Starting time | 2,3 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Arto Talvinen | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 15:43 | ||
2. | Akseli Leino | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 16:10 | ||
3. | Samuli Koskinen | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 18:21 | ||
4. | Jaki Verhonen | Rasti-Lukko | 12:00:00 | 18:55 | ||
5. | Lauri Roininen | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 19:11 | ||
6. | Eero Peltola | Rastikarhut | 12:00:00 | 19:53 | ||
7. | Eemeli Suominen | Delta | 12:00:00 | 19:59 | ||
8. | Antti-Ville Salomaa | Navi | 12:00:00 | 20:05 | ||
9. | Topias Ahola | Navi | 12:00:00 | 20:38 | ||
10. | Jesse Ihalainen | Navi | 12:00:00 | 21:06 | ||
10. | Ville Lampinen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 21:06 | ||
12. | Vilho Loukkalahti | Delta | 12:00:00 | 21:33 | ||
13. | Janne Lousio | Pihkaniskat | 12:00:00 | 21:40 | ||
14. | Edvard Sundman | Delta | 12:00:00 | 21:45 | ||
15. | Ari Anttonen | Keuruun Kisailijat | 12:00:00 | 22:37 | ||
16. | Anssi Huostila | Lammin Säkiä | 12:00:00 | 22:40 | ||
17. | Tomi Minkkinen | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 22:42 | ||
18. | Arttu Syrjäläinen | Navi | 12:00:00 | 22:55 | ||
19. | Ville Heikkilä | Hauhon Sisu | 12:00:00 | 23:36 | ||
20. | Ville Sundelin | Ulvilan Ura | 12:00:00 | 23:37 | ||
21. | Tuomas Salminen | Yläneen Kiri | 12:00:00 | 24:35 | ||
22. | Anton Kuukka | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 25:10 | ||
23. | Jussi Harju | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 25:19 | ||
24. | Riku Kerkola | Suomusjärven Sisu | 12:00:00 | 25:38 | ||
25. | Miika Koskinen | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 26:06 | ||
26. | Matti Mörsky | Keuruun Kisailijat | 12:00:00 | 27:23 | ||
27. | Markus Hiiri | Hauhon Sisu | 12:00:00 | 28:02 | ||
28. | Eero Kuusela | Länsi-Lavian Loiske | 12:00:00 | 28:06 | ||
29. | Alexander Blomqvist | OK77 | 12:00:00 | 28:57 | ||
30. | Joni Halme | Lounais-Hämeen Rasti | 12:00:00 | 29:08 | ||
31. | Lasse-Pekka Lahti | Kangasala SK | 12:00:00 | 29:22 | ||
32. | Riku Juhala | Hiisirasti | 12:00:00 | 29:37 | ||
33. | Joonas Ahola | Navi | 12:00:00 | 30:55 | ||
34. | Samuli Oksanen | Rastikarhut | 12:00:00 | 31:07 | ||
35. | Antti Sainio | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | 31:46 | ||
36. | Santtu Virjula | Navi | 12:00:00 | 31:53 | ||
37. | Sergey Ashkinadzy | Yarkiy Mir | RUS | 12:00:00 | 33:03 | |
38. | Mikko Laitinen | Navi | 12:00:00 | 37:38 | ||
39. | Christian Enlund | Pargas IF | 12:00:00 | 37:56 | ||
40. | Aleksi Niemi | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 40:29 | ||
41. | Pyry Tuuppa | Eura-Kauttuan Urheilijat | 12:00:00 | 50:17 | ||
Arttu Kottonen | Lynx | 12:00:00 | DNS | |||
Eero Hämäläinen | Kangasala SK | 12:00:00 | DNS | |||
Ilmari Ikäheimo | Espoon Suunta | 12:00:00 | DNS | |||
Jasper Martelius | MS Parma | 12:00:00 | DNS |