Starting time | 2,2 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Anna Haataja | Ounasvaaran Hiihtoseura | 12:00:00 | 18:27 | ||
2. | Anastasia Pesegova | Nord West | RUS | 12:00:00 | 20:08 | |
3. | Jemina Kokkinen | Jämsän Retki-Veikot | 12:00:00 | 20:15 | ||
4. | Evgenia Ivanova | Kirishi-La | RUS | 12:00:00 | 20:19 | |
5. | Zlata Malysheva | Nord West | RUS | 12:00:00 | 20:20 | |
6. | Karoliina Ukskoski | Perhon Kiri | 12:00:00 | 20:34 | ||
7. | My Kippilä | OK Orient | 12:00:00 | 20:59 | ||
8. | Vilma Juvakka | Lappeen Riento | 12:00:00 | 21:05 | ||
9. | Veera Koski-Säntti | Rasti-Kurikka | 12:00:00 | 21:13 | ||
10. | Sarianna Sievi-Korte | Hiisirasti | 12:00:00 | 22:07 | ||
11. | Liybov Balandina | LegendaChe | RUS | 12:00:00 | 22:09 | |
12. | Annabella Tolonen | RaRy | 12:00:00 | 22:29 | ||
13. | Anna-Reetta Reunanen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 22:52 | ||
14. | Mirabella Tolonen | RaRy | 12:00:00 | 22:55 | ||
15. | Salla Pajula | Lapuan Virkiä | 12:00:00 | 22:57 | ||
16. | Carina Polzer | TeamAustri | AUT | 12:00:00 | 23:18 | |
17. | Julia Korhonen | Raja-Karjalan Suunnistajat | 12:00:00 | 23:56 | ||
18. | Nelli Rehn | Lynx | 12:00:00 | 24:02 | ||
19. | Jessika Rolig | Hauhon Sisu | 12:00:00 | 24:35 | ||
20. | Annija Anna Zalaiskalna | Toktaka | LAT | 12:00:00 | 24:38 | |
21. | Julia Munck | Olavin Rasti | 12:00:00 | 24:57 | ||
22. | Hanne Manderbacka | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | 25:06 | ||
23. | Heidi Mikkola | Kankaanpään Suunnistajat | 12:00:00 | 25:17 | ||
24. | Petra Aho | Navi | 12:00:00 | 25:34 | ||
25. | Sanni Marttinen | Navi | 12:00:00 | 25:38 | ||
26. | Niina Reponen | Paimion Rasti | 12:00:00 | 25:49 | ||
27. | Netta Rajamäki | Kangasala SK | 12:00:00 | 25:57 | ||
28. | Anika Gassner | TeamAustri | AUT | 12:00:00 | 27:30 | |
29. | Olga Baranenko | Juventa | RUS | 12:00:00 | 27:45 | |
30. | Maja Morawska | Flota Gdynia | POL | 12:00:00 | 28:05 | |
31. | Anni-Elina Koskiaho | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 28:27 | ||
32. | Saana Suutari | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 29:11 | ||
33. | Hanna Rainio | OK Orient | 12:00:00 | 29:20 | ||
34. | Frida Reinikka | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | 29:50 | ||
35. | Elin Lövdal | IF Femman | 12:00:00 | 31:15 | ||
36. | Barbara Rahn | OLGSuhr | SUI | 12:00:00 | 31:24 | |
37. | Henna Mikkonen | Savon Suunta | 12:00:00 | 31:46 | ||
38. | Varvara Novikova | Kuzmolovo1 | RUS | 12:00:00 | 31:47 | |
38. | Irina Stroganova | Polar Star | RUS | 12:00:00 | 31:47 | |
40. | Victoria Meltser | NordWest | RUS | 12:00:00 | 32:25 | |
41. | Denise Hlosta | TeamAustri | AUT | 12:00:00 | 33:24 | |
42. | Kiia Lampinen | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | 33:25 | ||
43. | Heini Tarvainen | Navi | 12:00:00 | 34:47 | ||
44. | Anna Osipova | EVEREST-RU | RUS | 12:00:00 | 35:50 | |
45. | Tuulia Kivistö | IF Sibbo-Vargarna | 12:00:00 | 36:32 | ||
46. | Aino Summanen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 37:33 | ||
47. | Iina Kaitola | Rastiketut | 12:00:00 | 39:43 | ||
48. | Archakova Anna | Orienta-Ky | RUS | 12:00:00 | 39:55 | |
49. | Enni Haapalainen | Rastiketut | 12:00:00 | 41:46 | ||
50. | Elli Lassila | Kuortaneen Kunto | 12:00:00 | 47:10 | ||
51. | Alma Pyymäki | Kouvolan Rasti-72 | 12:00:00 | 48:00 | ||
52. | Virpi Hyytiäinen | Juvan Urheilijat | 12:00:00 | 49:19 | ||
53. | Minttu Paunu | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 54:41 | ||
54. | Pilvi Kemppinen | Lappeen Riento | 12:00:00 | 1:00:10 | ||
Mona Juppo | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | DNS | |||
Stephanie Krapesch | TeamAustri | AUT | 12:00:00 | DNS |