Starting time | 1,9 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lassi Kuva | Rastivarsat | 12:00:00 | 11:44 | ||
2. | Daniil Melnitskiy | Nord West | RUS | 12:00:00 | 11:54 | |
3. | Lasse Viilo | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 12:16 | ||
4. | Leevi Roine | Delta | 12:00:00 | 12:18 | ||
5. | Arttu Lindqvist | Kuusankosken Urheiluseura | 12:00:00 | 12:31 | ||
6. | Lasse Laakso | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 12:37 | ||
7. | Lassi Vaismaa | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 12:47 | ||
8. | Iiro Kurttila | Navi | 12:00:00 | 13:08 | ||
9. | Saku Hakulinen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 13:09 | ||
10. | Roni Luukkanen | SK Vuoksi | 12:00:00 | 13:18 | ||
11. | Vili Mähönen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 13:19 | ||
12. | Vesa Nokka | Rasti 88 | 12:00:00 | 13:21 | ||
13. | Leevi Keronen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 13:31 | ||
14. | Miika Tala | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 13:57 | ||
15. | Oskari Silvennoinen | Kalevan Rasti | 12:00:00 | 13:58 | ||
16. | Teemu Kerkola | Suomusjärven Sisu | 12:00:00 | 14:29 | ||
17. | Markus Simonen | Kalevan Rasti | 12:00:00 | 14:40 | ||
18. | Vertti Lepo | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 14:42 | ||
19. | Eero Rötsä | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 14:48 | ||
20. | Vilppu Viinikainen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 14:52 | ||
21. | Väinö Kotro | Kymin Suunnistajat | 12:00:00 | 14:54 | ||
22. | Eero Turkki | Olavin Rasti | 12:00:00 | 14:59 | ||
23. | Jussi Jalonen | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 15:47 | ||
24. | Denis Smirnov | BelieNochi | RUS | 12:00:00 | 15:48 | |
24. | Ilya Doroshev | Lytkarino | RUS | 12:00:00 | 15:48 | |
26. | Juho Ojala | Ulvilan Ura | 12:00:00 | 15:52 | ||
27. | Markus Harald Pais | Ok West | EST | 12:00:00 | 16:28 | |
28. | Jani Manderbacka | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | 16:49 | ||
29. | Mikko Tervakangas | Espoon Suunta | 12:00:00 | 16:51 | ||
30. | Markus Suutari | Sippurasti | 12:00:00 | 16:52 | ||
31. | Pieti Liukka | Kalevan Rasti | 12:00:00 | 16:54 | ||
32. | Valentin Degtev | Juventa | RUS | 12:00:00 | 17:07 | |
33. | Eetu Martikainen | Ilomantsin Urheilijat | 12:00:00 | 17:57 | ||
34. | Andrey Lakomkin | Kalinka | RUS | 12:00:00 | 17:59 | |
35. | Nikita Shevchenko | Juventa | RUS | 12:00:00 | 18:01 | |
36. | Aleksi Mutka | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 18:33 | ||
37. | Lukas Enlund | IF Femman | 12:00:00 | 19:46 | ||
38. | Janne Lehtimäki | Hiisirasti | 12:00:00 | 20:14 | ||
39. | Egor Shashinkov | Sestrorets | RUS | 12:00:00 | 20:19 | |
40. | Arttu Asikainen | Navi | 12:00:00 | 21:13 | ||
41. | Topias Kulmala | Keuruun Kisailijat | 12:00:00 | 21:27 | ||
42. | Vitalii Pustovoyt | ABCSt-Pete | RUS | 12:00:00 | 23:38 | |
43. | Artem Pkin | Juventa | RUS | 12:00:00 | 26:01 | |
44. | Jaakko Myllys | Olavin Rasti | 12:00:00 | 30:24 | ||
45. | Toivo Hursti | Espoon Suunta | 12:00:00 | 30:37 | ||
46. | Semen Kisil | Onego | RUS | 12:00:00 | 37:49 | |
47. | Denis Khimanych | Foton-Mosc | RUS | 12:00:00 | 50:58 | |
Pyry Sirviö | SK Pohjantähti | 12:00:00 | DNS | |||
Pyry Mattila | KuUs | 12:00:00 | DNS | |||
Eetu Hänninen | RastiPiikkiö | 12:00:00 | DNS |