Starting time | 1,9 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Siiri Saalo | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 11:55 | ||
2. | Hilda Kukonlehto | Kangasala SK | 12:00:00 | 12:02 | ||
3. | Sara Kurth | Ounasvaaran Hiihtoseura | 12:00:00 | 12:04 | ||
4. | Veera Haavisto | Kyrös-Rasti | 12:00:00 | 13:11 | ||
5. | Venla Turakainen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 13:38 | ||
6. | Siiri Silvennoinen | Kalevan Rasti | 12:00:00 | 13:57 | ||
7. | Petra Lehtinen | Kauhajoen Karhu | 12:00:00 | 14:17 | ||
8. | Viivi Voutilainen | Muuramen Rasti | 12:00:00 | 14:23 | ||
9. | Sanni Oikkonen | Ounasvaaran Hiihtoseura | 12:00:00 | 14:46 | ||
10. | Kaisa Klemettinen | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 15:17 | ||
11. | Miia Salmi | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 15:25 | ||
12. | Siina Heiskanen | Kangasniemen Kalske | 12:00:00 | 15:27 | ||
13. | Liya Beard | Lytkarino | RUS | 12:00:00 | 15:58 | |
14. | Kaisa Haanpää | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 16:07 | ||
15. | Saara Saalo | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 16:21 | ||
15. | Sofia Haglund | Solf IK | 12:00:00 | 16:21 | ||
17. | Anniina Tuominen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 16:29 | ||
18. | Anni Nykänen | Navi | 12:00:00 | 16:36 | ||
19. | Venla Taulavuori | Alatornion Pirkat | 12:00:00 | 16:38 | ||
20. | Fia Snickars | Solf IK | 12:00:00 | 17:05 | ||
21. | Elisa Mattila | Kyrös-Rasti | 12:00:00 | 17:21 | ||
22. | Ellen Heinaro | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 18:00 | ||
23. | Henna Lehtonen | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 18:08 | ||
24. | Maria Blinova | BelieNochi | RUS | 12:00:00 | 18:12 | |
25. | Kati Lilja | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 18:28 | ||
26. | Aleksandra Lebedenko | Juventa | RUS | 12:00:00 | 18:32 | |
27. | Taika Kangas | SK Pohjantähti | 12:00:00 | 19:07 | ||
28. | Jutta Ojala | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 19:27 | ||
29. | Venla Hokka | IF Sibbo-Vargarna | 12:00:00 | 19:41 | ||
30. | Essi Korhonen | SK Vuoksi | 12:00:00 | 20:11 | ||
31. | Saara Holopainen | Suunta-Veikot | 12:00:00 | 20:22 | ||
32. | Nelli Niskanen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 20:26 | ||
33. | Essi Lautamäki | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 20:43 | ||
34. | Roosa Laine | Kokkolan Suunnistajat | 12:00:00 | 20:52 | ||
35. | Iris Juhola | Lahden Suunnistajat-37 | 12:00:00 | 21:01 | ||
36. | Elina Heinonen | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 21:06 | ||
37. | Elina Ilonen | SK Vuoksi | 12:00:00 | 21:18 | ||
38. | Sanni Miettinen | Delta | 12:00:00 | 21:40 | ||
39. | Maria Temkina | NorthernWi | RUS | 12:00:00 | 21:59 | |
40. | Elli Ahola | Rastiketut | 12:00:00 | 22:25 | ||
41. | Veronika Visherskaya | BelieNochi | RUS | 12:00:00 | 22:27 | |
42. | Aino Näpänkangas | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 23:03 | ||
43. | Wilma Arrakoski | OK77 | 12:00:00 | 23:12 | ||
44. | Patricia Knip | IF Femman | 12:00:00 | 24:08 | ||
44. | Anna Ojala | Kuusankosken Urheiluseura | 12:00:00 | 24:08 | ||
46. | Sofia Mukhacheva | ABCSt-Pete | RUS | 12:00:00 | 24:56 | |
47. | Minna Turtiainen | Olavin Rasti | 12:00:00 | 25:32 | ||
48. | Anastasiya Mashchenko | ABCSt-Pete | RUS | 12:00:00 | 26:02 | |
49. | Jessica Lauter | LauterTeam | EST | 12:00:00 | 26:46 | |
50. | Nea Rapo | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | 29:39 | ||
51. | Yulia Egorova | YarkiyMir | RUS | 12:00:00 | 30:27 | |
52. | Kristel Kalve | Estonia | EST | 12:00:00 | 32:26 | |
53. | Daria Diakonova | SKRUMMosco | RUS | 12:00:00 | 36:58 | |
Jenni Ovaska | Luumäen Rasti | 12:00:00 | DNS | |||
Daria Yatsenko | BelieNochi | RUS | 12:00:00 | DNS |