säynätsalo
TAINIONKOSKEN TÄHTI
TAMPEREEN YRITYS
TCC
TVC / Team CRC-Intense
TWD
TWD-Länken
TaPo
TaPu
Taipalsaaren Veikot
Taiston toverit
Tampere
Tampereen Pyörä-Union
Tawast Cycling Club
Team HT
Team JuMi
Team Kyytijannut
Team Lund
Team Noval Networks
Team Retatec
Team Skins
Team Slow
Team Trek Finland
Team VastaPaine
Team välikuolema
Teamdown
Tervakoski
Tiirismaan Tiisselit
Triathlon Stadi
Triathlonteam 226
Turku
Tuusula
UPM RFID
United Bikers
VEHKALAHDEN VEIKOT
VO2Magnum
VRT
Vaasa
Valitse
Vantaa
Varkaus
Vastapaine
Velo8
Viiala
Viimeiset pirkkalaiset
Villähde
WTC
Wasa Natural Born Riders
Wasa Velocity
Xc delu Xe
atze
bikefly team
ei seuraa
eiole
mtbcf
muuseura
ppbike
team pulla
and
0 best
winner
3 best
5 best
10 best
20 best
50 best
100 best
200 best
300 best
400 best
500 best
1000 best
1500 best
Long club names
Short club names
Best
0 best
winner
3 best
5 best
10 best
20 best
50 best
100 best
200 best
300 best
400 best
500 best
1000 best
1500 best
Long club names
Short club names
OTHER
-
--
---
Aitoo
Ajokoirat
Akilles OK
Ausgezeichnet-Klub
BA Ski Club RY
BASkiClubr
BC Ratrace
BC/HC
BORGÅ AKILLES
BrandFactoryFinland Oy
CC Picaro
CKCY
Cazze Sanomatalo
Cycle Club Helsinki
CycleCenter CT
Cycling Club Helsinki
Cycling El Burro
Cycling El Burro
Daft Pricks
DeepHealth
Dieffenbacher
E-Pmmk
Ei
Ei ole
Eiseuraa
Ericsson
Espoo
Espoo Slalom
FCLK
Fillarikoulu
Forssa
Forte Sport
GRT VARKAUS
Groindead
HC Kaivoksela
HC-KAIVOKSELA
HC-Kaivoks
HHCMB
HHCMB/ORBEA
HTH / Finlandia Koru
Hajala
Heinola
Helsinki
Helsinki Triathlon
Herralan Hukat
Hi5Racing
Holilo BCK
Huittisten pyöräilijät
Hyvinkää
Hyvinkään Pyöräilijät
Hämeenlinnan Tarmo
IF Sibbo-Vargarna
IK-32
Iisalmen pyöräpojat
Iitti
Ikaalisten Nouseva-Voima
Imatra
Imatran rajanylityspaikka
Ingen klubb
JUVAN URHEILIJAT
JYPS
Joensuun Pyöräilijät
Joroisten Sporttiklubi
Joutsa
Jyväskylä
Jyväskylän Pyöräilyseura
KOIVISTON ISKU
Kammenkiertäjät
Kaqrth
Karttulan Urheilijat
Kaupin Kanuunat
Kellokoski
Kelohongan kankeat
Kiikan Riento
Kirkkonummi
Kirkkonummi
Kirkkovuoren Kunto
Kiskon VPK
Klupi JuMiTu
Koo-Vee
Koodata Oy
Korson Kaiku
Kosken Kaiku
Kotka
KouVu
Kouvola
Kouvolan pyöräilijät
Kova Luu
Kuhmalahden Kisa
Kukkulinna Allstars
Kuntosumppu Rauma
Kuopion Pyöräilyseura
Köyhät Pamput
LAPPEEN RIENTO
LEPPÄVIRRAN VIRI
Lahden Gentai
Lahden Hiihtoseura
Lahela
Lahti
Lammin Betoni Oy
Lappeenrannan Pyöräilijät
Lappeenranta
Laukaa
Länsi-Uudenmaan Suunnistajat
MC Kramppi
MNT
MTB Järvenpää
MTB Porvoo
MTBCF
Marttulan Urheilijat
Metso MTB
Mikkeli
Muu seura
Muu seura
Muuramen Urheilijat
Mäntsälä
Mäntsälän Sähkö Oy
Mäntsälän Urheilijat
Mäntsälän Urheilijat
Nestehukat
Nokia MTB
Nokia Outdoor Sports Club
ORIMATTILAN TOIVE
Ok Orient
Oulu Triathlon & Cycling
Ounasvaaran hiihtoseura
PK Team
PLC-TEC
PLUSARK
PPP-97
PPPMtb
PT-75
Pellon Ponsi
Perttula
Porin Slalomseura
Porter Racing Club
Power Team
PuiU98
PuuppolaRu
Puuppolarules
Pyorahuolto.com
Pyöräilyseura Zeus
Päijät-Hämeen Urheilijat
Pälkäne
Racing Monkeys
Rantasalmi
Rauman Seudun Pyöräilijät
Rekolan PullaPosket
Royal Cycling Team
SKI BIKE TEAM
SPP-56
Saimaanharju
Sammatin Dynamo
Scuba-Steve
Seinäjoki
Studio25
Suur-Hollolan Suunnistajat
Sysmän Sisu
Säynätsalo
TAINIONKOSKEN TÄHTI
TAMPEREEN YRITYS
TCC
TVC / Team CRC-Intense
TWD
TWD-Länken
TaPo
TaPu
Taipalsaaren Veikot
Taiston toverit
Tampere
Tampereen Pyörä-Union
Tawast Cycling Club
Team HT
Team JuMi
Team Kyytijannut
Team Lund
Team Noval Networks
Team Retatec
Team Skins
Team Slow
Team Trek Finland
Team VastaPaine
Team välikuolema
Teamdown
Tervakoski
Tiirismaan Tiisselit
Triathlon Stadi
Triathlonteam 226
Turku
Tuusula
UPM RFID
United Bikers
VEHKALAHDEN VEIKOT
VO2Magnum
VRT
Vaasa
Valitse
Vantaa
Varkaus
Vastapaine
Velo8
Viiala
Viimeiset pirkkalaiset
Villähde
WTC
Wasa Natural Born Riders
Wasa Velocity
Xc delu Xe
atze
bikefly team
ei seuraa
eiole
mtbcf
muuseura
ppbike
team pulla
Selected clubs and
0 best
winner
3 best
5 best
10 best
20 best
50 best
100 best
200 best
300 best
400 best
500 best
1000 best
1500 best
Long club names
Short club names
|
< Competitions index page
|
<< Other Competitions
|
Feedback
|
Search from results
|
Try new version of online-service >
|
Form of the results:
Table
'Traditional'
Mobile devices
Press