Starting time | 20,0 km |
21,1 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tiina Riepula | Kempele | 14:00:00 | |||||
Mari Kutila | Muhos | 14:00:00 | |||||
Minna Hujanen | Kemi | 14:00:00 | |||||
Kaisu Veijo | Oulu | 14:00:00 | |||||
Tuija Luoto | Hyvinkää | 14:00:00 | |||||
Lea Härkönen | Hyvinkää | 14:00:00 | |||||
Anitta Tervo | Sotkamon Jymy | 14:00:00 | |||||
Heli Hiltunen | Tampere | 14:00:00 | |||||
Leena Laitinen | Nummela | 14:00:00 | |||||
Riitta Iivari | Rovaniemi | 14:00:00 | |||||
Tarja Sinkkonen | K-Supermarket/ruokakesko | 14:00:00 | |||||
Sonja Angeria-Rousu | Ylitornio | 14:00:00 | |||||
Tarja Suomalainen | Lahti | 14:00:00 | |||||
Maaret Uotinen | Varkaus | 14:00:00 | |||||
Eeva Vuorinen | Huilis | 14:00:00 | |||||
Elina Suoninen | Tampere | 14:00:00 | |||||
Leena Puttonen | Vilppula | 14:00:00 | |||||
Heidi Vittaniemi | Jääli | 14:00:00 | |||||
Sari Juntura | Tornio | 14:00:00 | |||||
Tanja Haapanen | Oulu | 14:00:00 | |||||
Sanna Pauliina Heikkinen | Kuusamo | 14:00:00 | |||||
Kirsi Uski | Kouvola | 14:00:00 | |||||
Sisko Korkiakoski | Oulu | 14:00:00 | |||||
Marja Salonen | Vantaa | 14:00:00 | |||||
Eeva Tuomenoksa | Lappeenranta | 14:00:00 | |||||
Tiina Myllylä | Kouvola | 14:00:00 | |||||
Eija Petäjäjärvi | Rape | 14:00:00 | |||||
Irja Ruokamo | Lampelan Saha Oy | 14:00:00 | |||||
Airi Ruokamo | Lampelan Saha Oy | 14:00:00 | |||||
Eeva Liisa Vahtola | Prisma Kemi | 14:00:00 | |||||
Soili Tuulaniemi | Kemijärvi | 14:00:00 | |||||
Heidi Länkinen | Oulu, Pam Os. 135 | 14:00:00 | |||||
Helena Rimpeläinen | Oulu, Pam Os. 135 | 14:00:00 | |||||
Sanna Sipilä | Oulu | 14:00:00 | |||||
Katri Korolainen | Oulu | 14:00:00 | |||||
Katri Ryttyläinen | Jyväskylän Amk | 14:00:00 | |||||
Riitta Syrjälä | Tampere | 14:00:00 | |||||
Päivi Vainiotalo | Ylivieska | 14:00:00 | |||||
Eija Niska | Team Niska | 14:00:00 | |||||
Tuula Unga | Sieppijärven Sisu | 14:00:00 | |||||
Elisa Koljonen | Tampere | 14:00:00 | |||||
Sirpa Kaipainen | Leppävirta | 14:00:00 | |||||
Inkeri Vähäkuopus | Fun Run Team Pudasjärvi | 14:00:00 | |||||
Jaana Nyman | Fun Run Team Pudasjärvi | 14:00:00 | |||||
Sirpa Unga | Sieppijärvi | 14:00:00 | |||||
Airi Kokko | Fun Run Team Pudasjärvi | 14:00:00 | |||||
Jaana Angeria | Tervola | 14:00:00 | |||||
Riitta Karjalainen | Onmky/ Kkm | 14:00:00 | |||||
Anne Kellolampi | Fun Run Team Pudasjärvi | 14:00:00 | |||||
Leena Parpala | Oulu | 14:00:00 | |||||
Päivi Ala-Uotila | Turku | 14:00:00 | |||||
Erja Okkonen | Savukoski | 14:00:00 | |||||
Tuula Tervonen | Oulunsalon Vasama | 14:00:00 | |||||
Jaana Repola | Rovaniemi | 14:00:00 | |||||
Anna Kuusela | Leon.fi | 14:00:00 | |||||
Tuulevi Tähtinen | Vilppula | 14:00:00 | |||||
Tarja Haahti | Rovaniemi | 14:00:00 | |||||
Virpi Mikkonen | Onmky/kkm | 14:00:00 | |||||
Seija Vihriälä | Kemijärvi | 14:00:00 | |||||
Kirsi Gröhn | Tampere | 14:00:00 | |||||
Kirsi Kaksonen | Kuopio | 14:00:00 | |||||
Urve Kirt | Sk Gränsen, Sverige | 14:00:00 | |||||
Aila Bragge | Kerava | 14:00:00 | |||||
Anne Kähkönen | Oulu | 14:00:00 | |||||
Seija Vanhala | Keminmaan Kasellit | 14:00:00 | |||||
Paula Loukkola | Oulu | 14:00:00 | |||||
Marja Haukilahti | Tornio | 14:00:00 | |||||
Terhi Ronkainen | Liminka | 14:00:00 | |||||
Anja Koutaniemi | Rovaniemi | 14:00:00 | |||||
Paula Mikkonen | Oulu | 14:00:00 | |||||
Outi Nasi | Sodankylän Kisasiskot | 14:00:00 | |||||
Teija Soini | Kello | 14:00:00 | |||||
Marja Rajasärkkä | Oulu | 14:00:00 | |||||
Anne Rissala | Amc | 14:00:00 | |||||
Sanna Väyrynen | Amc | 14:00:00 | |||||
Merja Kestilä | Keminmaan Kasellit | 14:00:00 | |||||
Seija Kangas-Kiljander | Oulu | 14:00:00 | |||||
Arja Alaluukas | Tornio | 14:00:00 | |||||
Saija Määttä | Kukkamarkkinat Oy | 14:00:00 | |||||
Katri Myllyniemi | Oulu | 14:00:00 | |||||
Paula Vuolle-Tanev | Kälviä | 14:00:00 | |||||
Pirjo Fält | Lohtaja | 14:00:00 | |||||
Eija Hiltula | Kurjenpolvet | 14:00:00 | |||||
Tiina Klemettilä | Onmky/kkm | 14:00:00 | |||||
Merja Tauriainen | Oulu | 14:00:00 | |||||
Mervi Rauhala | Kempele | 14:00:00 | |||||
Merja Avola | Tunturi Sussut | 14:00:00 | |||||
Taina Linna | Onmky/kkm | 14:00:00 | |||||
Sanna-Mari Tapiala-Lustig | Helsinki | 14:00:00 | |||||
Tarja Miettinen | Kemi | 14:00:00 | |||||
Elina Hippi | Rauma | 14:00:00 | |||||
Taina Viinikka | Kuusamo | 14:00:00 | |||||
Marjut Vuopio | Muonion Kiri | 14:00:00 | |||||
Marja-Leena Marttanen | Muonion Kiri | 14:00:00 | |||||
Tiina Koski | Sattasen Kyläseura | 14:00:00 | |||||
Katri Repo | Onmky/kkm | 14:00:00 | |||||
Heidi Niva | Helsinki | 14:00:00 | |||||
Minna Haulo | Rautajärvi | 14:00:00 | |||||
Marjo Ruokamo | Pentik | 14:00:00 | |||||
Sirpa Tuokko | Kittilän Kunta | 14:00:00 | |||||
Aila Uusikartano | Kittilän Kunta | 14:00:00 | |||||
Eija Mätäsaho | Kittilän Kunta | 14:00:00 | |||||
Anne Barsk | Heat-It Oy Rovaniemi | 14:00:00 | |||||
Päivi Laine | Tornio | 14:00:00 | |||||
Sari Saari | Hyvinkää | 14:00:00 | |||||
Eila Kurvinen | Oulu | 14:00:00 | |||||
Heli Kurula | Rovaniemi | 14:00:00 | |||||
Heidi Enlund | Taksi Kokkola | 14:00:00 | |||||
Päivi Niemelä | Pudasjärvi | 14:00:00 | |||||
Marja Tikkala | Tunturi Sussut | 14:00:00 | |||||
Tiina Rönkkö | Kuopio | 14:00:00 | |||||
Hilkka Konttaniemi | Pello | 14:00:00 | |||||
Johanna Rantala | Teku-Kajaani | 14:00:00 | |||||
Anne-Maria Salonen | Fc Goal | 14:00:00 | |||||
Seija Maijala | Lapve | 14:00:00 | |||||
Helena Tyystälä | Saku Ry / Ammattiopisto Lappia | 14:00:00 | |||||
Raili Lämsä | Sokos Hotelli Kuusamo | 14:00:00 | |||||
Raija Kaarina Kuivila | Sodankylä | 14:00:00 | |||||
Pirjo Kela | Rovaniemi | 14:00:00 | |||||
Marja Viik | Rovaniemi | 14:00:00 | |||||
Pirjo Vanhatalo | Rovaniemi | 14:00:00 | |||||
Anne Kumpula | Suomen Iholaser | 14:00:00 | |||||
Riitta Tapaninen | Sodankylä | 14:00:00 | |||||
Kaaren-Anni Näkkäläjärvi | Kittilän Kunta | 14:00:00 | |||||
Helena Lepojärvi | Lks | 14:00:00 | |||||
Arja Hiltunen | Rovaniemi | 14:00:00 | |||||
Marja Kilpeläinen | Oulu | 14:00:00 | |||||
Päivi Upola | Rovaniemi | 14:00:00 | |||||
Johanna Miettunen | Team Joutilaat | 14:00:00 | |||||
Tytti Sivonen | Salla | 14:00:00 | |||||
Anne Pyhtinen | Jääli | 14:00:00 | |||||
Päivi Autio | Illinrouvat | 14:00:00 | |||||
Johanna Antinoja | Kasellit/keminmaa | 14:00:00 | |||||
Riitta H. Kallinen | Team Joutilaat | 14:00:00 | |||||
Tarja Haapaniemi | Oulu | 14:00:00 | |||||
Jaana Sissala | Tukkateekki Tampere | 14:00:00 | |||||
Marjo Lantto | Keminmaan Kasellit | 14:00:00 | |||||
Teija Alamaunu | Keminmaan Kasellit | 14:00:00 | |||||
Arja Hyvärinen | Keminmaan Kasellit | 14:00:00 | |||||
Tuula Pantsar | Pello | 14:00:00 | |||||
Eija Tapio | Rovaniemi | 14:00:00 | |||||
Sinikka Poikela | Rovaniemi | 14:00:00 | |||||
Kristiina Ranttila | Inarin Yritys | 14:00:00 | |||||
Jaana Leminen-Lahdenperä | Lapin Fysioterpia | 14:00:00 | |||||
Mervi Saukkoriipi | Oulunsalon Vasama | 14:00:00 | |||||
Outi Salminen | Kangasala | 14:00:00 | |||||
Annukka Nuolimäki | Lapin Ammattiopisto | 14:00:00 | |||||
Taina Syväjärvi | Karesuvannon Kotaveikot | 14:00:00 | |||||
Marja Perälä | Rovaniemi | 14:00:00 | |||||
Susanna Bäckman | Espoo | 14:00:00 | |||||
Sari Tapojärvi | Kirkkonummi | 14:00:00 | |||||
Elli-Tarja Hallikainen | Tervolan Terävä | 14:00:00 | |||||
Teija Dunder | Oulu | 14:00:00 | |||||
Mervi Maronen | Tornio | 14:00:00 | |||||
Eine Kangas | Inarin Yritys | 14:00:00 | |||||
Ritva Kokkonen | Kuljetus Alafrantti | 14:00:00 | |||||
Airi Kallunki | Kuusamo | 14:00:00 | |||||
Anna-Kaisa Keiski | Kälviän Tarmo | 14:00:00 | |||||
Anne-Mari Nygård | Team Squeezy Finland | 14:00:00 | |||||
Jaana Aaltonen | Suinula | 14:00:00 | |||||
Eija Tuomi | Lavia | 14:00:00 | |||||
Sirpa-Liisa Latvala | Alajärven Ankkurit | 14:00:00 | |||||
Nina Similä | Team Squeezy Finland | 14:00:00 | |||||
Aila Kristo | Oulu | 14:00:00 | |||||
Maarit Pätsi | MKV | 14:00:00 | |||||
Päivi Rautajoki | Roi | 14:00:00 | |||||
Marjo Laevens | Unic-palvelut | 14:00:00 | |||||
Miia Mäkinen | RDS | 14:00:00 | |||||
Leena Tuppurainen | ONMKY/KKM | 14:00:00 | |||||
Sirpa Leinonen | Saku Ry / Ammattiopisto Lappia | 14:00:00 | |||||
Taina Kolmonen | Saku Ry / Ammattiopisto Lappia | 14:00:00 | |||||
Mari Virtanen | Varalan Maratonkoulu | 14:00:00 | |||||
Jaana Laakso | Niska Team Niska | 14:00:00 | |||||
Sirpa Kautto | Kittilä | 14:00:00 | |||||
Tiia Karppinen | Niska Team Niska | 14:00:00 | |||||
Tiina Huilaja | KauRe | 14:00:00 | |||||
Arja Virtanen | Niska Team Niska | 14:00:00 | |||||
Manuela Krämer | TUIL Norway | 14:00:00 | |||||
Tarja Holopainen | Niska Team Niska | 14:00:00 | |||||
Ulla Laasanen | Niska Team Niska | 14:00:00 | |||||
Pia Posio | Keminmaa | 14:00:00 | |||||
Leila Koskiniemi | Saku/Osao | 14:00:00 | |||||
Leena Lintulahti | Saku Ry / Ammattiopisto Lappia | 14:00:00 | |||||
Sirpa Ahonen | Saarenkylän Sisu | 14:00:00 | |||||
tina Liimatainen | Niska Team Niska | 14:00:00 | |||||
Eveliina Rytkönen | Niska Team Niska | 14:00:00 | |||||
Tarja Väyrynen | Oulun Seudun Sähkö | 14:00:00 |