Starting time | 3,3 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Marina Rudenko | Polar Star | RUS | 12:00:00 | 29:55 | |
2. | Virpi Tilli | Lynx | 12:00:00 | 30:05 | ||
3. | Eija Rantala | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 35:02 | ||
4. | Anne Kahelin | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 35:35 | ||
5. | Mari Tuomaala | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 36:33 | ||
6. | Mervi Heinaro | Espoon Suunta | 12:00:00 | 36:38 | ||
7. | Minna Polvela | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 37:24 | ||
8. | Mirka Oikkonen | Ounasvaaran Hiihtoseura | 12:00:00 | 38:56 | ||
9. | Helena Alden-Nieminen | Akilles OK | 12:00:00 | 39:31 | ||
10. | Tarja Huostila | Lammin Säkiä | 12:00:00 | 39:42 | ||
11. | Irina Skvortsova | Vesta | RUS | 12:00:00 | 39:50 | |
12. | Tatiana Ivanova | YarkiyMir | RUS | 12:00:00 | 39:52 | |
13. | Susanna Miettinen | Delta | 12:00:00 | 42:54 | ||
14. | Irina Mayorova | LegendaChe | RUS | 12:00:00 | 43:22 | |
15. | Tarja Tuovinen | Lapin Sudet | 12:00:00 | 44:47 | ||
16. | Olga Buslova | Saint-Pete | RUS | 12:00:00 | 45:20 | |
17. | Heli Lehmussaari-Rehn | Lynx | 12:00:00 | 46:40 | ||
18. | Heli Liukka | Kalevan Rasti | 12:00:00 | 46:56 | ||
19. | Teija Siltanen-Ström | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 47:04 | ||
20. | Anne Malin | Salon Vilpas | 12:00:00 | 47:20 | ||
21. | Susanna Pyökäri | RastiPiikkiö | 12:00:00 | 47:59 | ||
22. | Tetiana Lavryk | SFGU | UKR | 12:00:00 | 49:14 | |
23. | Anne Karanta | Kadonneenr | 12:00:00 | 50:46 | ||
24. | Tuula Matikainen | Keski-Karjalan Rasti | 12:00:00 | 51:05 | ||
25. | Maarit Kaitola | Rastiketut | 12:00:00 | 52:46 | ||
26. | Minna Haapalainen | Rastiketut | 12:00:00 | 55:01 | ||
27. | Liisa Myllys | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 55:21 | ||
28. | Elena Volkova | NorthernWi | RUS | 12:00:00 | 55:31 | |
29. | Tuovi Korsimo | Paimion Rasti | 12:00:00 | 56:08 | ||
30. | Teija Sahlström | Espoon Akilles | 12:00:00 | 56:15 | ||
31. | Katja Rantala | Riihimäen Suunnistajat | 12:00:00 | 58:24 | ||
32. | Päivi Saukkonen | Pihkaniskat | 12:00:00 | 1:00:11 | ||
33. | Piia Vuorela | Espoon Akilles | 12:00:00 | 1:00:34 | ||
34. | Larisa Andreeva | Dialog-V:N | RUS | 12:00:00 | 1:03:05 | |
35. | Maria Käki | Kuusankosken Urheiluseura | 12:00:00 | 1:05:44 | ||
36. | Ljudmila Melnikova | Petroskoi | RUS | 12:00:00 | 1:07:06 | |
37. | Tarja Simola | Lounais-Hämeen Rasti | 12:00:00 | 1:08:59 | ||
38. | Katriina Ovaska | Luumäen Rasti | 12:00:00 | 1:09:04 | ||
39. | Anu Liljeström | Olavin Rasti | 12:00:00 | 1:17:52 | ||
40. | Rahn Brigitta Josef | OLGSuhr | SUI | 12:00:00 | 1:46:53 | |
Gelena Shelekhina | MolodoyBoe | RUS | 12:00:00 | DQ | ||
Ulla Klemettinen | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | DQ | |||
Nadezhda Balandina | LegendaChe | RUS | 12:00:00 | DQ | ||
Anne Paalanen | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | DNS |