Starting time | 2,7 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sara Kurth | Ounasvaaran Hiihtoseura | 12:00:00 | 17:04 | ||
2. | Hilda Kukonlehto | Kangasala SK | 12:00:00 | 18:08 | ||
3. | Siiri Saalo | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 20:23 | ||
4. | Maria Blinova | BelieNochi | RUS | 12:00:00 | 21:30 | |
5. | Veera Haavisto | Kyrös-Rasti | 12:00:00 | 21:40 | ||
6. | Sanni Oikkonen | Ounasvaaran Hiihtoseura | 12:00:00 | 21:44 | ||
7. | Viivi Voutilainen | Muuramen Rasti | 12:00:00 | 22:59 | ||
8. | Siiri Silvennoinen | Kalevan Rasti | 12:00:00 | 23:16 | ||
9. | Venla Taulavuori | Alatornion Pirkat | 12:00:00 | 24:06 | ||
10. | Sofia Haglund | Solf IK | 12:00:00 | 25:09 | ||
11. | Kati Lilja | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 25:24 | ||
12. | Venla Turakainen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 25:37 | ||
13. | Jessica Lauter | LauterTeam | EST | 12:00:00 | 25:46 | |
14. | Saara Saalo | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 26:01 | ||
15. | Anni Nykänen | Navi | 12:00:00 | 26:22 | ||
16. | Taika Kangas | SK Pohjantähti | 12:00:00 | 27:04 | ||
17. | Kaisa Klemettinen | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 27:07 | ||
18. | Henna Lehtonen | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 28:13 | ||
19. | Maria Temkina | NorthernWi | RUS | 12:00:00 | 28:18 | |
20. | Liya Beard | Lytkarino | RUS | 12:00:00 | 28:56 | |
21. | Siina Heiskanen | Kangasniemen Kalske | 12:00:00 | 29:19 | ||
22. | Saara Holopainen | Suunta-Veikot | 12:00:00 | 29:25 | ||
23. | Fia Snickars | Solf IK | 12:00:00 | 29:38 | ||
24. | Essi Lautamäki | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 30:11 | ||
25. | Ellen Heinaro | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 30:32 | ||
26. | Aleksandra Lebedenko | Juventa | RUS | 12:00:00 | 30:43 | |
27. | Petra Lehtinen | Kauhajoen Karhu | 12:00:00 | 30:45 | ||
28. | Kaisa Haanpää | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 30:51 | ||
29. | Nelli Niskanen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 30:59 | ||
30. | Jutta Ojala | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 31:23 | ||
31. | Sofia Mukhacheva | ABCSt-Pete | RUS | 12:00:00 | 31:37 | |
32. | Essi Korhonen | SK Vuoksi | 12:00:00 | 31:48 | ||
33. | Venla Hokka | IF Sibbo-Vargarna | 12:00:00 | 32:11 | ||
34. | Elli Ahola | Rastiketut | 12:00:00 | 32:21 | ||
35. | Sanni Miettinen | Delta | 12:00:00 | 32:42 | ||
36. | Wilma Arrakoski | OK77 | 12:00:00 | 34:23 | ||
37. | Elina Ilonen | SK Vuoksi | 12:00:00 | 34:46 | ||
38. | Anna Ojala | Kuusankosken Urheiluseura | 12:00:00 | 35:02 | ||
39. | Aino Palmen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 35:21 | ||
40. | Anastasiya Mashchenko | ABCSt-Pete | RUS | 12:00:00 | 35:26 | |
41. | Daria Yatsenko | BelieNochi | RUS | 12:00:00 | 37:36 | |
42. | Patricia Knip | IF Femman | 12:00:00 | 37:50 | ||
43. | Kristel Kalve | Estonia | EST | 12:00:00 | 39:55 | |
44. | Veronika Visherskaya | BelieNochi | RUS | 12:00:00 | 40:24 | |
45. | Minna Turtiainen | Olavin Rasti | 12:00:00 | 41:57 | ||
46. | Aino Näpänkangas | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 42:14 | ||
47. | Elisa Mattila | Kyrös-Rasti | 12:00:00 | 42:38 | ||
48. | Daria Diakonova | SKRUMMosco | RUS | 12:00:00 | 43:41 | |
49. | Yulia Egorova | YarkiyMir | RUS | 12:00:00 | 55:30 | |
Nea Rapo | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | DNS | |||
Anniina Tuominen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | DNS | |||
Elina Heinonen | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | DNS | |||
Iris Juhola | Lahden Suunnistajat-37 | 12:00:00 | DNS |