Starting time | 2,1 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Annabella Tolonen | RaRy | 12:00:00 | 18:15 | ||
2. | Mirabella Tolonen | RaRy | 12:00:00 | 18:44 | ||
3. | Anna Haataja | Ounasvaaran Hiihtoseura | 12:00:00 | 19:06 | ||
4. | Maja Morawska | Flota Gdynia | POL | 12:00:00 | 19:23 | |
5. | Salla Pajula | Lapuan Virkiä | 12:00:00 | 20:13 | ||
6. | Petra Aho | Navi | 12:00:00 | 20:41 | ||
7. | Netta Rajamäki | Kangasala SK | 12:00:00 | 20:47 | ||
8. | Liybov Balandina | LegendaChe | RUS | 12:00:00 | 21:15 | |
9. | Niina Reponen | Paimion Rasti | 12:00:00 | 21:21 | ||
10. | Julia Korhonen | Raja-Karjalan Suunnistajat | 12:00:00 | 21:29 | ||
11. | Zlata Malysheva | Nord West | RUS | 12:00:00 | 21:57 | |
12. | Anna-Reetta Reunanen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 23:06 | ||
13. | Annija Anna Zalaiskalna | Toktaka | LAT | 12:00:00 | 23:24 | |
14. | Jemina Kokkinen | Jämsän Retki-Veikot | 12:00:00 | 23:32 | ||
15. | My Kippilä | OK Orient | 12:00:00 | 23:42 | ||
16. | Evgenia Ivanova | Kirishi-La | RUS | 12:00:00 | 23:55 | |
17. | Sanni Marttinen | Navi | 12:00:00 | 24:20 | ||
18. | Nelli Rehn | Lynx | 12:00:00 | 24:21 | ||
19. | Julia Munck | Olavin Rasti | 12:00:00 | 24:31 | ||
20. | Elin Lövdal | IF Femman | 12:00:00 | 25:04 | ||
21. | Kiia Lampinen | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | 25:05 | ||
22. | Frida Reinikka | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | 25:48 | ||
23. | Sarianna Sievi-Korte | Hiisirasti | 12:00:00 | 26:17 | ||
23. | Saana Suutari | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 26:17 | ||
25. | Heidi Mikkola | Kankaanpään Suunnistajat | 12:00:00 | 26:40 | ||
26. | Aino Summanen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 26:49 | ||
27. | Hanna Rainio | OK Orient | 12:00:00 | 27:12 | ||
28. | Vilma Juvakka | Lappeen Riento | 12:00:00 | 27:23 | ||
29. | Enni Haapalainen | Rastiketut | 12:00:00 | 27:35 | ||
30. | Anastasia Pesegova | Nord West | RUS | 12:00:00 | 28:10 | |
31. | Anika Gassner | TeamAustri | AUT | 12:00:00 | 28:12 | |
32. | Veera Koski-Säntti | Rasti-Kurikka | 12:00:00 | 28:21 | ||
33. | Anni-Elina Koskiaho | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 28:50 | ||
34. | Jessika Rolig | Hauhon Sisu | 12:00:00 | 30:15 | ||
35. | Victoria Meltser | NordWest | RUS | 12:00:00 | 30:21 | |
36. | Olga Baranenko | Juventa | RUS | 12:00:00 | 30:30 | |
37. | Carina Polzer | TeamAustri | AUT | 12:00:00 | 31:18 | |
38. | Denise Hlosta | TeamAustri | AUT | 12:00:00 | 31:57 | |
39. | Archakova Anna | Orienta-Ky | RUS | 12:00:00 | 34:03 | |
40. | Varvara Novikova | Kuzmolovo1 | RUS | 12:00:00 | 34:05 | |
41. | Hanne Manderbacka | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | 35:02 | ||
42. | Heini Tarvainen | Navi | 12:00:00 | 35:35 | ||
43. | Elli Lassila | Kuortaneen Kunto | 12:00:00 | 36:15 | ||
44. | Iina Kaitola | Rastiketut | 12:00:00 | 37:22 | ||
45. | Barbara Rahn | OLGSuhr | SUI | 12:00:00 | 39:17 | |
46. | Pilvi Kemppinen | Lappeen Riento | 12:00:00 | 41:42 | ||
47. | Anna Osipova | EVEREST-RU | RUS | 12:00:00 | 42:25 | |
48. | Tuulia Kivistö | IF Sibbo-Vargarna | 12:00:00 | 43:02 | ||
49. | Alma Pyymäki | Kouvolan Rasti-72 | 12:00:00 | 49:42 | ||
50. | Irina Stroganova | Polar Star | RUS | 12:00:00 | 51:58 | |
51. | Minttu Paunu | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 53:32 | ||
52. | Henna Mikkonen | Savon Suunta | 12:00:00 | 56:05 | ||
53. | Virpi Hyytiäinen | Juvan Urheilijat | 12:00:00 | 1:19:17 | ||
Mona Juppo | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | DNS | |||
Karoliina Ukskoski | Perhon Kiri | 12:00:00 | DQ | |||
Stephanie Krapesch | TeamAustri | AUT | 12:00:00 | DNS |