Starting time | 6,7 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Leena Kukkonen | Iisalmen Visa | 12:00:00 | 1:07:18 | ||
2. | Paula Porkka | Delta | 12:00:00 | 1:08:45 | ||
3. | Johanna Hulkkonen | Pihkaniskat | 12:00:00 | 1:09:51 | ||
4. | Signe Dambe | Paimion Rasti | 12:00:00 | 1:10:59 | ||
5. | Iana Melnyk | SFGU | UKR | 12:00:00 | 1:13:00 | |
6. | Yana Kalugina | Vesta | RUS | 12:00:00 | 1:13:46 | |
7. | Tiina Isoniemi | Rasti-Jyry | 12:00:00 | 1:14:17 | ||
8. | Heli Noponen | Delta | 12:00:00 | 1:14:48 | ||
9. | Natalia Pikova | Lynx | 12:00:00 | 1:15:00 | ||
10. | Eveliina Pusa | Lappeen Riento | 12:00:00 | 1:16:03 | ||
11. | Laura Virekunnas | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 1:18:07 | ||
12. | Marilin Sulg | OKOrvand | EST | 12:00:00 | 1:18:09 | |
13. | Nadejda Dvorko | ABCSt-Pete | RUS | 12:00:00 | 1:20:55 | |
14. | Anna Kurkela | Ounasvaaran Hiihtoseura | 12:00:00 | 1:23:19 | ||
15. | Kaisa Karjalainen | Savon Rasti | 12:00:00 | 1:23:42 | ||
16. | Riikka Suomalainen | Lappeen Riento | 12:00:00 | 1:26:01 | ||
17. | Tatiana Fadeeva | Moscow | RUS | 12:00:00 | 1:26:55 | |
18. | Polina Kuznetsova | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 1:27:15 | ||
19. | Marie Desrumaux | VALMO | FRA | 12:00:00 | 1:27:32 | |
20. | Agnes Harreither | TeamAustri | AUT | 12:00:00 | 1:28:13 | |
21. | Ildiko Szivak | GeoBioTeam | HUN | 12:00:00 | 1:28:19 | |
22. | Anne Norrkniivilä | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 1:30:28 | ||
23. | Eva Sebok | GeoBioTeam | HUN | 12:00:00 | 1:35:21 | |
24. | Anne Honkanen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 1:38:06 | ||
25. | Tuuli Kettunen | Säyneisen Salpa | 12:00:00 | 1:39:25 | ||
26. | Hanna Tuomisto | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 1:44:39 | ||
27. | Tanja Nyholm | Karkki-Rasti | 12:00:00 | 1:49:48 | ||
28. | Marina Ivanova | Tainionkos | RUS | 12:00:00 | 1:58:22 | |
29. | Eva Haberkorne-Vimba | Ziemelkurz | LAT | 12:00:00 | 2:13:53 | |
30. | Yumiko Nagakura | O-sake-dai | JPN | 12:00:00 | 2:32:22 | |
Ona Rafols | Catalonia Team | CAT | 12:00:00 | DNS | ||
Elina Virekunnas | Delta | 12:00:00 | DNF | |||
Viktoria Kobeleva | Lytkarino | RUS | 12:00:00 | DQ | ||
Teija Rantala | Iisalmen Visa | 12:00:00 | DNS | |||
Kaija Rantoja | Rastiketut | 12:00:00 | DNS | |||
Carla Guillen | Catalonia Team | CAT | 12:00:00 | DNS | ||
Anna Serralonga | Catalonia Team | CAT | 12:00:00 | DNS |