Starting time | 2,0 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Henna Pylvänäinen | Sippurasti | 12:00:00 | 17:45 | ||
2. | Anni Muhonen | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | 21:27 | ||
3. | Aino Lampinen | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | 21:43 | ||
4. | Tiina Mäntylä | Rastiketut | 12:00:00 | 22:13 | ||
5. | Elsa Peltonen | Itä-Päijänteen Rasti | 12:00:00 | 24:20 | ||
6. | Venla Nurmi | Rastiketut | 12:00:00 | 25:06 | ||
7. | Veera Hokka | IF Sibbo-Vargarna | 12:00:00 | 25:13 | ||
8. | Julia Himilä | Delta | 12:00:00 | 25:28 | ||
9. | Minna Lonka | SK Vuoksi | 12:00:00 | 26:01 | ||
10. | Sanni Perälä | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | 26:25 | ||
11. | Kia Lehtimäki | Hiisirasti | 12:00:00 | 26:31 | ||
12. | Milja Pohjonen | Ikaalisten Nouseva-Voima | 12:00:00 | 27:08 | ||
13. | Julia Koivisto | Kortesjärven Järvi-Veikot | 12:00:00 | 27:20 | ||
14. | Emmi Korhonen | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 28:39 | ||
15. | Veera Roine | Delta | 12:00:00 | 29:25 | ||
16. | Jenni Jäkälä | SK Vuoksi | 12:00:00 | 30:16 | ||
17. | Annu Pylkkänen | Savon Suunta | 12:00:00 | 30:24 | ||
18. | Julia Karpenko | Juventa | RUS | 12:00:00 | 30:30 | |
19. | Siiri Lyytikäinen | Lappeen Riento | 12:00:00 | 30:50 | ||
20. | Viivi Varjus | SK Vuoksi | 12:00:00 | 31:41 | ||
21. | Mira Mandell | IF Femman | 12:00:00 | 32:37 | ||
22. | Katri Leinonen | Keuruun Kisailijat | 12:00:00 | 33:53 | ||
23. | Mari Ryytty | SK Vuoksi | 12:00:00 | 37:53 | ||
24. | Zlata Averchenkova | ABCSt-Pete | RUS | 12:00:00 | 39:08 | |
25. | Emma Kivilaakso | Lynx | 12:00:00 | 39:25 | ||
26. | Venla Polvela | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 39:59 | ||
27. | Tessa Tähtinen | Päijät-Rasti | 12:00:00 | 41:02 | ||
28. | Anna Ivanova | Gulfstream | RUS | 12:00:00 | 41:07 | |
29. | Sanni Prittinen | Hämeenlinnan Tarmo | 12:00:00 | 41:35 | ||
30. | Svetlana Blagonravova | Olimp-Vidn | RUS | 12:00:00 | 42:24 | |
31. | Katri Katainen | Keuruun Kisailijat | 12:00:00 | 45:11 | ||
32. | Xenia Rabinovich | NorthernWi | RUS | 12:00:00 | 45:29 | |
33. | Maria Tarasova | Gulfstream | RUS | 12:00:00 | 46:09 | |
34. | Maija Laasanen | Laihian Luja | 12:00:00 | 53:22 | ||
35. | Freia Gustafsson | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 53:54 | ||
36. | Saara-Maria Kahiala | Pihkaniskat | 12:00:00 | 1:02:49 | ||
37. | Ekaterina Fadeeva | NorthernWi | RUS | 12:00:00 | 1:14:39 | |
38. | Henriikka Tilli | Lynx | 12:00:00 | 1:17:09 | ||
39. | Arina Bektasheva | Sestrorets | RUS | 12:00:00 | 1:22:38 | |
40. | Sofia Averchenkova | ABCSt-Pete | RUS | 12:00:00 | 1:25:12 | |
Emmilotta Backman | OK77 | 12:00:00 | DNS | |||
Antonina Shtolina | Olimp-Vidn | RUS | 12:00:00 | DNF | ||
Mimmu Kokko | Tarpian Suunta | 12:00:00 | DQ | |||
Claudia Kantola | Lahden Suunnistajat-37 | 12:00:00 | DNS |